Vavas Garden
4,8
(41 Yorum)
6. yıl
Pursaklar
8 saatte cevap verir

Modern ve sadeÇim zeminAçık nikah alanıFotoğraf çekim alanıMenü tadımıGeniş dans pistiCanlı müzik / DJSahne ışık sistemi

300 - 1000 Kişi
129.000
109.000 TL
İncele
Hayel Grand
Pursaklar
1 saatte cevap verir

Orman içindeModern ve sadeÇim zeminGelin yolu süslemesiGeniş dans pistiCanlı müzikSahne ışık sistemiGeniş otopark

500 - 1000 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Hasmahall Grand Saray & Beyaz Saray
5,0
(10 Yorum)
Pursaklar
13 saatte cevap verir

Yüksek tavanKolonsuzGeniş dans pistiCanlı müzikJimmy-jibSahne ışık sistemiAlkol servisi yokGeniş otopark

200 - 1250 Kişi
500 - 750 TL
İncele
Meva Wedding Garden
5 Yorum
4. yıl
Pursaklar

Havuz başındaSade süslemelerKır düğünü ışıklarıÇim zeminGelin yolu süslemesiAçık nikah alanıMenü tadımıCanlı müzik

50 - 1100 Kişi
250 TL'den az
İncele

Diğer Firmalar

Pursaklar Saklıgöl

200 - 2500 Kişi
250 - 500 TL

Pursaklar Anadolu Park

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Pursaklar Asfor & Arus Balo Salonları

100 - 1200 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Pursaklar Düğün Mekanları

Ankara’nın en gözde ilçelerinden olan Pursaklar’da çok çeşitli düğün mekanları bulunmaktadır. Farklı kapasitelerde planmış davetler için pek çok bütçe dostu mekan mevcuttur. Sizin istediğiniz hizmetler ne yönde ise, bu talepleriniz ışığında Pursaklar düğün mekanları arasından karar verebilirsiniz. Ayrıca karar alırken mevsim de sizi engellemeyecektir çünkü gereken önlemlerin alındığı mevsimle uyumlu mekanlar Pursaklar’dadır!

Pursaklar’da dünyaevine girmek isterseniz, davetli sayınıza ve taleplerinize uyacak pek çok mekana ulaşabilirsiniz. Pursaklar nişan mekanları da her türlü kapasiteyi kaldırabilen geniş davetli alanlarına sahiptir. Hem açık hem kapalı alan özelliği gösteren çeşitli mekanlar da Ankara kentinin Pursaklar ilçesinde bulunabilmektedir. Pursaklar düğün mekanları her bütçeye uygun paketler sunmaktadırlar.

Olumsuz hava koşullarına karşı da önlem almış pek çok açık alanda bulunan Ankara Pursaklar düğün mekanlarında ayrıca ek alanlar bulunmaktadır. Balkon ve teras gibi kısımları mevcut olan Pursaklar düğün mekanları da vardır. 50-700 kişi arasını ağırlayabilen Pursaklar düğün mekanları mevcuttur. Erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabileceğiniz Pursaklar düğün mekanlarını inceleyebilirsiniz!

Pursaklar Düğün Mekanları Fiyatlarını Etkileyen Faktörler

Ankara Pursaklar düğün mekanları kişi başı ücret hesabı yapmaktadır ve toplam fiyatı davetli sayısı direkt etkilemektedir. Kişi sayısı gibi etmenlerin yanı sıra ayrıca ücretlendirmeyi etkileyen pek çok faktör vardır. Yemeksiz düğünler en uygun fiyatlı seçenekler arasındadır. Aynı şekilde atıştırmalık ve meşrubat ikramlı kokteyl düğünler de Pursaklar düğün mekanlarında oldukça uygun maliyetlerdedir.

Pursaklar düğün mekanları alkolsüz ve beyaz etli menüleri en uygun fiyatlı seçenekler olarak sunabilmektedir. Pek çok çift dünyaevine girerken bu menüleri seçerek en bütçe dostu sonuçlara Ankara Pursaklar’da ulaşmaktadırlar. Fiyatları etkileyen maddeler arasında başlangıç tabakları ve tatlıların içeriği de dahildir. Zaten zengin bir yemek menüsü seçtiyseniz, başlangıç tabağını çıkartarak fiyatı indirebileceğinizi hatırlatalım.

Toplam fiyatın üstüne eklenecek ekstralar da fiyatı belirleyecektir. Pursaklar düğün mekanlarının ekstraları arasında pek çok seçenek vardır. Mesela zaten paketinize dahil olan sahne sistemine isterseniz ekstra olarak keman ekipleri de ekleyebilirsiniz. Girişteki gelin yoluna ekstra olarak karşılamada çalacak müzik gruplarını da dahil edebilirsiniz. Pek çok Pursaklar nişan mekanlarında havai fişek şovuna da ekletebilirsiniz.

Pursaklar Düğün Yerleri Tarafından Sunulan Hizmetler

Pursaklar düğün mekanlarında ses, ışık ve sahne sistemi imkanları sunulmaktadır. Gece boyu müziğe ve eğlenceye sevdikleriniz ile doyabilirsiniz! Düğün paketinize ekstra olarak dans ekipleri de ekletebileceğinizi hatırlatalım. Pursaklar düğün mekanlarının eğlencenizi katlayacak hizmetleri arasında özel fotoğraf çekilme alanları da bulunabiliyor. Düğün yerinde davetliler için özel olarak hazırlanmış bu fotoğraf alanlarında anılarınızı biriktirebileceksiniz!

Çeşitli Pursaklar düğün mekanlarında süslemeler de düğün paketine dahil hizmetler arasındadır. Masalar ve seremoni alanları düğünden önce uzman ekipler tarafından dekore edilecektir. Dekorasyon dore detaylardan rustik süslemelere çok çeşitli bir yelpazeden seçenekler sunularak napolyon sandalyeler ve yuvarlak masalar ile yapılabilmektedir. Çiftlerin zevkleri ışığında Ankara Pursaklar düğün mekanlarının süslemeleri düğün paketinizdedir!

Diğer bir hizmet ise fotoğraf ve video çekimidir. Pek çok Pursaklar düğün mekanları içerisinde anlaşmalı fotoğrafçılar bulunabilmektedir. Gece boyu pasta kesimi, takı merasimi ve davetlilerin girişi gibi anlarda pozları yakalayacak fotoğrafçıların hizmetleri pek çok düğün paketine Ankara Pursaklar’da dahil olabilir. Bu sayede bütçe dostu Pursaklar düğün mekanlarına dışarıdan fotoğrafçı getirmenize gerek kalmayabilir.

Pursaklar Düğün Mekanları Avantajları

Pursaklar düğün mekanları çok çeşitli davetli gruplarına hitap edebilen pek çok alana sahiptir. Görkemli düğün salonları da şık Pursaklar nişan mekanları da mevcuttur! Sizin tarzınız ne ise ona uygun mekanı Pursaklar’da bulabilirsiniz. Ayrıca Ankara Pursaklar düğün yerleri geniş fiyat yelpazesinde bulunduğundan farklı bütçelere sahip çiftler de hayalindeki mekana Pursaklar’da ulaşabilirler.

Yemekli düğün yapmak isterseniz Pursaklar düğün mekanlarında çok çeşitli menüler bulabilirsiniz. Kırmızı et, beyaz et veya balık seçeneklerinin yanı sıra eğer hassasiyetlerine dikkat edilmesi gereken misafirleriniz varsa Pursaklar düğün yerleri yardımcı olacaklardır. Vegan, vejetaryen, gluten hassasiyeti ve diyabet özel menüler talep edebilme avantajı pek çok Ankara Pursaklar düğün mekanlarında çiftlerimize sunulmuştur.

Peki Neden Pursaklar Düğün Mekanları?

Ankara Pursaklar düğün mekanları bünyesinde bulundurduğu çeşitli hizmetler ile oldukça popülerlerdir. Her türlü çiftin bütçesine ve tarzına uydukları gibi, Ankara Pursaklar düğün mekanları aynı zamanda herkes için ulaşılabilirlerdir. Özel gereksinimli ya da yaşça büyük misafirler için asansör ve rampa bulundurabilmektedirler. Her misafiriniz düğün gününüzde rahatlıkla size eşlik edebileceklerdir.

Ankara Pursaklar düğün yerleri ulaşım konusunda da avantajlıdır. Ankara’da toplu taşıma ile de ulaşılabilir konumda bulunan Pursaklar nişan mekanları uygundur. Özel araçlarıyla gelecek olanlar için ise merkezi konumları sayesinde ulaşması ve bulması da kolay olacaktır. Her bütçeye uygun Pursaklar düğün mekanlarını sitemizden tüm detayları ile inceleyebilir ve hayallerinizdeki düğüne bir adım daha yaklaşabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları