Nur Tasarım

E-posta Gönder

Düğün Davetiyesi

Kategori

2-3 TL

Min. Fiyat

Şehir Dışı Gönderim

Özellikler

Antakya, Hatay

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 2-3 TL
  • Teslim Süresi 4 hafta
  • Minimum Sipariş Adeti Yok

Özellik

  • Özellikler Şehir Dışı Gönderim, DVD Davetiye, Kaligrafik Davetiye, Özel Tasarım, Ücretsiz Teslimat

Sorular

  • Ekstra hizmetleriniz var mı? Masa Kartı, Menu basımı, Cut-out basımı, Checkbox

Önerilen Firmalar

Hatay Davetiye
20

Antakya

Hatay Davetiye

Sevdiklerinize düğün gününüzü ilan edeceğiniz ve göndereceğiniz birbirinden...

Deniz Ofset Davetiye
4

Antakya

Deniz Ofset Davetiye

Aşkınızın ölümsüzleştiği anın müjdesini vermek için 2009 yılından beri çalı...

Fark Organizasyon
13

Antakya

Fark Organizasyon

Düğün davetiyeniz, o muhteşem günün detaylarını ortaya çıkaracak ilk önemli...

Hakkında

Düğün konseptinizi ve tarzınızı konuklarınız en güzel şekilde yansıtan davetiye modellerimizle hizmetinizdeyiz. Nur Tasarım &Matbaa olarak geniş kapsamlı hizmet anlayışımızla Hatay’da faaliyet gösteriyoruz. Misafirlerimizin iş akışını kolaylaştıran ve hızlandıran baskılı ve görsel materyallerimizi doğru yerlerde kullanma önerilerimizle her zaman iyi bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde tüm yenilikleri takip ediyor, reklam faaliyetleri açısından firmalara yön gösteriyoruz. Hizmetlerimiz arasında grafik tasarımı, matbaacılık, promosyon, Web tasarımı ve davetiye olanaklarımız bulunuyor.

Davetiye seçimizde size yol gösteriyor, yaratıcı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Davetiyeniz düğün konseptiniz, mekânınızla eş değer tarzda olması gerektiğini düşünüyoruz. Örneğin yaz mevsiminde kır düğünü konseptinde bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, çiçekli tasarıma sahip bir davetiye balo salonunda ve otelde şık bir organizasyon gerçekleştirecekseniz ise altın varaklı ve gri tonlarda, ihtişamlı bir davetiye tercih edebilirsiniz.

Davetiye metnini hazırlarken zorluk çekiyor, samimi ve resmi bir yazı tarzı arasında gidip gelirseniz size bu konuda da destek oluyoruz. Yaratıcılığımızı ortaya koyarak tarzınıza en uygun yazı metnini birlikte belirliyoruz. Yazı tipinde de italik ve düz yazı tercih edebilirsiniz.

“Gerçek fiyat, istenen sonuç ve karşılıklı memnuniyet.” Mottosuyla yola çıktık ve sektörde kendimizi geliştirmeye, yenilemeye ve her geçen gün kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Siz de özel günlerinize konuklarınızı mutluluğunuza ortak olmaları için farklı davetiyelerle çağırmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Zarf modellerimizde de birçok seçeneğimiz bulunuyor. Davetiyenizle uygun tarzda zarf seçeneklerimizi beğeninize sunuyor, uyum içerisinde görünmesini sağlıyoruz.

Konuklarınızı muhteşem bir şekilde düğününüze davet etmek istiyorsanız Nur Tasarım davetiye örneklerine göz gezdirmeniz için sizi davet ediyoruz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak modellerimiz hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

İletişim

Yücel Sayar

  • Adres: Kemal Paşa Cad. Hocaoğlu İş Merkezi No: 51- 52

Nur Tasarım Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.