Düğün Davetiyesi Hatay

Hatay Davetiye

  • Min. Fiyat
    10-15 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Hatay Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10-15 TL

Hatay Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat

Hatay Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Hatay Davetiye Hakkında

Sevdiklerinize düğün gününüzü ilan edeceğiniz ve göndereceğiniz birbirinden farklı davetiye modelleriyle hizmetinizdeyiz. Hatay Davetiye olarak uzun yıllar boyunca yurt içi ve yurt dışında davetiye satışı hizmeti veriyoruz. Değişen trende uygun olarak modeller üretiyor, kişiye özel davetiye tasarımları yapıyoruz.

Hatay düğün davetiyeleri için çeşitlilik arayan çiftler tam da aradığı adresteler. Her tarzda, konseptte ve renkte, romantik neşeli ve modern davetiye modellerimiz bulunuyor. Her bütçeye uygun fiyat aralıklarımızla seçeceğiniz davetiyeyi istediğiniz kadar bastıra bilme imkânınız da bulunuyor. Kristal, ebru, rengarenk, lüks, karikatür, ekonomik ve ilginç davetiye modellerimiz bulunuyor.
Davetiyeyi yerleştireceğiniz zarfla uyum içerisinde olması için kullandığımız kâğıt motif ve deseninde zarf basımı da gerçekleştiriyoruz.

Davetiye ve zarflarda kullandığımız kâğıt kalitesine çok önem veriyor, kağıtların basımını kendimiz gerçekleştiriyoruz. Kâğıt çeşitlerimizde dokulu ve özel kağıtlar kullanarak şık görünmesini sağlıyoruz. Bunun dışında davetli listeniz ve oturma planına göre masa kartı hizmeti de veriyoruz. Böylece organizasyon yaptığınız mekâna davetliler kolayca yerlerini bulabilecekler.

Davetiyeler organizasyona ilişkin yer, zaman gibi bilgileri barındırmasının yanında çiftin duygu ve düşüncesini yansıtması açısından da son derece önemlidir. Davetiye metninin özelliği organizasyonunuzun bütün ayrıntılarını içermesi gerektiğini düşünüyoruz. Davetiyeye yazacağınız metin içeriği kısa ve net olmalıdır, organizasyon hakkında bilgi vererek, düğün mekânınızın yeri ve organizasyon saati belirtilmeli ve kullanılan dil son derece açık olmalıdır.

Hatay Antakya davetiye firmaları arasında ye alıyor, mutlu günlerinizi muhteşem bir şekilde ilan etmeniz için bin bir çeşit davetiye modellerini beğeninize sunuyoruz. Hizmetlerimiz ve dönem dönem gerçekleştirdiğimiz kampanyalar hakkında detaylı bilgiye sahip olmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayabilir ve bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Cad.Kanatlı Mah. Selim Çelenk Sk.Eray Apt.Altı Palladium AVM Karşısı Asi Nehri Kenarı

  • Haritadaki Konumu

    Hatay Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.