Davetiye Tutkusu

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

1-2 TL

Min. Fiyat

DVD Davetiye

Özellikler

Merkez, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 1-2 TL
  • Teslim Süresi 2 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, DVD Davetiye

Önerilen Firmalar

Deniz Ofset Davetiye
11

Antakya

Deniz Ofset Davetiye

1-2 TL
DVD Davetiye
Davetiye Tutkusu
15

Merkez

Davetiye Tutkusu

1-2 TL
DVD Davetiye
Fark Organizasyon
13

Antakya

Fark Organizasyon

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim

Hakkında

Uzun yıllardır davetiye sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günleriniz için hazırladığımız birbirinden güzel davetiye modellerimizle bizi tercih eden çiftlerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz.

Peki neler yapıyoruz?

Davetiye Tutkusu Hatay olarak, isteklerinizi önemsiyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp daha önce çalıştığımız modeller üzerinden örnekler gösteriyoruz. Eğer içinize sinen bir model bulamazsanız özel tasarım olanağımızdan da yararlanabilirsiniz.

Davetiyelerinizde, yapacağınız etkinliğin yer ve zaman bilgileri bulunduğundan herhangi bir hata yapmamak için titizlikle çalışıyoruz. Evlilikle veya ilişkinizle alakalı duygu ve düşünlerinizi davetiyenize en güzel şekilde yansıtmaya çalışıyor, özgün yazılar kullanarak fark yaratıyoruz.

Davetiyenizin ömür boyu saklayacağınız güzel bir hatıra olarak kalması için kullandığımız kağıtların kalitesine çok önem veriyoruz. Davetiyenize şıklık katmak için dokulu, çiçekli, renkli ve özel tasarımlı kağıtlar kullanıyoruz.

Düğünden önce nikah yapmak isteyen çiftlerimiz için nikah davetiyesi, mutlu bir gelecek için ilk adım niteliğinde olan nişan töreniniz için sevdiklerinizi davet edeceğiniz nişan davetiyesi gibi ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Misafirlerinizi en özel günlerinize davet ederken farklı tasarımlı davetiyelerden yana tercih yapmak istiyorsanız, istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışarak kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Davetiyenizi ne zaman teslim alabilirsiniz?

Hatay merkezli bir firma olduğumuz için bulunduğumuz bölgedeki siparişleri 1 hafta içerisinde çiftlerimize teslim edebiliyoruz. Şehir dışı siparişlerinizde araya kargo süresi de gireceği için teslim tarihimiz 2 haftaya kadar çıkabiliyor. Bunun da bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.

Eğer Davetiye Tutkunu hakkında daha fazla bilgi almak ve bütçenizi zorlamayacak fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla bekliyoruz.

İletişim

Bünyamin Bey

  • Adres: HatayYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!