Bornova Düğün Mekanları ve Fiyatları

Bornova'da düğün organizasyonu düzenleyebileceğin tüm mekan alternatiflerini şimdi keşfet! Mekanların fotoğraflarından hizmetlerine kadar tüm detaylarını öğren, beğendiklerinden fiyat teklifi al!

Luxury Garden

Bornova

Luxury Garden

Sevdiğinizle hayatınızı birleştireceğiniz bu özel günde bizimle olmak ister misiniz? Luxury Garden İzmir’de düğün organizasyonu konseptine yeni bir soluk getiriyor. Neden bir sonraki siz...

8 yorum

500-750 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

10 8 4
İncele
Esnek sözleşme Ibis Styles Hotel Bornova

Bornova

Ibis Styles Hotel Bornova

Hayatındaki özel günler için kusursuzu isteyenlerin doğru adresi olan İbis Styles Hotel Bornova, şimdi de kapılarını sizin davetinizi unutulmaz kılmak için aralıyor... Mekanımızda bulunan açık ve...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

18 1 2
İncele
Esnek sözleşme Dilek Bahçesi

Bornova

Dilek Bahçesi

İzmir’de yeşillikle bezeli bir bahçede doğayla iç içe bir ortamda düğününüzü gerçekleştirmek mi istiyorsunuz? Cevabınız “Evet” ise sizi Dilek Bahçesi’ne bekliyoruz! Hatırı sayılır bir zamandan beri..

10 yorum

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

68 2 10 5
İncele
Esnek sözleşme Keyfizade Kır Düğünü

Bornova

Keyfizade Kır Düğünü

İzmir’de kır düğünü organizasyonu yapmak isteyen hemen her çiftin yolu Çiçekliköy’e düşer! Keyfizade Kır Düğün Salonu ise benzersiz bir gece için biçilmiş kaftan. Bu denli iddialı olmamızın nedenini..

11 yorum

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

%33 indirim 44 1 11
İncele
Hasköy Restaurant & Butik Hotel

Bornova

Hasköy Restaurant & Butik Hotel

Hayallerinizi süsleyen bir kır düğünü için Hasköy Restaurant İzmir’ de kaliteli hizmet anlayışını benimseyerek faaliyet gösteriyoruz. Deneyimli, pozitif enerjili, profesyonel ve güler yüzlü güçlü...

500-750 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

80 1 1
İncele
Esnek sözleşme Çadır Kır Düğün Bahçesi

Bornova

Çadır Kır Düğün Bahçesi

Çiçekliköy’ün mis kokulu yemyeşil doğasında sizi muhteşem bir kır düğünü mekanına götürüyoruz: Çadır Kır Düğün Bahçesi! Sevdikleriyle beraber doyasıya eğlenecekleri, kusursuz bir kır düğünü hayal...

10 yorum

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%28 indirim 45 10
İncele
Esnek sözleşme Bien Davet

Bornova

Bien Davet

Yeşilin ve doğanın büyüsü ile sizin seçimleriniz doğrultusunda istediğiniz ve hayalini kurduğunuz masallarınızı gerçekleştirmek en sevdiğimiz iş :) Size özel farklı planlama seçenekleri, profesyonel..

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%33 indirim 12 19 4
İncele
Esnek sözleşme Ibis Styles Hotel Bornova

Bornova

Ibis Styles Hotel Bornova

Görkemli bir salon düğünü ne dersiniz? Yoksa tercihiniz kır düğün mü? İbis Styles Hotel Bornova’da her ikisi için de konuklarınıza kapılarını açıyor! Düşlerinizin ötesinde düğünler için 4 yıldız...

5 yorum

400-500 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

Hediye 50 1 5
İncele
Esnek sözleşme Mygarden İzmir

Bornova

Mygarden İzmir

Değerli dostlarınız ve akrabalarınız ile birlikte mutluluğunuzu paylaşacağınız unutulmaz bir davet hayata geçirmek istiyorsanız sizi Mygarden İzmir’e davet ediyoruz! By Barbaros Çakmak ailesine...

10 yorum

200-300 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

%26 indirim 60 1 10 2
İncele
Esnek sözleşme Aşk Garden Kır Düğün Salonu

Bornova

Aşk Garden Kır Düğün Salonu

Hayatınızın en mutlu gününde, bu özel anlarınıza şahitlik edecek konuklarınızla birlikte; harika bir düğün sarayında, kusursuz ve profesyonel hizmet almak için sizleri bekliyoruz. Aşk Garden ailesi...

