Davetiye Tutkusu

E-posta Gönder

 • Merkez, Hatay.

Davetiye Tutkusu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2-5 TL

Davetiye Tutkusu Genel Özellikler

 • Teslim Süresi

  2 hafta

 • Minimum Sipariş Adeti

  Yok

Davetiye Tutkusu Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışı Gönderim, Özel Tasarım, DVD Davetiye

Davetiye Tutkusu Hakkında

Uzun yıllardır davetiye sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Özel günleriniz için hazırladığımız birbirinden güzel davetiye modellerimizle bizi tercih eden çiftlerimizin memnuniyetini kazanmayı amaçlıyoruz.

Peki neler yapıyoruz?

Davetiye Tutkusu Hatay olarak, isteklerinizi önemsiyoruz. Beklentilerinizi en iyi şekilde anlayıp daha önce çalıştığımız modeller üzerinden örnekler gösteriyoruz. Eğer içinize sinen bir model bulamazsanız özel tasarım olanağımızdan da yararlanabilirsiniz.

Davetiyelerinizde, yapacağınız etkinliğin yer ve zaman bilgileri bulunduğundan herhangi bir hata yapmamak için titizlikle çalışıyoruz. Evlilikle veya ilişkinizle alakalı duygu ve düşünlerinizi davetiyenize en güzel şekilde yansıtmaya çalışıyor, özgün yazılar kullanarak fark yaratıyoruz.

Davetiyenizin ömür boyu saklayacağınız güzel bir hatıra olarak kalması için kullandığımız kağıtların kalitesine çok önem veriyoruz. Davetiyenize şıklık katmak için dokulu, çiçekli, renkli ve özel tasarımlı kağıtlar kullanıyoruz.

Düğünden önce nikah yapmak isteyen çiftlerimiz için nikah davetiyesi, mutlu bir gelecek için ilk adım niteliğinde olan nişan töreniniz için sevdiklerinizi davet edeceğiniz nişan davetiyesi gibi ihtiyaçlarınıza da yaratıcı çözümler bulacağımızdan emin olabilirsiniz.

Misafirlerinizi en özel günlerinize davet ederken farklı tasarımlı davetiyelerden yana tercih yapmak istiyorsanız, istek ve beklentilerinizi en iyi şekilde anlamaya çalışarak kaliteli bir hizmet vermeyi amaçlayan ekibimizden yardım alabilirsiniz.

Davetiyenizi ne zaman teslim alabilirsiniz?

Hatay merkezli bir firma olduğumuz için bulunduğumuz bölgedeki siparişleri 1 hafta içerisinde çiftlerimize teslim edebiliyoruz. Şehir dışı siparişlerinizde araya kargo süresi de gireceği için teslim tarihimiz 2 haftaya kadar çıkabiliyor. Bunun da bilgisini sizlerle paylaşmak isteriz.

Eğer Davetiye Tutkunu hakkında daha fazla bilgi almak ve bütçenizi zorlamayacak fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz. Heyecanla bekliyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.