Kalem Adası Oliviera Resort

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kalem Adası Oliviera Resort
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Kalem Adası Oliviera Resort Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
750 - 1000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
750 - 1000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Kalem Adası Oliviera Resort Özellikler

Otel Türü
Premium Otel
Mekan Özellikleri
Çim alan Deniz kenarında Havuz başı Orman içinde Teras
Manzara
Ada manzaralı Deniz manzaralı Panoramik manzara Şehir manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Kalem Adası Oliviera Resort Sık Sorulan Sorular

Kalem Adası Oliviera Resort düğün fiyatları ne kadar?

Kalem Adası Oliviera Resort düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Kalem Adası Oliviera Resort düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 750 - 1000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.


Kalem Adası Oliviera Resort kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kalem Adası Oliviera Resort 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kalem Adası Oliviera Resort düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kalem Adası Oliviera Resort düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Kalem Adası Oliviera Resort düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kalem Adası Oliviera Resort düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, kına, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon ve piknik hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kalem Adası Oliviera Resort Hakkında

Tarihi Kalem Adası’nda, bir tarafta İzmir’in Bademli Köyü kıyısı, bir tarafta Yunan adalarının eşsiz manzarasıyla Türkiye’nin ilk ve tek ada otelinde muhteşem düğünlere imza atıyoruz. Ege’nin güzelliği, davetinize neşe katacak, Kalem Adası Oliviera Resort’ta masmavi bir deniz ve sıcacık güneş, sizi sarıp sarmalayacak. İzmir otel düğün salonları arasında eşsiz bir tecrübe yaşayacağınız Kalem Adası Oliviera Resort, hem konumu hem de hizmetiyle öne çıkıyor.

Davet Alanları

Premium otelimizin açık ve kapalı davet alanlarında 100 ila 200 kişilik davetlere imza atabiliyoruz. İskelemizi de davet alanlarımıza dahil ederek harikulade bir düğün için hazır bir ortam oluşturuyoruz. Davet alanlarımız, ada manzarasıyla ve deniz kokusuyla misafirlerimizin canına can katıyor. 2015 yılında yenilediğimiz otelimiz, üzerinde bulunduğu Kalem Adası’nın tarihi izlerini taşımaya devam ederek davetlerinizi renklendiriyor.

Dekorasyon

Ege’nin eşsiz bitki örtüsü ile çevrili mekanımızı, yuvarlak ve dikdörtgen masalarla donatıyoruz. Masalarımızın üzerlerine otelimizin doğallığını yansıtacak şekilde bej örtüler örtüyoruz. Şeffaf tiffany sandalyelerle çevrelediğimiz masaları ayrıca çiçek ve bitkilerle de donatıyoruz. Mutluluğa “Evet” derken dilerseniz otelimizde bulunan antik tiyatroda olun, dilerseniz iskelemizde mükemmel bir manzaranın tam karşısında. Ege bölgesinin muhteşemliği, sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

Hizmetler

İzmir düğün otellerinden biri olarak hizmet veren Kalem Adası Oliviera Resort, 29 odalı bir tesis. Düğünden önce veya sonra konaklamak isteyenler olursa bu konuda size yardımcı olabiliyoruz. Davetinizde kaliteli ses ve ışık ekipmanlarından yararlanıyor, eğlencenin yarıda kesilmemesini sağlıyoruz. Ayrıca canlı müzik ve DJ hizmeti de sunuyoruz. Otel aktivitelerimiz dahilinde kanoyla gezintiden tutun bröveli dalışa kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyoruz.

Yiyecek / İçecek

Davetinizde ikram edeceğimiz yiyecek ve içecekler, gününüzü şenlendirmeye yetecek kadar harika. Karşı konulamayacak kadar lezzetli Ege mezeleri, masaları süslüyor. Kabuklu deniz ürünleri ve spesiyalli akşam yemekleri, davet menülerinize eklenebiliyor. Ayrıca Ege bölgesinde yetişen üzümlerden yapılan şaraplar da isteğe bağlı olarak masalarda yerlerini alıyor. Davetiniz için hazırladığımız yemekler, misafirlerinizin de sizin de aklında her daim yer edecek.

Böylesine özel bir konumda yer alan otelimizde davetlerinizi gerçekleştirebilir, sunduğumuz şahane hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. İzmir otel düğün fiyatlarımız hakkında daha detaylı bilgi edinmek isterseniz sayfada yer alan iletişim adreslerimizden veya yan taraftaki iletişim formundan yararlanabilirsiniz. Eşi benzeri bulunmayan Kalem Adası Oliviera Resort’un profesyonel ekibi, bu güzel gününüzü daha da güzelleştirmek için gün boyunca yanınızda oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Ceren Gülpınar Arslan
  Yönetici

İletişim

 • Adres:

  Bademli Köyü Kalem Adası Dikili İzmir

 • Nasıl gelinir?

  İzmir Havaalanı’na 130 km, Edremit Havaalanına 85 km olan Kalem Adası’na kendi özel aracınızla gelmek isterseniz Bandırma Feribotu’ndan 280 km.<br/>Arzu ettiğiniz takdirde VIP Ulaşım Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz:<br/>• Özel araçlarla havaalanı transferi<br/>• Helikopterle ulaşım<br/>• Deniz uçağı ile ulaşım

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Kalem Adası Oliviera Resort Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.