400-500 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

18
İncele
Aşiyan Asos Garden

Bornova

Aşiyan Asos Garden

Kır düğünleriniz için İzmir’de bir mekân arıyorsanız ve çiftler için hazırlanan büyüleyici atmosfer ile tüm konukları etkisi altına alan Aşiyan Artemis – Pegasus hayallerinizden ötesindeki hizmetleri.

750-1.000 kişi

Kapasite

50-100 TL

Min. Yemekli

11 1 7 6
İncele
Esnek sözleşme Badem Düğün Dernek

Bornova

Badem Düğün Dernek

Şıklığı ile göz kamaştıran bir yemek organizasyonu için Badem Düğün Dernek tam size göre! Ormanın içerisindeki ayrıcalıklı konumumuzda doğayla buluşmaya hazır mısınız? Badem Restaurant...

100-200 kişi

Kapasite

100-150 TL

Min. Yemekli

11
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Mekanları
Diğer Düğün Mekanları

Bornova Düğün Mekanları

İzmir’in ulaşımı kolay ilçelerinden biri olan Bornova’da çok sayıda düğün mekanı bulunuyor. Bu düğün mekanı seçeneklerini; kır alanları, düğün salonları, oteller, tarihi mekanlar, sosyal tesisler, restoranlar, kulüpler ve nikah sonrası yemek mekanları olarak sıralayabiliriz. Yani her çiftin bütçesine ve davetli kapasitesine uygun mekan bulması çok kolay.

Bornova’daki düğün yerleri, kapasite açısından da çok geniş bir skalaya sahip. Sadece en yakınlarını çağırarak 50 kişilik bir organizasyon yapacak olanlar da dillere destan 2.000 davetlinin katılacağı bir düğün yapacak çiftler de kendilerine uygun mekan bulabiliyor. Mekanlarla anlaşmadan önce davetli sayınızı mutlaka belirlemeniz gerekiyor.

Bornovalı çiftler, düğün mekanlarından birçok hizmet alabiliyorlar. Öncelikle mekan kiralama ve organizasyon hizmetleri bulunuyor. Organizasyon dahilinde, çiftlerin talepleri doğrultusunda bir plan çıkarıyor ve onu uyguluyorlar. Mekan giydirmeleri, masa üstü aksesuarları, gelin yolları, nikah masası düzenlemesi gibi birçok süsleme detayıyla da genelde mekan yetkilileri ilgileniyor. Ayrıca ses ve ışık sistemleri de mekanda hazır bir şekilde tutuluyor. Yani dışarıdan ekstra bir müzik firmasıyla anlaşmanıza gerek kalmıyor.

Bornova düğün mekanlarında kokteyl ve yemek servisi yapılıyor. Mekanlar, çiftlere özel yemekli menü seçenekleri hazırlıyorlar. Bu menülerden dilediğinizi seçiyor ve değişiklik yapma imkanı bulabiliyorsunuz. Bazı mekanlar ise sadece içecek ve kuru pasta ikramında bulunabiliyorlar. Bu durum, tamamen mekan seçiminize ve bütçenize bağlı olarak değişebiliyor.

Bornova’da düğün yapmayı düşünüyorsanız, karşınıza birçok manzaralı mekanın çıkacağını bilmelisiniz. Mekanların birçoğunda doğa manzarası bulunurken, bazılarında deniz manzarası da olduğunu görüyoruz.

Hangi mevsimde düğün yaparsanız yapın, Bornova’da düğün mekanı bulabiliyorsunuz. Sadece açık veya kapalı alanı olan mekanların yanı sıra her iki alternatifi bünyesinde bulunduran mekanlar da mevcut. Diyelim ki kır düğünü yapmaya karar verdiniz ve hiç beklenmedik bir anda yağmur yağmaya başladı. İşte bu durumda sizi kısa süre içerisinde kapalı alana taşıyabiliyorlar. Bu da Bornova’daki birçok düğün mekanının sunduğu büyük bir avantaj.

Bornova Düğün Mekanı Alternatifleri

Bornova Kır Düğünü Mekanları: Yaz ve bahar düğünlerinin vazgeçilmezi olan kır alanları, müthiş süslemeleriyle göz dolduruyor. Kır düğünü mekanları ortalama 500 kişilik kapasiteye sahipken, bu rakam 2.000’e kadar yükselebiliyor.

