Düğün Davetiyesi Hatay

Deniz Ofset Davetiye

  • Min. Fiyat
    5-10 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir davetiye aradığını söyle, ücretsiz düğün danışmanımız tarzına ve bütçene uygun 5 davetiyeciden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Deniz Ofset Davetiye Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
5-10 TL

Deniz Ofset Davetiye Özellikler

Teslim Süresi
4 hafta
Minimum Sipariş Adeti
100
Özellikler
Şehir Dışı Gönderim Özel Tasarım DVD Davetiye

Deniz Ofset Davetiye Sıkça Sorulan Sorular

Ekstra hizmetleriniz var mı?

Masa Kartı

Deniz Ofset Davetiye Hakkında

Aşkınızın ölümsüzleştiği anın müjdesini vermek için 2009 yılından beri çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Davetiyeler bizim için mürekkep ve kâğıdın aşkını anlatıyor. Biz de işimize olan yapıyor, bulunduğumuz bölgede ve kategoride liderliği elimizden bırakmıyoruz. Sunduğumuz davetiye seçenekleriyle de çıtayı daha hep üst seviyeye taşıyoruz.

Birçok renk ve desene sahip davetiye seçeneklerimiz kâğıt baskısı, kullanılan aksesuarlara da göre de farklılık gösteriyor. Binlerce çeşit hazır davetiye arasından zevkinize uygun olanı seçebilir, davetlilere bu mutlu haberi ulaştırabilirsiniz.

Davetiyeleri birçok kontrolden geçirdikten sonra size teslim ediyoruz. Yer ve saatin doğru yazılması ve gerekli bilgilerin net olarak verilmesi için sizinle iletişim halinde oluyoruz. Yazı stilini beraber seçiyor, önerilerde de bulunabiliyoruz. Davetiye farklılık katacak desenlerin tercihi de size ait oluyor. Uzun yıllar boyunca evinizin bir köşesinde saklayabileceğiniz kadar kaliteli ve özel davetiyeler yaratıyoruz. Davetiyelerde deniz yıldızı, inci, özel hasır ipler kullanıyor, farklı süsleme seçeneklerimiz de bulunuyor.

Davetiyeniz için bizimle 1-2 ay önceden iletişime geçmelisiniz. Yaz dönemi öncesinde çok yoğun bir dönem geçirdiğimiz için bizimle önceden irtibat kurarsanız davetiye tercih döneminizi daha verimli bir sürece dönüştürebilirsiniz. Böylece istediğiniz davetiyeyi seçebilir, tüm aşamalarında da yer alabilirsiniz. Mutluluğu taşıdığımız davetiyelerinizde de istediğiniz değişiklik olursa bize iletebilir, son haliyle artık size ulaştırabiliriz.

Siz de baskı işini bilen, bu işin içinden gelen bir firmayla çalışmak istemez misiniz? Hem profesyonel hem de ilgili kadromuz sayesinde davetiye seçimini eğlenceli bir zamana dönüştürüyor, hayallerinizdeki davetiyle “Evet” diyeceğiniz mekâna davetlileri çağırıyoruz. Eğer davetiye seçeneklerimizi incelemek istiyorsanız bizimle bu sayfa üzerinden iletişim kurabilirsiniz. Bilgileri eksiksiz olarak doldurduktan sonra “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli. Böylece davetlileri hayran bırakacak davetiyelere sahip olabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Küçükdalyan Girişi Atatürk Cd. No: 11, 31060 - Antakya / HATAY

  • Haritadaki Konumu

    Deniz Ofset Davetiye Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.