Lele Gardens
5,0
(27 Yorum)
5. yıl
Mamak

Göl kenarındaButik düğüne uygunÇiçek bahçesi temasıKır düğünü ışıklarıAhşap zeminAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanı

100 - 1000 Kişi
90.000
70.000 TL
İncele
Göl Seyir Mamak Kır Bahçesi Balo Salonu
4,9
(28 Yorum)
3. yıl
Mamak

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıÇim zeminAçık nikah alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikGeniş otopark

100 - 1000 Kişi
90.000
69.900 TL
İncele
Serüven Wedding
2. yıl
Mamak
5 saatte cevap verir

Butik düğüne uygunSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminCanlı müzikBüyük gelin odasıAlkol servisi yokGeniş otopark

50 - 2500 Kişi
250 - 500 TL
İncele
MF Garden
4,9
(30 Yorum)
8. yıl
Mamak
3 saatte cevap verir

Havuz başındaSade süslemelerÇim zeminMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiAlkol servisi yok

100 - 1200 Kişi
250
200 TL
İncele
Mi Amor Wedding
5,0
(24 Yorum)
2. yıl
Mamak

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemiBalkon / Teras alanı

200 - 875 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Sade süslemelerÇim zeminMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiBüyük gelin odasıAlkol servisi yok

50 - 1000 Kişi
250 - 500 TL
İncele

Diğer Firmalar

Mamak Konak Kahve Evi

50 - 50 Kişi
250 - 500 TL

Mamak Centilmen Piknik Ve Kır Bahçesi

100 - 450 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Mamak Düğün Mekanları

Mamak, Ankara’nın en kalabalık ilçelerinden biridir. Zengin bir tarihi ve kültürünün yanı sıra ilçede organizasyonlara uygun pek çok düğün mekanı bulunmaktadır. Aynı zamanda Mamak’ta birçok doğa güzellik de bulunuyor. Durum böyle olunca Mamak, evlenecek çiftler için çeşitli alternatifler sunabilen ilçeler arasında yer alıyor. Açık hava alternatiflerinin çoğunda teras ve balkonlar var.

Mamak’taki düğün salonları, ilçenin bu mekanlar açısından zenginliği sayesinde geniş bir kapasite aralığında hizmet veriyor. Demirlibahçe Mahallesi, 300 kişiden başlayan butik düğünler için uygun davet alanları sunuyor. Mamak düğün mekanlarının en yoğun bulunduğu mahalle ise Akdere. Buradaki düğün salonları Ankara kapasite ortalamasından hizmet vermeye başlıyor. Geniş salonların kapasiteleri 2000 konuğa kadar çıkabiliyor.

Ankara Mamak düğün salonlarının bulunduğu mahalleler, farklı manzara seçenekleri ile sizi bekliyor. Hüseyingazi ve Yeşilbayır gibi merkezi yerlerde bulunan mahallelerde şehir manzaraları sunuluyor. Akdere salonları ise orman ve dağ gibi farklı manzara seçenekleriyle hizmet verebiliyor. Gökçeyurt mahallesinde ise kır manzaraları sizi bekliyor. Ayrıca havuz başı alanlar isterseniz Gökçeyurt’a göz atabilirsiniz.

Mamak Düğün Mekanları Fiyatları Nasıldır?

Mamak düğün salonları fiyatlarını şehrin en bütçe dostu seçenekleri arasındadır. Bu sayede elinizdeki bütçe ne kadar olursa olsun kendinize uygun bir davet alanı bulmanız mümkün oluyor. Akdere Mahallesi gibi popüler bölgelerde her bütçeye göre salon bulmanız oldukça kolaydır. Başlangıç fiyatlarıyla ulaşabileceğiniz standart paketlerde düğününüz için en gerekli olan temel hizmetler profesyonel ekiplerce sunuluyor.

Mamak düğün mekanlarında yemekli bir düğün yapmak isterseniz oluşturulan menüler için kişi başı ödeme yapmanız gerekiyor. Mamak düğün mekanlarının geniş kapasiteli salonların birinde yemekli düğün yapmayı düşünen çiftler için bazı davet alanları kişi başı fiyatlara indirim uygulayabiliyor. Ayrıca bu menülerin fiyatlarının hafta içi düğünlerinde daha düşük rakamlardan hesaplandığını hatırlatalım.

