Ozan Şen Photography

E-posta Gönder

 • Lüleburgaz, Kırklareli.

Ekiple Tanışın

Ozan Şen Photography Fiyatlandırma

 • Minimum Paket Fiyatı

  1.500 TL'den az

Ozan Şen Photography Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  4 hafta

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta

Ozan Şen Photography Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Ozan Şen Photography Sıkça Sorulan Sorular

 • Çekim Türü

  Düğün belgeseli, Düğün hikayesi / Klibi, Konsept çekim, Söz / Nişan / Kına çekimi, Dış mekan / Save the date çekimi, Trashday


 • Ücret kriteriniz nedir?

  Değişiyor

Ozan Şen Photography Hakkında

Düğün gününüz yaklaşırken şimdiye kadar gördüğünüz bütün düğün fotoğraflarından çok farklı, özgün ve kaliteli düğün fotoğraflarına ve videolarına mı sahip olmak istiyorsunuz? Cevabınız “evet” ise doğru yazıda olduğunuzu bilmelisiniz. Çünkü Ozan Şen Photography Kırklareli düğün fotoğrafları alanında çiftlere çok farklı bir deneyim yaşatıyor. Profesyonel ekibimizle modern bir bakış açısıyla yaptığımız özgün çalışmalarla şimdiye kadar birçok çifte harika anılar bıraktık. Sıradaki neden siz olmayasınız?

Çekimlerimizi öncelikle tamamen size özel pozlarla ve konseptle yapıyoruz. Çekimlerden önce gerçekleştirdiğimiz ön görüşmelerde sizi tanıyıp, zevklerinizi ve varsa düğün konseptinizi öğreniyoruz. Ardından size özel hazırladığımız çekim planı için keyifli bir hazırlığa başlıyoruz. Çekimlerimiz boyunca da oldukça profesyonel ekipmanlar kullandığımızı bilmenizi istiyoruz.

Çekimlerde tüm ayrıntıları ve renkleri kusursuz olarak yansıtıyoruz. Masumiyeti ve saflığı çağrıştıran uçuk mavi tonlarından, bohem tarzdaki toprak tonlarına kadar her rengi uyum içinde kullanıyoruz. Nostaljik bir hava yansıtan siyah-beyaz düğün fotoğraflarımız da çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. Düğün buketiniz, alyanslarınız ve tüm ayrıntılar fotoğraf karelerinde sizi yansıtan bir bütün olarak yerini alıyor. Fotoğraflara aksesuarlarla renk katmayı da çok seviyoruz. Örneğin; bir salıncağın üstündeki gelin buketinizle veya rengarenk balonlarla fotoğraflarınıza farklı bir hava katıyoruz.

Birbirinden güzel düğün fotoğraflarının yanında düğün gününüzün her anını duygu yüklü anılara dönüştüreceğimiz video hizmetleri de sunuyoruz. Bu video hizmetlerimiz sayesinde kendi filminizin başrolü oluyor, yıllarca izlemeye doyamayacağınız eşsiz anılara sahip oluyorsunuz.

Kırklareli dış çekim mekanlarının yanında dilerseniz tüm bu hizmetlerimizi siz mutlu çiftler için şehir dışına da taşıyoruz. Bazen nazar boncuklarının arasında, bazen bir kumsalda çekimlerimizi dilediğiniz yerde yapabiliyoruz.

Çekimlerinizden önce eksiksiz olarak hazırlanabilmemiz için 4 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sıra dışı düğün fotoğraflarınıza sahip olmak için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak aklınıza takılan her soruyu bize sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.