Macit Art

E-posta Gönder

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

Macit Art Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500-2.000 TL

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Macit Art Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Macit Art Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün Hikayesi/Klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Söz/Nişan/Kına Çekimi, Dış Mekan/Save the Date Çekimi, Trashday

Macit Art Hakkında

Uzun zamandır fotoğrafçılık sektöründe Macit Art ismiyle başarıyla hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalarımızla iddialı bir Kırklareli düğün fotoğrafçısıyız. Hayalini kurduğunuz görüntüleri objektifimizle yakalıyor ve ömrünüz boyunca hatırlayacağınız unutulmaz hatıralar kazanmanıza yardımcı oluyoruz.

Düğün fotoğrafı çektirmeye karar verdiğinizde elbette tüm çiftler gibi yoğun bir araştırma yapacaksınız. Macit Art’ı ziyarete geldiğinizde önce sizinle tanışıyor, ardından aklınızda olan konsept ve temayı öğrenerek işe başlıyoruz. Daha önce çalışmış olduğumuz çiftlerin fotoğraf ve video görüntülerinden bazı örnekler göstererek aklınızda hizmet kalitemize dair bir fikir oluşmasını sağlıyoruz. Samimi yaklaşımımızı ve işimize gösterdiğimiz özeni sizin de fark edeceğinize inanıyoruz.

Çekimden önce sizinle bir araya gelerek tanışıyoruz. Çekimin günlük akışını Kırklareli fotoğraf çekim yerlerini göz önünde bulundurarak nereye gidileceği ve nasıl bir konseptte çekim yapılacağı gibi konuları konuşuyoruz. Genellikle tarihi mekanlar, yemyeşil bir doğa ya da deniz kıyısı gibi alanlarda çekimlerinizi yapıyoruz. Kaliteli ekipmanlarla sizi farklı pek çok açıdan çekerek estetiğin ön planda olduğu kareler yakalıyoruz.

Çekim sırasında ne kadar doğal olursanız o kadar güzel fotoğrafların ortaya çıkacağına emin olabilirsiniz. Fotoğraf çekimleri esnasında bazı kareleri size göstererek çekimin ilerleyişi hakkında detaylı bilgi veriyoruz. Eğlenceli ve keyifli saatler geçirmeniz için ekibimizle birlikte destek oluyoruz. Çekim saatinin sonuna geldiğimizde ise elimizdeki fotoğrafları bilgisayarda düzenliyoruz. Doğallığı ön plana çıkaran, yapaylıktan uzak şekilde fotoğraflarınıza dokunuşlarda bulunuyoruz. Hazırlığı tamamlanan fotoğrafları orijinal kopyalarıyla birlikte size teslim ediyoruz.

Macit Art Kırklareli hakkında ayrıntılı bilgi almak, kampanyalı paket içeriklerimizi öğrenmek ve fiyat tekliflerimizi değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan iletişim bilgilerini kullanabilir ya da yandaki formu eksiksiz bir şekilde doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.