Demirlibahçe ve Hüseyingazi gibi mahalleler, Ankara’nın genel ortalama fiyatında rakamlar sunuyor. Bu salonların kapasiteleri 300 ve 1000 kişi arasında değişiklik gösterebiliyor. Mamak düğün mekanlarının özelliklerine göre de maliyetler değişebiliyor. Örneğin; havuz başı alanlar sunan salonlarda fiyatlar artıyor. Kapalı davet alanları ise çiftlere bütçe dostu ücretler ile sunulabilmektedir!

Mamak’ta Düğün Salonlarının Sunduğu Hizmetler

Ankara Mamak nişan mekanları, en özel gününüzü gönlünüzce eğlenebileceğiniz şekilde düzenliyor. Örneğin; Mamak’taki salonların çoğunun içinde ses, sahne ve ışık sistemi bulunuyor. Dilerseniz salonlardaki sahnelerde en sevdiğiniz müzikleri başarılı bir solistin seslendirmesini de ekstra hizmet olarak talep edebilirsiniz. Aynı zamanda after party yapmak isteyen bir çiftlere birçok salonun DJ hizmetleri sunduğunu da belirtelim.

Mamak düğün mekanları, dünyaevine girdiğiniz günün akıllarda yer tutması için çabalıyor! Bazı Mamak düğün mekanları, dış çekimlerinizi de anlaşmalı oldukları fotoğrafçılar ile yapıyor. Daha sonra bu fotoğraflardan oluşan barkovizyon gösterileri de Ankara Mamak salonlar tarafından hazırlanıyor. Ekstra bir hizmet olarak da ışık ve havai fişek gösterileri düzenleyen salonlar da Mamak’ta bulunuyor.

Mamak salonlarında görev yapan ekipler, siz düğününüzün tadını çıkarırken akışın programa uygun gittiğinden gece boyu emin olacaklardır. Davet sorumluları ile birlikte düğününüzü planladıktan sonra salonda bulunan karşılama hostesleri, konuklar ile ilgilenebileceklerdir. Birçok salon, giriş ve ilk dans için özel müzik performansları hazırlıyor. Tüm bu çeşitli hizmetler Mamak düğün mekanlarında bulunabilmektedir.

Birçok düğün salonu Mamak’ta yemekli davetler düzenlemek isteyen çiftlere hizmeti profesyonel kalitede verirler. Şefler tarafından hazırlanan menüleri çoğu salonda ön tadım ile deneme fırsatınız da vardır. Böylece menülere son şekiller verilirken değişiklikler de yapabilirsiniz. Düğününüzde de profesyonel servis elemanları özel sunumlar ile bu yemekleri davetlilerinize servis edebileceklerdir. Çoğu salon kokteyl düğünleri de ağırlıyor.

Mamak Düğün Salonu Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Salonlar arasında seçim yaparken ulaşım imkanlarına dikkat edebilirsiniz. Ankara’nın gelişmiş bir toplu taşıma sistemi bulunuyor. Bu sayede toplu taşıma duraklarına yakın salonlardan birini seçerek davetlilerinize kolaylık sağlama imkanınız var. Mamak düğün salonlarının diğer ilçelere göre popülerliği, konsept oluşturma aşamasında da size bazı avantajlar sunuyor. Salonların modern, geleneksel, ve zarif gibi konsept seçeneklerine de dikkat edebilirsiniz.

Mamak düğün mekanlarında çalışan ekiplerin profesyonelliği ve güler yüzlülüğü, kusursuz bir düğün için dikkat etmeniz gereken özelliklerden. Hem açık hem kapalı yedek davet alanları ve jeneratör gibi seçeneklerin de salonlarda olup olmadığını sorabilirsiniz. Özellikle de yüksek tavanlı ve kolonsuz yapılarda bulunan düğün salonlarının ferah davetlere olanak verdiğinin altını çizebiliriz.

Mamak Düğün Yerlerinde Dünyaevine Girmek

Mamak düğün mekanlarında dünyaevine girmek, Ankara’da pek çok çiftin aklında bulunmaktadır. Eğer siz de Ankara Mamak’ta bütçe dostu bir düğün yapmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz. Yazımızda bahsettiğimiz faktörleri göz önüne alarak, sitemizdeki Ankara Mamak düğün yerlerini inceleyip, karar alabilirsiniz. Tarzınız ve bütçenize göre düğün mekanların filtreleyerek, hemen aramaya başlayın!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları