Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu Fiyatlandırma

Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
10.000 - 20.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den az

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
Engelli girişi var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Yemek Servisi
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menülerde Değişiklik
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den az, hafta içi yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır. Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu yemeksiz ise 10.000 - 20.000 TL aralığından başlamaktadır.


Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahiptir?

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu düğün dışında nişan, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu Hakkında

Hayatınızın en güzel zamanlarını en iyi şekilde geçirmeye hazır mısınız? Hayallerinizi karşılayacak, lüks ve nezih bir düğün istiyorsanız Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu hizmetinizde olacak. Kaliteli hizmetimizi ve uygun fiyatlarımızı güler yüzlü ekibimiz aracılığıyla sizlere sunmak ve bu mutlu gününüze ev sahipliği yapmak istiyoruz.

Salonumuz en şık dekor ve aksesuarlar kullanılarak dizayn edildi. Toplamda 1200 kişilik bir kapasitesi olan salonumuzda en kalabalık ailelerin bile rahat ettiğini söyleyebiliriz. Birçok Hataylının tercihi olan düğün salonumuzda ses yalıtımının bulunduğunu ve çevreyi yüksek seste bile rahatsız etmediğimizi söyleyebiliriz. Aynı zamanda kötü hava şartlarınız için sıcak ve soğuk havayı anında yaratan güçlü klimalarımız bulunmakta. İdari binalarımızla birlikte toplamda 1500 metre kare olan düğün salonumuzda Müdüriyet, gelin odası, mutfak, lavabo ve depo odaları bulunuyor. Aynı zamanda özel ışıklandırma ve ses sistemlerinin kullanıldığını ve son model teknolojiden yararlanıldığını da söyleyebiliriz.

Büyük bir gelin odası sayesinde çiftimiz misafirlerini beklerken burada heyecanını yatıştırabilirler. Aynı zamanda gelinimizin en yakınları bu odada hayran bakışlar arasına çıkmadan son kontrolleri yapabilirler.

Düğünlerinizi yemekli ya da yemeksiz olarak gerçekleştirebiliyoruz. Yemekli düğününüz için profesyonel bir mutfağımızın bulunduğunu söyleyebiliriz. Farklı menü seçeneklerini sizlere sunabiliyor, istediğiniz menüyü seçme şansı imkânı veriyoruz. Düğün öncesi menü tadımımız da bulunuyor. Tamamen isteklerinizin göz önünde bulunduğu salonumuzda memnuniyeti yaşayacaksınız.

Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu Reyhanlı/Hatay’da faaliyet gösteriyor. Merkezi konumu sayesinde ilk kez gelecek misafirlerimizin bile rahatlıkla bulabileceğini söyleyebiliriz. Özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi toplu taşıma araçlarını kullanarak da salonumuza gelebiliyorsunuz. Düğün salonumuza ait 3500 metre karelik açık bir otopark bulunuyor. En kalabalık organizasyonlarınızda bile park sıkıntısı çekmeyeceğinizi söyleyebiliriz. Burayı ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.

En mutlu anlarınıza Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu’nda “Evet” demek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mustafa Kemal Mahallesi, 22. Sk., 31500 Reyhanlı/Hatay

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Reyhanlı Belediyesi Saray Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.