Viseur Media

Mesaj Gönder

0212 963 16 56

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

Viseur Media Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000-5.000 TL

Viseur Media Özellikler

Teslim Süresi
3 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt Dışında Çekim
Evet
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Viseur Media Sık Sorulan Sorular

Viseur Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Viseur Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000-5.000 TL aralığındadır.


Viseur Media hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Viseur Media aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"trashday, söz / nişan / kına çekimi, düğün hikayesi / klibi, stüdyo / plato çekimi, dış mekan / save the date çekimi, düğün belgeseli, katalog çekimi, konsept çekim".


Viseur Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Viseur Media düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 3 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Viseur Media şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Viseur Media şehir dışında hizmet veriyor.


Viseur Media ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Viseur Media ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 2 hafta olarak öne çıkmaktadır.


Viseur Media hangi ek hizmetleri sunuyor?

"En mutlu gününüzü ve aşkını ölümsüzleştirdiğimiz çekimlerimizle sınırlı kalmıyor, keyifli bir çekim süreci geçirmenizi sağlayacak birçok hizmetimiz bulunuyor. Çiftimizin talebine göre şehir dışında hizmet verebiliyoruz. İhtiyaç olduğu durumlarda kuaför ve makyöz hizmetimizle yanınızda oluyor, hiçbir detayı şansa bırakmıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda konsept çekimler gerçekleştiriyoruz. Evinizin en güzel yerine koymak isteyeceğiniz kanvas tablo hizmetimiz de bulunuyor."

Tüm Sorular

Viseur Media Hakkında

Viseur Media, daima hatırlamak isteyeceğiniz en güzel gününüzü ölümsüzleştirmek için 2020 yılından beri hizmet veriyor. 3 sene önce kurulan bir firma olmamıza rağmen aslında 20 yıldır sektörde tecrübe kazanıyoruz. İstanbul’da düğün fotoğrafçıları arasında deneyim ve kaliteli hizmetimizle öne çıkıyoruz. Stüdyoda veya İstanbul’un en güzel yerlerinde dış çekimler gerçekleştiriyoruz. Profesyonel ekipmanlarımız ve sıcak kanlı ekibimizle kendinizi rahat hissedeceğiniz bir ortam oluşturuyoruz.

Deneyim

20 yıllık fotoğrafçılık sektörü geçmişimizde özellikle düğün fotoğrafçılığı alanında tecrübeye sahibiz. 20 yıldır Evleniyoruz Dergisi’yle çalışıyor ve bu alanda kaliteli bir portfolyo ile hizmet veriyoruz. Bunun dışında katalog, ürün fotoğrafçılığı ya da kurumsal fotoğrafçılık hizmetlerimiz de bulunuyor. Bu deneyimlerimiz çıkardığımız işin kalitesinde kendini gösteriyor ve size de emin ellerde olduğunu hissettiriyor.

Çekim Türleri / Mekanlar

Çekim türünü çiftin talebine göre belirliyoruz. Stüdyo veya istediğiniz mekanlarda dış çekim hizmetlerimiz bulunuyor. İstanbul’un doğal güzelliğe sahip, en güzel noktaları olan Ağva, Kilyos, Şile gibi yerlerde bakmaya doyamayacağınız güzellikte kareler yakalıyoruz. Dış mekan çekimlerimiz yaklaşık 2 saat sürüyor. Bunun dışında kına çekimleri, söz nişan çekimleri, düğün belgeseli ve düğün hikayesi hizmetlerimiz de bulunuyor.

Ekipman

İstanbul Anadolu Yakası düğün fotoğrafçısı hizmetimizle deneyimimizle olduğu kadar kullandığımız kaliteli ekipmanlarla da fark yaratıyoruz. Gelişmiş model fotoğraf makinemiz ve kameramızla yüksek çözünürlüklü görüntüler yakalıyoruz. Aşkınızı en güzel yansıtacak kareleri yakalayabilmek ve yaratıcı görüntüler elde edebilmek için jimmy jib, drone ve go pro gibi ekipmanları da çekimlerimize dahil ediyor, donanımlı bir hizmet sunuyoruz.

Ek Hizmetler

En mutlu gününüzü ve aşkını ölümsüzleştirdiğimiz çekimlerimizle sınırlı kalmıyor, keyifli bir çekim süreci geçirmenizi sağlayacak birçok hizmetimiz bulunuyor. Çiftimizin talebine göre şehir dışında hizmet verebiliyoruz. İhtiyaç olduğu durumlarda kuaför ve makyöz hizmetimizle yanınızda oluyor, hiçbir detayı şansa bırakmıyoruz. İsteğiniz doğrultusunda konsept çekimler gerçekleştiriyoruz. Evinizin en güzel yerine koymak isteyeceğiniz kanvas tablo hizmetimiz de bulunuyor.

Çekmeköy düğün fotoğrafçısı hizmetiyle Viseur Media, en anlamlı gününüzü ölümsüzleştiriyor ve sizi baştan sona keyif alacağınız bir çekime davet ediyor. Çiftlerimizle yakın ilişkiler kuruyor ve çiftimizin taleplerini anlamaya yönelik yaklaşımımızla çekiminiz boyunca rahat hissetmenizi sağlıyoruz. Viseur Media hizmetleri ve erken rezervasyonla ödeme kolaylıklarından faydalanmak için iletişim bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Telefon: 0212 963 16 56
 • Adres:

  Hamidiye mahallesi barış yolu caddesi no 15/d Çekmeköy İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Viseur Media Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.