Kır Düğünü İzmir

Köyüm Konak ve Bahçe

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
Köyüm Konak ve Bahçe

Köyüm Konak ve Bahçe Hakkında

İzmir’in Bornova ilçesinde Yakaköy’de kurulmuş olan otel ve kahvaltı evi olarak hizmet veren işletmemiz Köyüm Konak Yakaköy siz değerli konuklarına büyük bir zevk ile hizmet veriyor. İşletmecimizin 2001 yılında ziyareti ile papatya ve çam kokuları arasındaki bu köyü keşfetmesi ile başlıyor serüvenimiz. Önce butik bir kahvaltı mekânı olarak açılan işletmemiz Bornova’nın kahvaltı mekânlarından en popüler ikisi olan Çiçekliköy ve Yakaköy’de kahvaltı mekânı kültürünün temellerini atıyor.

2009 yılında Köyüm Bahçe Butik Kahvaltı Evi olarak genişletilen işletmemiz bugün 1000 kişiye kahvaltı hizmeti verebilecek kapasitede. 2010 yılında Hürriyet gazetesi tarafından Türkiye’deki kahvaltı mekânları arasından ilk 10’un listesine İzmir’den girebilmiş olan tek işletme Köyüm Konak Kahvaltı ve bunun haklı gururunu yaşıyoruz. Ayrıca mekânımızda kullanılan gıda ürünleri organik olarak yetiştiriliyor ve sağladığımız istihdamı da bölgedeki köylülerimiz ile gerçekleştirerek bölge ekonomisine katkıda bulunuyoruz.

Kahvaltı mekânına bitişik olarak inşa edilmiş olan üç katlı Köyüm Konak Otel beş özel oda, iki adet şömine, bir kütüphane, iki toplantı odası, 250 kişilik misafir ağırlayabilecek genişlikte çim bahçeye sahip. İşletmemizde doğal köy kahvaltısı, kır düğünleri, kına geceleri, nişan törenleri, nikah törenleri, bekarlığa veda kutlamaları, fasıl geceleri ve şirket toplantıları yapılabiliyor.

Düğün organizasyonlarınızda yemyeşil ağaçlar ve çimler ile bezeli bahçemizde mis gibi dağ havası eşliğinde gerçek kır düğünü konseptini yaşamanıza fırsat sunuyoruz. Düğün etkinliğiniz için tercih ettiğiniz konseptte yuvarlak masalarımızı ve sandalyelerimizi sizler için giydiriyoruz. Mumlar, ışıklar ve taze çiçekler eşliğinde romantik bir bitiş sağlıyoruz bahçe düzenlemesine. Sade nikah törenleriniz için de tercih edebileceğiniz otelimizde kilise oturma düzeninde yerleşim sağlıyoruz.

Siz de detaylar hakkında bilgi almak ve en özel gününüzü bizimle planlamak istiyorsanız formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Köyüm Konak ve Bahçe Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Orman içinde Şehir merkezinde Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Panoramik manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Köyüm Konak ve Bahçe Sıkça Sorulan Sorular

Köyüm Konak ve Bahçe düğün fiyatları ne kadar?

Köyüm Konak ve Bahçe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Köyüm Konak ve Bahçe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Köyüm Konak ve Bahçe kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Köyüm Konak ve Bahçe 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Köyüm Konak ve Bahçe düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Köyüm Konak ve Bahçe düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Köyüm Konak ve Bahçe düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Köyüm Konak ve Bahçe düğün dışında açılışlar, kurumsal etkinlikler, parti, nişan, doğum günü, sünnet düğünü, baby shower, piknik, davet ve resepsiyon, bayi toplantısı ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

02:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.