Koçanlı Köşkü
1 Yorum
Dikili

Deniz kenarındaButik düğüne uygunTarihi atmosferAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıCanlı müzikBüyük gelin odası

50 - 200 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 625 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
200 - 875 Kişi
250 - 500 TL
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 - 500 TL
200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL
50 - 350 Kişi
1.500 - 2.000 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Dikili Düğün Mekanları

İzmir’in kuzeyinde bulunan, muhteşem kıyıları ve doğasıyla göze çarpan Dikili düğününüz için harika seçim olabilir. Buradaki onlarca düğün mekanı çiftlerin her türden bütçe ve zevkine hitap ediyor. İlçenin küçük kasaba ve köylerinde sakin bir doğa düğünü organize edebilir ya da merkezdeki gösterişli mekanlarda kapalı alan kutlaması yapabilirsiniz.

Dikili, aynı zamanda kendine bağlı küçük adacıklara da sahip. Örneğin; Salihli Adası, el değmemiş yapısıyla ruhunuza ve gözünüze hitap edecektir. Buradaki butik otellerde ya da şirin restoranlarda samimi ve unutulmaz bir törene imza atabilirsiniz. Dikili’nin mahalle ve plajlarındaki mekanlar da çeşitli konsept ve hizmetlere sahip. Özellikle yaz aylarında ilçede düğün törenleri için yoğun bir talep oluşuyor.

Dikili’nin yumuşak kumları üstünde kumsal düğünü ya da lüks otellerin bünyesindeki geniş etkinlik alanlarda salon düğünü tertip edebilirsiniz. Aynı zamanda İzmir’in bu yeşillikler içindeki ilçesinde masalsı kır ve bahçe düğünleri yapmanız da mümkün. Hayal ettiğiniz her detayı Dikili mekanlarında ve işletmecilerin sunduğu hizmetlerde bulabilirsiniz. Planlarınızı yaptıktan sonra mükemmel mekanı bulmanız çok kolay olacak!

Dikili Düğün Yerleri Fiyatları Nasıl?

Düğün mekanlarının fiyatlarını belirleyen çok fazla değişken ve faktör var. Bu yüzden tahmini bir sayı vermek zor ancak bütçe dostu seçimleri tahmin edebiliyoruz. Düğün mekanları ücretlendirmeyi misafir sayısı üzerinden yapıyor. Kişi başına ödenecek masrafı minimuma indirmek için samimi ve sade bir düğün töreni düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda misafirlerinize ikram edilecekler de kişi başı ücretlendirmeyi değiştirecektir.

Kurabiyeler ve pastanın öncülük ettiği bir kokteyl planlıyorsanız, açık büfenin olduğu bir organizasyona göre daha küçük ücret ödersiniz. Yemekli düğünlerde de menülerin içerği belirlieyici olacaktır. Kırmızı ve beyaz et, ordörv tabağı, başlangıçlar ve ara sıcaklarla bezenmiş bir masa toplam düğün masrafınızda söz sahibi olabilir. Alkollü içecekler yerine meşrubatları tercih etmeniz de uygun fiyat almanıza yardım edebilir.

Mekanların sunduğu düğün paketlerinde tercih ettiğiniz hizmetler ve ekstralar da fiyatta değişime sebep olabilir. Eğer ihtiyaçlarınızı ayrı tedarik etmek yerine işletmelerin paketlerini tercih ederseniz ciddi bir bütçe tasarrufu yapabilirsiniz. Ayrıca erken rezervasyonda indirim sağlamanız çok mümkün olacaktır. Mekanların ayrıca sunacağı kampanyalar ve indirimler için de işletmecilerle görüşerek fiyat alabilirsiniz.

