Sefa Erdoğan Photo

E-posta Gönder

Sefa Erdoğan Photo

Düğün Fotoğrafçıları

Kategori

2.000-3.000 TL

Min. Paket Fiyatı

Düğün belgeseli

Çekim Türleri

Buca, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

 • Minimum Paket Fiyatı 2.000-3.000 TL
 • Teslim Süresi 4 hafta
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 4 hafta

Özellikler

 • Stüdyo Çekimi
 • Dış Mekan Çekimi
 • Şehir Dışında Çekim
 • Yurt Dışında Çekim
 • Orijinal Kopya Teslim
 • Ekip

Sorular

 • Çekim Türleri Düğün belgeseli, Düğün hikayesi, Düğün klibi, Katalog çekimi, Konsept çekim, Nişan çekimi, Save the date, Trashday
 • Ücret kriteriniz nedir? Değişiyor

Önerilen Firmalar

Digital Atölye
29 16 8

Karşıyaka

Digital Atölye

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli
Happy Day VIP Fotoğrafçılık
80 9

Bornova

Happy Day VIP Fotoğrafçılık

1.500-2.000 TL
Düğün hikayesi
Butikwed
146 13 10

Konak

Butikwed

1.500-2.000 TL
Düğün belgeseli

Hakkında

Merhaba, ben Sefa Erdoğan. Uzun yıllardır fotoğrafçılık sektöründe faaliyet gösteriyor, özel günlerinizde yanınızda olarak geleceğinize değerli anılar bırakmanıza yardımcı oluyorum. Sevdiğiniz insanla olan büyük aşkınızı, heyecanınızı ve mutluluğunuzu ölümsüzleştiriyorum. Bunu yaparken hayallerinizi de dikkate alıyor, içinize sinmeyen hiçbir detayı fotoğraf karelerine yansıtmıyorum.

Peki iletişim süreci ve planlama aşaması nasıl ilerliyor?

Öncelikle ofisimizde bir ön görüşme yapıyoruz. Bunu yapma amacım hem sizi daha yakından tanımak hem de çekim türlerim hakkında detaylı bilgi vermek. Sonuçta her çiftin hikayesi farklıdır, bana hikayenizi anlatmanızı istiyorum. Bu sayede tarzınıza uygun, özgün konseptler oluşturmamız daha da kolay oluyor. Konsept belirledikten sonra sıra geliyor dış mekan çekimlerinizi nerede yapacağımıza. Bu konuda hiçbir kısıtlamamız bulunmuyor. Yeşilin her tonunu görebileceğiniz bir orman, şehrin en güzel koyları veya düğün mekanınızda çekimlerinizi gerçekleştirebiliriz. Fotoğraf çekimlerinizi nerede yapacağımıza karar verin ve gerisini hiç düşünmeyin. Çünkü hayallerinizi gerçeğe dönüştürmek için buradayım, bana güvenin!

Çekim günü gelip çattığında kendinizi oldukça rahat bir ortamda bulacağınıza emin olabilirsiniz. Önceden seçimini yaptığınız dış mekanınız, doğal bir arka plan olurken fotoğraflarınıza siz de bu arka planın en güzel detayı olacaksınız. Poz konusunda da sakın stres yapmayın! Yıllardın bana verdiği tecrübeler ışığında sizi doğru bir şekilde yönlendirerek doğal pozlar vermenizi sağlıyorum. Dostça bir tavır ile yaklaştığımdan kendinizi hiç kasmıyorsunuz ve kusursuz fotoğraf karelerine sahip oluyorsunuz. Çektiğim fotoğrafların düzenlemesini yapıp albüm haline getirdikten sonra size kısa bir süre içerisinde teslim ediyorum. Böylelikle albümlerinizi almak için fazla beklememiş oluyorsunuz.

İzmir düğün fotoğrafçılarından biri olarak mutluluğunuza ortak olmayı çok isterim. Eğer siz de benimle iletişime geçmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmında yer alan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz bir şekilde doldurabilirsiniz.

İletişim

se

 • Adres: Dumlupınar Mah. 83.Sok. No:37 Buca/İzmir

Sefa Erdoğan Photo Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!