Bella Wedding Antares
5,0
(24 Yorum)
5. yıl
Keçiören

Modern ve ihtişamlıGün ışığı alanYüksek tavanCanlı müzikSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otoparkKolay ulaşım

50 - 900 Kişi
500 - 750 TL
İncele
SeSi Garden
Keçiören
14 saatte cevap verir

Sade süslemelerModern ve sadeÇim zeminAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzikSahne ışık sistemiBüyük gelin odası

10 - 730 Kişi
35.000
29.300 TL
İncele
Sakalar Vip Ovacık
5,0
(3 Yorum)
2. yıl
Keçiören

Havuz başındaButik düğüne uygunFarklı konseptlerAçılır-kapanır tavanAçık nikah alanıCanlı müzikAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 1500 Kişi
500 - 750 TL
İncele

Diğer Firmalar

Keçiören Esenboğa Airport Hotel

200 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Keçiören Pir-zola Et Mangal

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Keçiören Et Park

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Keçiören Kamelya Kır Bahçesi

50 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Keçiören Ahsen Balık Restaurant

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Keçiören Altınyele Binicilik

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Keçiören Dora Garden

100 - 875 Kişi
750 - 1.000 TL

Keçiören Çeşni Konağı

40 - 600 Kişi
250 - 500 TL

Keçiören Neff restaurant

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Keçiören Kahveci Mirim

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Keçiören Protokol Wedding

100 - 875 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Keçiören Düğün Mekanları

Ankara’nın en popüler ilçelerinden olan Keçiören’de çok çeşitli düğün mekanlar bulunmaktadır. Farklı kapasitelerde planmış, farklı düğün davetleri için pek çok bütçe dostu mekan mevcuttur. Sizin davetli sayınız ve talep ettiğiniz hizmetler ne yönde ise, bu seçimlerinizin ışığında Keçiören’de düğün salonları arasından karar verebilirsiniz. Ayrıca karar alırken mevsim de sizi engellemeyecektir çünkü gereken önlemlerin alındığı mevsimle uyumlu mekanlar Keçiören’dedir!

Keçiören Düğün Yerlerinin Zengin Paketleri

Keçiören düğün mekanları zengin hizmet içerikleri ile çiftlerin karşısına oldukça bütçe dostu bir seçenek olarak çıkmaktadır. Keçiören düğün yerlerinde alacağınız hizmetler arasında gelin ve damat odası bulunmaktadır. Tören öncesinde hazırlanma şansını bulacağınız bu oda size özel olarak hazırlanacaktır. Düğün sürecinizde size destek olarak işleri kolaylaştıracak olan profesyonel organizasyon sorumluları da Keçiören düğün yerlerindedir!

Yemekli düğün istiyorsanız, düğünden önce ön tadım yapabileceksiniz. Ön tadım sayesinde yemeğin kalitesinden emin olabilirsiniz. Keçiören düğün yerlerinde menüde değişiklikler yapabilme şansınız vardır. Ön tadımın yanı sıra bazı Keçiören düğün mekanlarında demo masa talebinde bulunmanız da pakete dahildir.

Satın aldığınız düğün paketine süslemeler de dahildir. Alanında uzman ve popüler dekorasyon sorumluları düğün mekanını süslerken size de sevdiğiniz renkleri ve zevkinizi özel olarak soracaktır! Çiçek aranjmanları, temaya uygun renklerdeki supla ve jardinyer setleri ve mum ışıkları ile sizin talepleriniz ve güncel trendler doğrultusunda Keçiören düğün mekanları süslenecektir.

Fiyatlar Keçiören Düğün Yerlerinde Nasıldır?

Keçiören düğün mekanları, Ankara’nın en bütçe dostu düğün mekanlarından bazılarına ev sahipliği yapmaktadır. Keçiören düğün yerleri genellikle mekan kiralama sistemi ile çalışır. Mekanı kiralamak için ödediğiniz ücrete düğün paketi hizmetleri dahildir. Anlaşırken konsept için yemekli, yemeksiz ya da kokteyl düğün talebinde bulunduysanız Keçiören düğün mekanlarının fiyatları da ona göre şekillenecektir.

Yemek talebi, davetli sayısı ve düğün tarihi Ankara Keçiören düğün mekanlarının fiyatlarını etkileyen temel faktörler arasındadır. Tarihe ve konsepte karar verdikten sonra düğün mekanlarına sitemizden ulaşıp iletişime geçtiğinizde size kesin fiyatı söyleyebilirler. Düğün paketine ekstra olarak Keçiören düğün mekanlarında bu hizmetleri de ayrıca talep edebilirsiniz:

Keçiören Düğün Yerleri Seçilirken Önemli Faktörler

Keçiören düğün mekanları seçilirken en çok dikkat edilmesi gerekenlerden biri mekanların sunduğu rahatlıktır. Eğer kapalı bir alanda düğün yapıyorsanız görüş alanına giren kolonlar olmamasına ve mekanın havalandırmasının kaliteli olduğuna emin olmak isteyebilirsiniz. Havalandırmanın yanı sıra ısıtma ve jeneratör sistemlerinin de kalitesini Keçiören düğün mekanlarının işletmecilerine sorarak öğrenebilirsiniz.

Her türlü hava koşuluna karşı önlem almış Keçiören düğün mekanlarını seçmek de önemlidir. Açık hava düğünü yapıyorsanız, ek kapalı alanlara sahip olduğuna dikkat etmek önemli bir faktördür. Havuz başı ve teras düğünleri için de özellikle açılır kapanır tavan sistemlerini kontrol etmek gerekli olacaktır. Bu önlemler sayesinde Ankara Keçiören düğün mekanlarında yaz kış fark etmeksizin yılın her dönemi düğün yapabilirsiniz.

Keçiören Düğün Mekanları Avantajları

Keçiören düğün mekanları farklı davetli gruplarına hitap edebilen çeşitli mekanlara sahiptir. İhtişamlı düğün salonları da bohem tasarımlı kır düğünü alanları da Keçiören’de vardır! Sizin tarzınız ne ise ona uygun bir mekanı Keçiören’de bulabilirsiniz. Ayrıca Ankara Keçiören düğün mekanları geniş bir fiyat yelpazesinde bulunduğundan farklı bütçelere sahip çiftler de Keçiören’de hayalindeki mekana ulaşabilirler.

Yemekli düğün yapmak isterseniz Keçiören düğün mekanlarında çok çeşitli menüler bulabilirsiniz. Kırmızı et, beyaz et veya balık seçeneklerinin yanı sıra eğer hassasiyetlerine dikkat edilmesi gereken misafirleriniz varsa Keçiören düğün yerleri yardımcı olacaklardır. Vegan, vejetaryen, çölyak ve diyabet özel menüler talep edebilme avantajı Keçiören düğün yerlerinde çiftlerimize sunulmuştur.

Keçiören düğün yerleri ulaşım konusunda da avantajlıdır. Ankara’da toplu taşıma ile de ulaşılabilir konumda bulunan Keçiören düğün mekanları konuklarınız iuygundur. Özel araçları ile gelecek olanlar için ise merkezi konumları sayesinde düğün mekanları ulaşması ve bulması kolay olacaktır. Her bütçeye ve zevke hitap edebilen Ankara düğün mekanlarını sitemizden tüm detayları ile inceleyebilir ve hayallerinizdeki düğüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları