Hatay Davetiye

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Antakya, Hatay

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2-3 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellikler

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Önerilen Firmalar

Deniz Ofset Davetiye
11

Antakya

Deniz Ofset Davetiye

1-2 TL
DVD Davetiye
Fark Organizasyon
13

Antakya

Fark Organizasyon

1-2 TL
Şehir Dışı Gönderim
Davetiye Tutkusu
15

Merkez

Davetiye Tutkusu

1-2 TL
DVD Davetiye

Hakkında

Sevdiklerinize düğün gününüzü ilan edeceğiniz ve göndereceğiniz birbirinden farklı davetiye modelleriyle hizmetinizdeyiz. Hatay Davetiye olarak uzun yıllar boyunca yurt içi ve yurt dışında davetiye satışı hizmeti veriyoruz. Değişen trende uygun olarak modeller üretiyor, kişiye özel davetiye tasarımları yapıyoruz.

Hatay düğün davetiyeleri için çeşitlilik arayan çiftler tam da aradığı adresteler. Her tarzda, konseptte ve renkte, romantik neşeli ve modern davetiye modellerimiz bulunuyor. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarımızla seçeceğiniz davetiyeyi istediğiniz kadar bastıra bilme imkânınız da bulunuyor. Kristal, ebru, rengarenk, lüks, karikatür, ekonomik ve ilginç davetiye modellerimiz bulunuyor.
Davetiyeyi yerleştireceğiniz zarfla uyum içerisinde olması için kullandığımız kâğıt motif ve deseninde zarf basımı da gerçekleştiriyoruz.

Davetiye ve zarflarda kullandığımız kâğıt kalitesine çok önem veriyor, kağıtların basımını kendimiz gerçekleştiriyoruz. Kâğıt çeşitlerimizde dokulu ve özel kağıtlar kullanarak şık görünmesini sağlıyoruz. Bunun dışında davetli listeniz ve oturma planına göre masa kartı hizmeti de veriyoruz. Böylece organizasyon yaptığınız mekâna davetliler kolayca yerlerini bulabilecekler.

Davetiyeler organizasyona ilişkin yer, zaman gibi bilgileri barındırmasının yanında çiftin duygu ve düşüncesini yansıtması açısından da son derece önemlidir. Davetiye metninin özelliği organizasyonunuzun bütün ayrıntılarını içermesi gerektiğini düşünüyoruz. Davetiyeye yazacağınız metin içeriği kısa ve net olmalıdır, organizasyon hakkında bilgi vererek, düğün mekânınızın yeri ve organizasyon saati belirtilmeli ve kullanılan dil son derece açık olmalıdır.

Hatay Antakya davetiye firmaları arasında ye alıyor, mutlu günlerinizi muhteşem bir şekilde ilan etmeniz için bin bir çeşit davetiye modellerini beğeninize sunuyoruz. Hizmetlerimiz ve dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyalar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

İletişim

Şakir Mısırlı

  • Adres: Atatürk Cad.Kanatlı Mah. Selim Çelenk Sk.Eray Apt.Altı Palladium AVM Karşısı Asi Nehri Kenarı

Hatay Davetiye Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!