Tekne Düğünü İzmir

Güven Tur

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Güven Tur Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Güven Tur Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Güven Tur Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Deniz kenarında Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Güven Tur Sıkça Sorulan Sorular

Güven Tur düğün fiyatları ne kadar?

Güven Tur düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Güven Tur düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Güven Tur kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Güven Tur 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Güven Tur düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Güven Tur düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Güven Tur düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Güven Tur düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, kına, sünnet düğünü, mezuniyet törenleri ve parti hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Güven Tur Hakkında

2017 yılında Güven Tur Teknesiyle günü birlik mavi geziler için Dikili’de faaliyete başladık. Ancak yüksek kalite standartlarında hizmet için 2014 yılından beri mavi sularda ve farklı sektörlerde yer alan profesyonel ekibimizle çalışmaya devam ettik. Artık daha kalabalık olan ekibimiz ve ayrıcalıklı hizmet anlayışımızla kendimizi gün geçtikçe geliştiriyoruz. Yeniliklerle düğün organizasyonu ve eğlence sektöründe de yerimizi alıyoruz. Şimdi ise unutulmaz bir gece geçirmeniz için size ve misafirlerinize kapılarımızı açıyoruz…

Durmaksızın eğlence mi? Yoksa nezih bir kutlama mı? Kararınıza göre, hazırlıklar yapıyoruz. Organizasyon firması desteği de alarak gecenizi güzelleştiriyoruz. Beyaz ve kırmızı detaylara masa düzeni kurabiliyoruz. Kına gecesi gibi bolca dans edilen eğlencelerde sandalyelerle sıralı bir düzen tasarlıyoruz. Kına köşesi de dekore ederek hem merasimin gerçekleşeceği alanı hem de sahneyi düzenlemiş oluyoruz. Gece boyunca kimse oturmasın diye müzik konusunda da iddialı bir ekiple karşınıza çıkıyoruz… Düğün eğlencelerini taçlandırırken ise özellikle de nikâh töreni için özel bir alan dekore ediyoruz. Kendinizi özel hissetmeniz gereken bu gecenin yıldızı olmanızı sağlıyoruz! Kırmızı halıya adım attığınızda dans pistine kadar sizi takip eden fotoğrafçılar ve müzikle eğlenceyi de başlatıyoruz. Romantik ânlar ve imzaların atılmasıyla gecenin kalanını kelimenin tam anlamıyla şölene dönüştürüyoruz.

Hazır olun Güven Tur Dikili’de son dokunuş enfes davet menüleri. 100 ila 150 kişilik davetler için konuklarınıza sunmak istediğiniz yemekli veya ikram menüleri hazırlıyoruz. Şık sunumlarla ikramları yapıyor, güler yüzlü ekibimizin hassas çalışmaları sayesinde eğlenceyi bölmeden etrafınızda oluyoruz!

Haydi, hazırlıklara başlamak için bir ân önce Güven Tur iletişim formunu doldurun. Formu eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamayı da unutmayın. Biz düşlerinizi gerçekleştirmek için sizi bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Salimbey Balıkçı Barınağı Dikili/ İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.