Yakamoz Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Yakamoz Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Yakamoz Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Yakamoz Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Yakamoz Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Yakamoz Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Yakamoz Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Yakamoz Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Yakamoz Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yakamoz Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Yakamoz Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Yakamoz Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Yakamoz Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Yakamoz Restaurant düğün dışında parti, mezuniyet törenleri, kına, nişan, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, doğum günü, baby shower ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Yakamoz Restaurant Hakkında

Eğer Hatay mevkiindeyseniz ve “Evet” dediğiniz anı kutlamak için bir restoran arıyorsanız Yakamoz Restaurant Payas ekibi olarak hizmet vermeye hazırız. Unutulmaz bir akşam olacağının garantisini verebiliriz.

Denize nazır restoranımız yemyeşil çimlerin etrafını sardığı bir lokasyon üzerinde bulunuyor. Kapalı ve açık olmak üzere iki alanda da sizi ağırlayabiliyoruz. Her mevsimde de organize edebildiğimiz nikah sonrası yemekleri için masaları birleştiriyor, uzun davet masaları oluşturuyoruz. Masa ve sandalye seçiminde beyaz rengi tercih ettik. Hoş bir konsepte sahip restoranımızda sizi ve davetlileri ağırlamak için oturma alanların ergonomik olmasına önem verdik. Siz de davet öncesinde bizimle iletişime geçerek istediğiniz oturma düzenleri hakkında bilgi verebilir, unutulmayacak bir gece için ilk adımı atabilirsiniz.

İkinci adım ise şüphesiz ki menü tercihi. Davetli yemek listelerini beraber belirliyoruz. Etkileyici, haz sunan yemeklerimizle birlikte davetli masalarını donatıyoruz. Çeşitli meze, ana yemek ve tatlı seçenekleriyle geceyi lezzet şölenine dönüştürüyoruz. Dilerseniz organizasyon öncesinde de bir araya gelerek menü tadımı yapabilir, damak zevkinize uygun yemekleri de seçebilirsiniz. Yemeklerin yanında alkollü ve alkolsüz içecek alternatifleri de sunuyoruz.

Peki, “Bu lezzetlere nasıl ulaşım sağlayabilirim?” diye sorarsanız hemen Yakamoz Restaurant adres bilgilerini paylaşalım.

Kurulduğumuz günden bu yana Yakamoz Restaurant Dörtyol/Hatay mevkiindeyiz. Bize ulaşmak isterseniz toplu taşıma araçlarını da kullanabilirsiniz. Kolayca ulaşım sağlayabileceğiniz restoranımız merkezi bir konumda faaliyetine devam ediyor. Kendi aracıyla ulaşmak isteyen misafirler için de otopark hizmetimiz bulunuyor. Böylece park derdiniz olmadan şölene geçiş yapabiliyorsunuz.

Hayatın bazı anları paylaşıldıkça güzelleşir. Yeni bir hayata adım attığımız bugünde yanınızda sevdikleriniz olsun! Gelin, nikâh sonrası yemeklerinizi organize edelim. Bizi tercih etmek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan Yakamoz Restaurant iletişim formunu doldurabilir, “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak da sevdiklerinizle zaman geçirebilirsiniz. Avantajlı fiyatlarımızı öğrendikten sonra restoran arayışına son vereceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Aygaz Dolum Tesisi Mevkii Yeşilköy Dörtyol / Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Yakamoz Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.