Ekmekçi Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Ekmekçi Düğün Salonu
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Ekmekçi Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
20.000 - 30.000 TL
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
20.000 - 30.000 TL

Ekmekçi Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı Anda Birden Fazla Düğün
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde değişiklik yapabilir miyiz?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ekmekçi Düğün Salonu Sık Sorulan Sorular

Ekmekçi Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Ekmekçi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta içi yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır. Ekmekçi Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 20.000 - 30.000 TL, hafta sonu yemeksiz ise 20.000 - 30.000 TL aralığından başlamaktadır.


Ekmekçi Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Ekmekçi Düğün Salonu 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Ekmekçi Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ekmekçi Düğün Salonu düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler ve kına hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Ekmekçi Düğün Salonu Hakkında

Hatay hem lezzet hem de müzik kültürü açısından çok zengin. Böyle bir şehirde düğünler bir başka güzel oluyor. Siz de Hatay ilçesinde düğün organizasyonu gerçekleştiren şansı kişilerden arasında iseniz; Ekmekçi Düğün Salonu’nu tercih etmeye ne dersiniz?

Hem açık hem de kapalı alanda gerçekleştirebildiğimiz düğün organizasyonlarınız için 300 kişiliye kadar hizmet verebiliyoruz.

Hangi hizmetleri sağlıyoruz?

Ferah ve geniş ortam sunduğumuz düğün salonumuz ve açık alanımızda sevdiklerinizle beraber rahat bir organizasyon geçirebileceksiniz.

Her mevsim hizmet verebilen düğün salonumuz sayesinde dilediğiniz zaman en özel gününüzü kutlayabilirsiniz. Kapalı alanımızda bulunan klima ve havalandırma sistemleri gecenizi bir üst seviyeye çıkarabilecek. Böylelikle davetlileriniz yazın serin bir organizasyonun tadını çıkarabilecek. Kışın ise sıcak ve samimi ortamımızda eğlenceye devam edebilecekler.

Açık alanımızda sadece yazın hizmet verebiliyoruz. Eğer yaz mevsiminde düğün gerçekleştirmek isteyen evlenecek olan çiftler olumsuz hava koşulları için üzülmesinler. Düğün gününüzde olumsuz hava koşulları yaşanırsa kapalı alanımıza geçiş yapabiliriz. Her durum için bir çözüm önerisine sahibiz. Elektrik kesintileri ya da çeşitli sorunları dert etmeyin. Hepsi için önceden hazırlıklıyız.

Sağladığımız diğer bir hizmet ise düğününüzde davetlilerinizin özgürce sosyal medyada paylaşım yapabilmeleri için Wi-fi hizmetimiz bulunuyor. Böylece düğün esnasında gelemeyen misafirleriniz düğününüze ait anıları görebilecekler.

Maşuklu Mahallesi’nde yer alan düğün salonumuz Antakya’da düğün organizasyonu gerçekleştirmek isteyen misafirlerimiz için kolay ulaşım sağlıyor. Böylelikle davetlileriniz ile merkezi bir konumda buluşabiliyorsunuz. Kendi aracı ile ulaşım sağlamak isteyen misafirleriniz otoparkımızı kullanabilir, böylelikle park sorunu yaşamadan eğlenceye geçiş yapabilirler.

Siz de böyle merkezi bir noktada düğün organizasyonu gerçekleştirmek isterseniz yanda bulunan formu eksiksiz olarak doldurmaya ve iletişim bilgilerinizi bizimle paylaşmaya ne dersiniz?

En özel organizasyonlarınız için ; Ekmekçi Düğün Salonu

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Maşuklu Mahallesi Meydan Zeytinyağı Fabrikası Arkası Antakya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Ekmekçi Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.