Zeytin Dalı Wedding

0216 706 05 94

E-posta Gönder

  • Pendik, İstanbul.

Ekiple Tanışın

Zeytin Dalı Wedding Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
1.500-3.000 TL

Zeytin Dalı Wedding Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo Çekimi
Evet
Dış Mekan Çekimi
Evet
Şehir Dışında Çekim
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal Kopya Teslim
Evet
Ekip
Evet

Zeytin Dalı Wedding Sıkça Sorulan Sorular

Zeytin Dalı Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Zeytin Dalı Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 1.500-3.000 TL aralığındadır.


Zeytin Dalı Wedding hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Zeytin Dalı Wedding aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, düğün belgeseli, stüdyo / plato çekimi, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".


Zeytin Dalı Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Zeytin Dalı Wedding düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.


Zeytin Dalı Wedding şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Zeytin Dalı Wedding şehir dışında hizmet veriyor.


Zeytin Dalı Wedding ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Zeytin Dalı Wedding ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Tüm Sorular

Zeytin Dalı Wedding Hakkında

Sevdiğinizle hayatınızı birleştirdiğiniz düğün gününüzü tebessümle hatırlamak için profesyonel ve tecrübeli bir düğün fotoğrafçısı ile anlaşmak isterseniz, Onur Yaşar Fotoğraf Stüdyosu olarak yanınızda olmak için sabırsızlanıyoruz! Hayallerinizin bile ötesinde bir hizmet sunarak bu büyülü anlarınızı sonsuza aktarmak istiyoruz.

Kendimizi ilk günden beri geliştiriyor, fotoğrafçılık sektöründeki tüm yenilik ve gelişmeleri yakından takip ediyoruz. Bu sayede de çiftlerin memnuniyetlerini en iyi şekilde sağlıyor, beklentilerini en iyi şekilde karşılıyoruz. Yeni trendleri yakından takip ediyor, en çok tercih edilen konsept ve çekim türlerini mutlaka uyguluyoruz.

Çekim öncesi sizinle bir araya gelerek nasıl fotoğraflar istediğinizi, tarzlarınızı, zevklerinizi ve konseptinizi öğreniyoruz. Sonrasında ise zaman, mekan ve çekim türü ile ilgili karşılıklı fikir alışverişinde bulunuyor, bu süreci en iyi şekilde yönetmek için bir planlama yapıyoruz. Tüm detayların üstünde durarak yaşanabilecek aksaklıkların da önüne geçiyoruz. Böylelikle stresten uzak, keyifli ve eğlenceli bir çekim günü vaat ediyoruz.

Biz hep aşkın fotoğrafını çektik! Bu yüzden yaşadığınız duyguları yakından tanıyoruz. Deklanşörün arkasında yalnızca bir tuşa basmayla sınırlamıyoruz kendimizi. Klişe pozlardan uzak olmanız için duruş, bakış ve gülüş gibi teknik konularda sizi yönlendiriyor, çok daha doğal ve etkili fotoğraflara sahip olmanızı amaçlıyoruz. Onur Yaşar Fotoğraf Stüdyosu olarak keyifli bir çekim, rahat bir ortam ve kaliteli fotoğraflar ile memnuniyetinizi sağlayacağımızdan emin olabilirsiniz.

Yaşadığınız bu özel anları en iyi şekilde ölümsüzleştiriyor, yıllar sonra geriye dönüp baktığınızda aynı duyguları yaşamanızı sağlıyoruz. Benzersiz bir düğün albümüne sahip olmak için yapmanız gereken tek şey sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşmak. Mutluluğunuzda bizim de bir payımız olursa, ne mutlu bize!

İletişim

  • Telefon: 0216 706 05 94
  • Adres:

    Fevzi çakmak mah. fevzi çakmak cad. no 51/2 Pendik / İSTANBUL

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.