Dikili Düğün Mekanları Zengin Hizmet Paketleri

Düğün mekanları, böyle önemli bir günde ihtiyaç duyabileceğiniz her gereksinimi temin etmek için düğün paketleri sunuyorlar. Bu paketler, geleneksel düğün temasının parçalarını içeriyor ancak modernize edilmiş, kişiye has törenler için de seçeneklere sahip. Her mekanın farklı paketler servis ettiğini ve bunların sizin ihtiyaçlarınıza göre tercih edileceğini biliyoruz. Ancak temel benzer özellikleri olan paketlerin genel içeriği şu şekilde:

 • Yemek ve içecekler: Tercih ettiğiniz menüye göre mekanlar mutfaklarında sizler için hazırlık yapabilirler. Menüde bulunmasını istediğiniz her şey önceden tedarik edilip törene hazırlanır.
 • Gelin süiti: Çiftler rahatça düğünü hazırlansın ve sevdikleriyle özel zamanlar paylaşsınlar diye hazırlanmış özel bir oda bulunur. Bu oda mekanların içinde özenle hazırlanmış şekilde sizleri bekler.
 • Karşılama komitesi: Misafirlerinizi şık bir girişle karşılamak isterseniz mekanın personellerinden yardım alabilirsiniz. Minik ikramlar ya da düğün hediyeliğiyle mekana ilk adımlarını atmalarını sağlayabilirsiniz.
 • Müzik ve eğlence: Düğünün olmazsa olmazı eğlence için mekanlar gerekli ekipmanı sağlıyorlar. Aynı zamanda bünyelerinde çalışan ya da dışardan anlaştıkları müzik sanatçıları ve DJ’ler de sizin seçiminize göre düğünü şenlendiriyor.
 • Dekorasyon ve ışıklandırma: Düğünün atmosferi için çok önemli olan tasarım ve ışıklandırma profesyoneller tarafından hazırlanıyor. Sizin tema ve obje seçimleriniz önceliklendiriliyor.
 • Çiçek aranjmanı: Gelin buketi ve mekanı süsleyecek çiçeklerin hazırlığı da mekanlar tarafından karşılanabiliyor. Burada sizin talepleriniz yine öncelik konumunda.
 • Organizasyon ve planlama: Düğünden önce her adımın detaylıca planlanması ve düğün esnasında doğru zamanlamayla törenin kusursuz olması için organizasyon ekipleri yardımınızda oluyor.
 • Otopark ve vale: Düğün yerlerinin genellikle kendilerine ait otopark alanları bulunuyor. Ayrıca misafirlerinizin mekana hızlı girişi ve araç güvenliği için vale hizmetleri de sunuluyor.
 • Ekstralar: İşletme sorumluları çiftlerin içlerine sinen bir organizasyon yapmak için paketlerde esneklik sağlıyorlar. Dilediğiniz noktada farklılık talep edebilir ve firmayla ihtiyaçlarınızı konuşabilirsiniz.
 • Dikili’de Düğün Yaparken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

  Dikili, İzmir’in yazlık bölgelerinden biri. Özellikle yaz aylarında yoğunlaşan düğün törenleri, çiftlerin burada mekan seçimlerini erken yapmalarını gerektirebiliyor. Hem erken rezervasyon indirimlerinden yararlanmak hem de dilediğiniz tarihte dilediğiniz mekanda kutlamayı gerçekleştirmek için işletmeyle anlaşmanızı önceden yapmanızı tavsiye ediyoruz. Aynı zamanda seçeceğiniz mekanın beklentilerinize uygun, ani gelişen koşullara karşı önlemli olması gerekir.

  Kış düğünü planlıyorsanız mekanın yeterince ısındığından emin olun. Yaz aylarında ise güneşe karşı önlemlerin alınmasına, soğutma sistemlerinin yeterli olmasına ve ani yaz yağmurlarına karşı tedbir almış olmalarına dikkat edin. Törende ikram edilecek yiyecek ve içeceklerin içeriğini mutlaka inceleyin. Siz ya da misafirlerinizin alerjen besinlerden etkilenmemesi adına alternatifler üretmeye gayret edin.

  Organizasyon ekibinin sizin dilinizden konuşuyor olması çok önemli. Hem hayal ettiğiniz düğünün kusursuz olması için hem de telaşınızın minimuma inmesi için profesyonel bir ekiple çalışmanız gerekir. Mekan araştırmalarınız esnasında, işletmeleri ziyaret ederek görevlilerle bizzat tanışmaya çalışın. Düğünde yaşanabilecek aksaklıklarda ve düğün öncesi hazırlıklarda hızlı aksiyon alabilen insanlar işinizi çok kolaylaştıracaktır.

  Tüm İlçeler Düğün Mekanları

  Tüm Şehirler Düğün Mekanları

  Diğer Düğün Mekanları