Düğün Fotoğrafçıları Kırklareli

Ozan Şen Photography

  • Min. Paket Fiyatı
    3.000 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ozan Şen Photography Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
3.000 TL'den az

Ozan Şen Photography Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Hayır
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ozan Şen Photography Sıkça Sorulan Sorular

Ozan Şen Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ozan Şen Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 3.000 TL'den az aralığındadır.

Ozan Şen Photography ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ozan Şen Photography ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ozan Şen Photography şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ozan Şen Photography şehir dışında hizmet veriyor.

Ozan Şen Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ozan Şen Photography düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ozan Şen Photography hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ozan Şen Photography aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, düğün belgeseli, trashday, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, konsept çekim".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Ozan Şen Photography Hakkında

Düğün gününüz yaklaşırken şimdiye kadar gördüğünüz bütün düğün fotoğraflarından çok farklı, özgün ve kaliteli düğün fotoğraflarına ve videolarına mı sahip olmak istiyorsunuz? Cevabınız “evet” ise doğru yazıda olduğunuzu bilmelisiniz. Çünkü Ozan Şen Photography Kırklareli düğün fotoğrafları alanında çiftlere çok farklı bir deneyim yaşatıyor. Profesyonel ekibimizle modern bir bakış açısıyla yaptığımız özgün çalışmalarla şimdiye kadar birçok çifte harika anılar bıraktık. Sıradaki neden siz olmayasınız?

Çekimlerimizi öncelikle tamamen size özel pozlarla ve konseptle yapıyoruz. Çekimlerden önce gerçekleştirdiğimiz ön görüşmelerde sizi tanıyıp, zevklerinizi ve varsa düğün konseptinizi öğreniyoruz. Ardından size özel hazırladığımız çekim planı için keyifli bir hazırlığa başlıyoruz. Çekimlerimiz boyunca da oldukça profesyonel ekipmanlar kullandığımızı bilmenizi istiyoruz.

Çekimlerde tüm ayrıntıları ve renkleri kusursuz olarak yansıtıyoruz. Masumiyeti ve saflığı çağrıştıran uçuk mavi tonlarından, bohem tarzdaki toprak tonlarına kadar her rengi uyum içinde kullanıyoruz. Nostaljik bir hava yansıtan siyah-beyaz düğün fotoğraflarımız da çiftler tarafından oldukça beğeniliyor. Düğün buketiniz, alyanslarınız ve tüm ayrıntılar fotoğraf karelerinde sizi yansıtan bir bütün olarak yerini alıyor. Fotoğraflara aksesuarlarla renk katmayı da çok seviyoruz. Örneğin; bir salıncağın üstündeki gelin buketinizle veya rengarenk balonlarla fotoğraflarınıza farklı bir hava katıyoruz.

Birbirinden güzel düğün fotoğraflarının yanında düğün gününüzün her anını duygu yüklü anılara dönüştüreceğimiz video hizmetleri de sunuyoruz. Bu video hizmetlerimiz sayesinde kendi filminizin başrolü oluyor, yıllarca izlemeye doyamayacağınız eşsiz anılara sahip oluyorsunuz.

Kırklareli dış çekim mekanlarının yanında dilerseniz tüm bu hizmetlerimizi siz mutlu çiftler için şehir dışına da taşıyoruz. Bazen nazar boncuklarının arasında, bazen bir kumsalda çekimlerimizi dilediğiniz yerde yapabiliyoruz.

Çekimlerinizden önce eksiksiz olarak hazırlanabilmemiz için 4 hafta öncesinden bizimle iletişime geçmeniz yeterli. Sıra dışı düğün fotoğraflarınıza sahip olmak için sayfanın yanında bulunan formu doldurarak aklınıza takılan her soruyu bize sorabilir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

  • Adres::

    Kırklareli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.