Konak Sea Garden
5,0
(23 Yorum)
8. yıl
Gemlik
3 saatte cevap verir

Deniz kenarındaButik düğüne uygunFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanKumsalda nikahDünya mutfağıCanlı müzikBüyük gelin odası

100 - 700 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Konak Sea Garden
5,0
(13 Yorum)
7. yıl
Gemlik
10 saatte cevap verir

Deniz manzaralıModern ve sadeAhşap zeminAçılır-kapanır tavanCam salonMenü tadımıDünya mutfağıGeniş dans pisti

100 - 700 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Vera Palas Hotel
5,0
(4 Yorum)
Gemlik
15 saatte cevap verir

Havuz başındaDeniz kenarındaFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanFotoğraf çekim alanıBüyük gelin odasıAlkol servisi yokGeniş otopark

100 - 900 Kişi
150.000
99.000 TL
İncele

Havuz başındaSade süslemelerÇim zeminCanlı müzikBüyük gelin odasıGeniş otopark

250 - 1000 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Deniz kenarındaKır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminMenü tadımıGeniş dans pistiGeniş otopark

70 - 1200 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Zeytinpark Kır Bahçesi
5,0
(1 Yorum)
2. yıl
Gemlik

Deniz manzaralıOrman içindeSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAlkol servisi yokGeniş otopark

250 - 1000 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL
50 - 75 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 150 Kişi
250 TL'den az
50 - 75 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
50 - 75 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
50 - 2000 Kişi
500 - 750 TL
200 - 900 Kişi
1.500 - 2.000 TL
100 - 875 Kişi
250 - 500 TL
100 - 450 Kişi
250 - 500 TL
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gemlik Düğün Mekanları

Bursa'nın incisi Gemlik, Marmara Denizi'nin kıyısında, yeşil ile mavinin buluştuğu eşsiz bir doğaya sahip. Bu benzersiz konumuyla Gemlik, geçtiğimiz yıllarda evlilik hazırlığı içinde olan çiftler için popüler bir tercih haline geldi. Deniz kenarında romantik bir atmosferden, kır bahçesinde doğal bir düğüne kadar, Gemlik'teki düğün mekanları her zevke ve bütçeye hitap eden seçenekler sunuyor.

Gemlik'te düğün mekanları, samimi bir kutlama arayanlardan, yüzlerce konuğu ağırlamak isteyenlere kadar her türlü talebe uygun alternatiflerle dolu. Dört mevsim boyunca düğün yapılabilen bu bölge, her mevsim sunduğu benzersiz güzelliklerle çiftlerin en özel günlerini taçlandırıyor. Çeşitli kapalı ve açık alan seçenekleri sunan düğün yerlerinden birinde yapacağınız kutlamanın sizin için unutulmaz olacağından emin olabilirsiniz.

Yaz ve bahar aylarında Gemlik'in doğal güzellikleri içinde bir düğün hayal ediyorsanız, deniz kıyısında yer alan mekanlar veya zeytin bahçeleri içinde düzenlenebilecek kır düğünleri ideal seçenekler arasında. Bu mekanlardan size uygun olanında yapacağınız bir düğün kutlaması ile bu özel gününüzü sevdiklerinizi doğanın renkleri ve ışıltısıyla ağırlayarak taçlandırabilirsiniz.

Ayrıyeten, olası kötü hava koşullarına karşı kapalı alanları da bulunan mekanlar, her duruma hazırlıklı olmanızı sağlıyor. Ferah tasarımlı kapalı alanlar, camları aracılığıyla kapalı mekanda dahi doğayla iç içe bir atmosfer sunuyor. Ayrıca, sahip oldukları havalandırma, klima ve jeneratör gibi donanımlarla kapalı düğün mekanları, her mevsimde hiçbir aksilik yaşamadan güzel bir kutlama yapabilmenizi garantiliyor.

Gemlik Düğün Yerleri Seçenekleri

Gemlik'te düğün mekanları deniz kenarından zeytinliklere kadar geniş bir yelpazede çeşitleniyor. Denizin maviliğinde unutulmaz bir akşam geçirmek ya da yeşilin her tonunu içeren bir bahçede doğa ile bütünleşmek isteyen çiftler için Gemlik, mükemmel alternatifler sunuyor. Kış aylarındaysa kapalı mekanları tercih edilebilir, bu sayede her türlü hava koşulunda bile düğününüz sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Kapalı alanlarda düğün yapmayı düşünen çiftler için, geniş ve aydınlık salonlar tercih etmek oldukça önemli. Etrafı camlarla çevrili salonlar, doğal güzelliği içeri alarak, kapalı bir mekanda ferahlık sunuyor. Böylece, konuklarınız da doğayla iç içe bir düğün deneyimi yaşayabiliyor. Eğer kapalı bir mekanda düğün planlıyorsanız, mekanın geniş ve havadar olduğundan emin olmanız oldukça önemli.

Gemlik Düğün Mekanlarında Sunulan Hizmetler

Gemlik'teki düğün mekanları, çiftlerin bu özel günlerini mükemmel kılmak için çeşitli hizmet ve paketler sunuyor. Zengin menü seçenekleri, profesyonel dekorasyon ve organizasyon hizmetleri, kaliteli ses ve ışık sistemleri gibi olanaklar, düğününüzü unutulmaz bir gün kılacak detaylar arasında. Davet alanlarının özenle tasarlanması, konuklarınızla keyifli zaman geçirebileceğiniz bir atmosfer yaratıyor.

Bunların yanında, yeni evlenecek çiftler için Gemlik düğün mekanları pek çok ekstra hizmet seçeneği bulunduruyor. Süsleme ve tema seçenekleri ile düğün mekanınızı kişisel zevkinize göre özelleştirebilir, istediğiniz ek hizmetler varsa (before party, after party veya nikah gibi) bunları mekan ile önceden konuşarak bunları da kapsayacak bir düğün organizasyonu yapabilirsiniz.

Ayrıca, birçok mekanın bünyesinde çeşitli organizasyon ekipleri bulunuyor; bu profesyonel ve daha önce pek çok düğünde görev almış ekipler sayesinde, düğün gününüzde her şeyin sorunsuz ilerlemesini sağlamak mümkün. Ancak eğer dışarıdan hizmet almak isterseniz, bu konuda da mekanlarla görüşebilir, kendi tercihlerinize uygun düzenlemeler yapmanızı sağlayacak bir mekan bulabilirsiniz.

Gemlik Düğün Mekanları Fiyatları Nasıl?

Gemlik'teki düğün mekanları fiyatları, seçtiğiniz mekanın konumuna, organizasyonun büyüklüğüne, menü seçimlerinize ve ek hizmetlere göre farklılık gösterir. Genellikle, mekanlar kişi başı belirli bir fiyat üzerinden teklif sunar, bu fiyat toplam misafir sayınıza göre hesaplanarak toplam maliyeti belirler. Ancak bu noktada birim fiyatının toplam misafir sayısına göre de değişiklik gösterebileceğini belirtmekte fayda var.

Ayrıca, mekan fiyatlarının mevsime göre değişkenlik gösterdiğini unutmamak önemli. Yaz ayları genellikle daha yoğun olduğu için fiyatlar daha yüksek olabiliyor. Kış ayları veya hafta içi yapılan düğünler ise yeni çiftlere daha ekonomik seçenekler sunuyor. Son olarak düğün mekanlarının sunduğu kampanyaları düzenli takip ederek, bütçenize uygun bir organizasyon planlayabilirsiniz.

Gemlik'te Düğün Yapmanın Avantajları

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları