Kahramankazan Kazan Sofrası

50 - 150 Kişi
250 - 500 TL

Kahramankazan Kahramankazan Belediyesi Kültür Merkezi

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Kazan Düğün Mekanları

Şehrin kalabalığından uzak ve doğayla iç içe düğün yapmak isteyenler için Ankara’nın Kazan ilçesi sıklıkla tercih edilen bir bölgedir. Ulaşım kolaylığı dolayısıyla Sincan ve Keçiören ilçelerindeki çiftlerin de tercih ettiği gibi, çevre illere de yakınlığı ile Kazan avantajlı bir konumda bulunmaktadır. Kapalı alanlarının çeşitliliği sayesinde dört mevsim düğünlere ev sahipliği yapılmaktadır.

Kazan’ın Yıldırım Beyazıt, Atatürk ve Kayı gibi mahallelerde düğün mekanları yoğun olarak vardır. Bu mekanların kapasitesi ise 50 kişiden 1200 kişiye kadar geniş bir yelpazede çeşitlenmektedir. Hem açık hem kapalı alanlara sahip Kazan düğün mekanları kapsamlı fiziksel özellikleri ile de karar alma sürecindeki çiftlerin elini güçlendirmektedirler. Teras ve balkonları ile Kazan düğün mekanları şehir manzarası imkanı da sunmaktadır.

Kazan Düğün Mekanlarının Fiyatları Nasıldır?

Kazan düğün mekanları Ankara’nın en bütçe dostu düğün alanlarının arasındadır. İlçenin her yerinde her bütçeye uygun seçenekler bulabilme imkanı vardır. Kazan düğün mekanlarının fiyatları genellikle mekan kiralama sistemi ile çalışmaktadır. Düğün yerinin konumu, verilen hizmetler, düğün tarihi ve davetli sayısı Kazan düğün mekanlarının fiyatlarını etkileyen en önemli faktörler arasındadır.

Yemekli, yemeksiz ve kokteylli düğünlerin fiyatları da farklı şekillenmektedir. Yemekli düğün yapmak isterseniz kırmızı et içermeyen menüler uygun fiyatlı seçenekler arasındadır. En bütçe dostu seçeneklerden biri ise atıştırmalık başlangıç tabağı ve meşrubat servisini içeren kokteyl düğünlerini Kazan’da tercih etmek olacaktır. Ayrıca hafta sonu ve yaz düğünlerine göre de hafta içi yapılacak bahar düğünleri daha uygunlardır.

Kazan Düğün Mekanlarında Alabileceğiniz Hizmetler

Kazan düğün mekanları paketlerine ses, ışık ve sahne sistemleri dahil olabiliyor. Müzik olmazsa olmaz diyorsanız, Kazan düğün mekanlarında gece boyu kaliteli ses sistemleri ile sevdiklerinizle eğlenmeye devam edebilirsiniz! Ekstra olarak canlı müzik isterseniz de bunu düğün mekanından talep ederek, mekan ile anlaşmalı bir profesyonel sanatçı ile de eğlenceyi katlayabilirsiniz.

Girişte ve mekan içinde süslemeler de Kazan düğün mekanlarının fiyatlarına dahildir. İster şık ister rustik, nasıl bir dekorasyon hayali kuruyorsanız bu dekorasyona uygun bir Kazan düğün mekanı bulabilirsiniz. Düğün yerinin dekorasyonu yapılırken alanında uzman iç mekan tasarımcıları sizin zevkleriniz ve güncel trendler doğrultusunda çalışacaklar. Kırmızı halı, çiçek aranjmanları ve ışıklandırmalar Kazan düğün mekanlarında kullanılabilir.

Kazan düğün mekanlarında servis personelleri size profesyonel destek sunacaktır. Yemekli veya kokteylli fark etmeksizin davetinizin konuklarının her türlü talebine cevap vermeye hazır olan profesyonel çalışan kadroları ile Kazan düğün mekanları pek çok çifti memnun etmektedirler. Yemekli düğün yapacaksanız da Kazan düğün mekanları uzman şefler ile hizmet vermektedirler.

Neden Kazan Düğün Mekanları?

Pek çok avantaj Kazan düğün mekanlarında mevcuttur. Bu avantajları öğrenmek isterseniz gelin beraber inceleyelim:

Kazan Düğün Mekanlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kazan düğün mekanlarında dünyaevine girecekseniz ve yemekli düğün yapmak istiyorsanız, servislerin kalitesinden emin olmak isteyebilirsiniz. Bunun için demo masa gösterimi isteyerek düğünden önce servis ve masa süslemesi hakkında bilgi alabilirsiniz. Aynı şekilde yemeğin kalitesinden emin olmak için de ön tadım talep ederek konuklarınıza sunulacak yemeğin lezzetini birinci elden öğrenebilirsiniz.

Ankara’nın merkezine biraz uzak bir mesafede yer aldığı için Kazan düğün mekanlarına ulaşım özel araçlar ile yapılmaktadır. Bu yüzden misafirlerinizin özel araçlarını koyabileceği güvenli ve kapalı bir otopark olup olmadığına dikkat edebilirsiniz. Konuklarınızın karşılanması için girişte davetli listesine bakabilecek personelin olup olmadığı konusunda da bilgi isteyebilirsiniz.

Bütçe dostu fiyatları ve çok sayıda artısı ile Kazan düğün mekanları en güzel günlerinde hizmet sunmaktadırlar. Ankara’nın ilçesi Kazan’da evlenmek istiyorsanız ve mekan arayışındaysanız, davetli sayınız ve düğün tarihinize karar verdikten sonra sitemizdeki düğün mekanlarını incelemeye başlayabilirsiniz. Erken başvuru fırsatlarından faydalanarak size özel indirimlerin tadını çıkarabilirsiniz!

Tüm İlçeler Düğün Mekanları

Tüm Şehirler Düğün Mekanları

Diğer Düğün Mekanları