Bornova Düğün Salonları: Bornova’nın gerek uygun fiyat gerekse çeşitlilik açısından en çok tercih edilen mekanlarından bir diğeri de düğün salonları oluyor. Düğün salonları, yemekli ve yemeksiz paket alternatifleri sunuyor. Bu mekanlarda ortalama 750 davetli ağırlanabiliyor.

Bornova Oteller: Şıklık ve asaletten hoşlanan çiftler, tercihlerini otel düğününden yana kullanıyorlar. Oteller, balo salonlarıyla ve havuz başı alanlarıyla düğünlere ev sahipliği yapıyor. Bornova’da hoş bir karşılama kokteyli sonrasında organizasyona başlayabildiğiniz otellerin kapasiteleri ortalama 400-500 kişi civarında.

Bornova Tarihi Mekanlar Eski dönemlerin dokusunu hissettiği anda gözlerinin içi parlayan çiftler için en güze alternatife geldi şimdi sıra! Bornova’daki tarihi mekanlarda 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Bornova Sosyal Tesisler: Bornova’da uygun fiyatlı düğün mekanı deyince ilk akla gelen alternatif sosyal tesis oluyor! Uygun fiyatlı olmalarının yanı sıra lezzetli yemekleri ve süslemeleriyle çiftler burayı çok seviyor. Kapasiteleri ise ortalama 300 kişi civarında.

Bornova Restoranlar: Samimi ve şık bir restoranda düğün organizasyonu yapmak isteyebilirsiniz. Bornova’daki restoranların birçoğu düğünler için özel süslemeler yapıyor, lezzetli yemekler hazırlıyorlar. Restoranlarda ortalama 300 davetli ağırlanabiliyor.

Bornova Kulüpler ve Davet Alanları: Parti sevgisinden kopamayan çiftlerin imdadına kulüpler ve davet alanları koşuyor! Bu mekanların kişi kapasiteleri 300-400 kişi oluyor.

Bornova Nikah Sonrası Yemek Mekanları: Düğün yapmak yerine sevdikleriyle bir yemek organizasyonu düzenlemek isteyenler için de Bornova’da çok sayıda mekan bulunuyor. Bornova’daki bu mekanların büyük bir kısmı meyhane ve restoran formatında oluyor. Yaklaşık 200 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz buralarda.

Bornova Düğün Mekanlarının Fiyatları

Bornova’da düğün yapacak çiftlerin öncelikle davetli sayılarını netleştirmeleri gerekiyor. Çünkü mekanların büyük bir kısmı, kişi başı fiyatlandırma yapıyor. Verilen kişi başı fiyatı davetli sayınızla çarpıyor ve toplam tutara ulaşabiliyorsunuz. O nedenle –özellikle yemekli düğün yapacak olan- çiftler, davetlilerinden gelip gelmeyecekleriyle ilgili teyit alması gerekiyor.

Düğün mekanıyla anlaşırken seçeceğiniz menüye göre fiyatlar değişiyor. Mesela beyaz etli bir menü, kırmızı etli olana göre daha uygun fiyatlı oluyor. Aynı zamanda alkollü içecek servisi ile meşrubat servisi arasında da bariz bir fiyat farkı bulunuyor.

Düğün tarihinizi belirlediniz mi? Hala karar veremediyseniz netleştirmenizde fayda var. Düğün tarihinize göre mekan fiyatları artıp azalabiliyor. En çok talep yaz döneminde gerçekleştiği için Bornova düğün mekanları kış aylarında indirim yapıyor. Aynı şekilde hafta içi yapılan düğünler de hafta sonundakilere göre çok daha uygun fiyatlı oluyor.

Bornova düğün mekanlarının sayfalarını inceleyin, fotoğraflarına göz atın. Hizmetlerinin size uygun olup olmadığı da ayrı bir konu. Daha sonrasında beğendiğiniz yerlerden ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz. Ne kadar çok mekandan fiyat teklifi alırsanız, sizin için o kadar iyi olur. Mekanlarla ilgili aklınıza takılan sorular varsa onları da yetkililere iletebilir ve dilerseniz firma sayfasından çiftlerin yorumlarını okuyarak tecrübelerden faydalanabilirsiniz.