Nur Tasarım

E-posta Gönder

Nur Tasarım Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Nur Tasarım Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Minimum Sipariş Adeti
Yok
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Kaligrafik Davetiye Özel Tasarım Ücretsiz Teslimat DVD Davetiye

Nur Tasarım Sık Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı, Menu basımı, Checkbox, Cut-out basımı

Nur Tasarım Hakkında

Düğün konseptinizi ve tarzınızı konuklarınız en güzel şekilde yansıtan davetiye modellerimizle hizmetinizdeyiz. Nur Tasarım &Matbaa olarak geniş kapsamlı hizmet anlayışımızla Hatay’da faaliyet gösteriyoruz. Misafirlerimizin iş akışını kolaylaştıran ve hızlandıran baskılı ve görsel materyallerimizi doğru yerlerde kullanma önerilerimizle her zaman iyi bir çözüm ortağı olmaya çalışıyoruz. Hizmet verdiğimiz sektörde tüm yenilikleri takip ediyor, reklam faaliyetleri açısından firmalara yön gösteriyoruz. Hizmetlerimiz arasında grafik tasarımı, matbaacılık, promosyon, Web tasarımı ve davetiye olanaklarımız bulunuyor.

Davetiye seçimizde size yol gösteriyor, yaratıcı fikirlerimizi paylaşıyoruz. Davetiyeniz düğün konseptiniz, mekânınızla eş değer tarzda olması gerektiğini düşünüyoruz. Örneğin yaz mevsiminde kır düğünü konseptinde bir organizasyon gerçekleştirmek istiyorsanız, çiçekli tasarıma sahip bir davetiye balo salonunda ve otelde şık bir organizasyon gerçekleştirecekseniz ise altın varaklı ve gri tonlarda, ihtişamlı bir davetiye tercih edebilirsiniz.

Davetiye metnini hazırlarken zorluk çekiyor, samimi ve resmi bir yazı tarzı arasında gidip gelirseniz size bu konuda da destek oluyoruz. Yaratıcılığımızı ortaya koyarak tarzınıza en uygun yazı metnini birlikte belirliyoruz. Yazı tipinde de italik ve düz yazı tercih edebilirsiniz.

“Gerçek fiyat, istenen sonuç ve karşılıklı memnuniyet.” Mottosuyla yola çıktık ve sektörde kendimizi geliştirmeye, yenilemeye ve her geçen gün kalitemizi arttırmaya devam ediyoruz. Siz de özel günlerinize konuklarınızı mutluluğunuza ortak olmaları için farklı davetiyelerle çağırmak istiyorsanız, sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak bizimle kolaylıkla iletişime geçebileceksiniz.

Zarf modellerimizde de birçok seçeneğimiz bulunuyor. Davetiyenizle uygun tarzda zarf seçeneklerimizi beğeninize sunuyor, uyum içerisinde görünmesini sağlıyoruz.

Konuklarınızı muhteşem bir şekilde düğününüze davet etmek istiyorsanız Nur Tasarım davetiye örneklerine göz gezdirmeniz için sizi davet ediyoruz. Sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurup ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonuna tıklayarak modellerimiz hakkında bilgi sahibi olabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kemal Paşa Cad. Hocaoğlu İş Merkezi No: 51- 52

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Nur Tasarım Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.