• Min. Paket Fiyatı
    5.000-10.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Bütçeni ve tarzını seç, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 düğün fotoğrafçısından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Ali Aygır Fiyatlandırma

Minimum Paket Fiyatı
5.000-10.000 TL

Ali Aygır Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
4 hafta
Stüdyo çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Dış mekan çekimi yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışında çekim yapıyor musunuz?
Evet
Yurt dışında çekim yapıyor musunuz?
Hayır
Orijinal kopyaları teslim ediyor musunuz?
Evet
Ekibiniz var mı?
Evet

Ali Aygır Sıkça Sorulan Sorular

Ali Aygır düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı ne kadar?

Ali Aygır düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim minimum paket fiyatı 5.000-10.000 TL aralığındadır.

Ali Aygır ile ne kadar süre önce iletişime geçilmeli?

Ali Aygır ile randevu almayı planladığınız tarihten itibaren iletişime geçmeniz gereken süre 4 hafta olarak öne çıkmaktadır.

Ali Aygır şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Ali Aygır şehir dışında hizmet veriyor.

Ali Aygır düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim teslim süresi ne kadar?

Ali Aygır düğün fotoğrafı, videosu ve dış çekim çalışmasını 4 hafta içerisinde teslim etmektedir.

Ali Aygır hangi çekim türlerinde hizmet veriyor?

Ali Aygır aşağıdaki çekim türlerinde hizmet vermektedir:<br />"düğün hikayesi / klibi, konsept çekim, söz / nişan / kına çekimi, dış mekan / save the date çekimi, trashday".

Ücret kriteriniz nedir?

Değişiyor

Ali Aygır Hakkında

Arkanızda eşsiz bir manzara, yanınızda sevdiğiniz ve ömrünüzü birleştirdiğiniz insan, kameranın arkasında da ben, yani Ali Aygır!

Fotoğrafçılık sektörüne girdiğim ilk günden beri çiftlerin mutluluğunu fotoğraf karelerine en iyi şekilde aktarmayı amaçlıyorum. Düğün fotoğraflarının çiftler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde çalışıyor, bu sorumluluğun altından başarıyla kalkmak için tüm detayların üstünden tekrar tekrar geçiyorum. Kendimi sürekli geliştiriyor, en yeni trend ve konseptleri yakından takip ediyorum. Böylelikle memnuniyetinizi de en iyi şekilde sağlamış oluyorum.

Çiftlerimi yakından tanımanın çok daha verimli ve keyifli çekimler sağladığını düşünüyorum. Bu yüzden önce beğenilerinizi, zevklerinizi ve nasıl fotoğraflara sahip olmak istediğinizi öğreniyorum. Düğün konseptinizi, gelinlik ve damatlığınızı, planladığınız çekim tarihini, çekim mekanını ve daha pek çok detayı karşılıklı olarak konuşuyoruz. Bu sayede de bu özel anları tamamen sizin istediğiniz gibi gerçekleştiriyoruz.

Profesyonel ekipmanlarım ve bilgi birikimlerim sayesinde dilediğiniz çekimlere imza atabiliyorum. Fotoğrafların yanı sıra kısa videolar ile de mutluluğunuzu kaydedebiliyorum. Sevdiklerinize düğün tarihinizi duyurduğunuz save the date çekimlerini, düğün gününüzün önemli noktalarını kaydettiğimiz düğün hikayelerini, düğün kliplerini ve düğünden sonra gelinlik ve damatlığın kirlenmesini önemsemeden gerçekleştirilen trash day çekimleri ile beklentilerinizi karşılayacağımdan emin olabilirsiniz. İzmir düğün fotoğrafçıları arasından doğru bir tercih yaptığınızı fotoğraflarınızı gördüğünüz an anlayacaksınız.

Düğün sezonuna girildiği dönemlerde yoğun bir tempo ile çalışıyorum. Bu yüzden benimle planladığınız çekim tarihinden en az 1 ay önce iletişime geçerseniz, tüm planlamaları eksiksiz bir şekilde yapabilir ve çekim gününe hazır olabilirim.

Birbirinden özel fotoğraf ve videolar ile benzersiz bir düğün albümüne sahip olmak istiyorsanız yapmanız gereken tek şey; sayfanın yanında bulunan formu ücretsiz doldurarak ya da üst kısımda yer alan iletişim bilgilerini kullanarak bana ulaşmak!

İletişim

  • Adres::

    İzmir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.