• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Macit Art Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Macit Art Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Macit Art Sıkça Sorulan Sorular

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Macit Art ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Macit Art ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Macit Art şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Macit Art şehir dışında hizmet veriyor.

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Macit Art düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Macit Art hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Macit Art aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"katalog çekimi, düğün belgeseli, dış mekan / save the date çekimi, söz / nişan / kına çekimi, konsept çekim, düğün hikayesi / klibi, trashday".

Macit Art Hakkında

Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe Macit Art ismiyle başarıyla hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla iddialı bir Kırklareli düğün fotoğrafçısıyız. Hayalini kurduğunuz görüntüleri objektifimizle yakalıyor ve ömrünüz boyunca hatırlayacağınız unutulmaz hatıralar kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Düğün fotoğrafı çektirmeye karar verdiğinizde elbette tüm çiftler gibi yoğun bir araştırma yapacaksınız. Macit Art’ı ziyarete geldiğinizde önce sizinle tanışıyor, ardından aklınızda olan konsept ve temayı öğrenerek işe başlıyoruz. Daha önce çalışmış olduğumuz çiftlerin fotoğraf ve video görüntülerinden bazı örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Samimi yaklaşımımızı ve işimize gösterdiğimiz özeni sizin de fark edeceğinize inanıyoruz.

Çekimden önce sizinle bir araya gelerek tanışıyoruz. Çekimin günlük akışını Kırklareli fotoğraf çekim yerlerini göz önünde bulundurarak nereye gidileceği ve nasıl bir konseptte çekim yapılacağı gibi konuları konuşuyoruz. Genellikle tarihi mekanlar, yemyeşil bir doğa ya da deniz kıyısı gibi alanlarda çekimlerinizi yapıyoruz. Kaliteli ekipmanlarla sizi farklı pek çok açıdan çekerek estetiğin ön planda olduğu kareler yakalıyoruz.

Çekim sırasında ne kadar doğal olursanız o kadar güzel fotoğrafların ortaya çıkacağına emin olabilirsiniz. Fotoğraf çekimleri esnasında bazı kareleri size göstererek çekimin ilerleyişi hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Eğlenceli ve keyifli saatler geçirmeniz için ekibimizle birlikte destek oluyoruz. Çekim saatinin sonuna geldiğimizde ise elimizdeki fotoğrafları bilgisayarda düzenliyoruz. Doğallığı ön plana çıkaran, yapaylıktan uzak şekilde fotoğraflarınıza dokunuşlarda bulunuyoruz. Hazırlığı tamamlanan fotoğrafları orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Macit Art Kırklareli hakkında ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Merkez/ Kırklareli

  • Haritadaki Konumu

    Macit Art Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.