Dans Kursları İzmir

Gencay Cüce Dance Academy

Ekiple Tanışın

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Gencay Cüce Dance Academy Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)

Gencay Cüce Dance Academy Hakkında

İlk dansınızı Gencay CÜCE ile yapmaya ne dersiniz…

28.02.1976, Ankara doğumlu olan Gencay Cüce, ilk, orta ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra, 1996 yılında Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü kazandı. İlk yılında Üniversitenin profesyonel cimnastik ve step takımlarına seçildi. 2000 yılında Edirne'de düzenlenen Türkiye Şampiyonasında ilk olmak üzere "Trio Erkekler" kategorisinde 5 yıl üst üste Türkiye Şampiyonu oldu. 2000 yılında cimnastik milli takım sporcusu olarak ülkemizi, İspanya, Almanya, Romanya, Litvanya gibi birçok ülkede temsil etti ve bu süreçte Dünya 5.liği, Balkan 3.lüğü başta olmak üzere birçok derece aldı.

2001 yılında Ege Üniversitesinden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi eğitim kadrosuna "Sözleşmeli Öğretim Görevlisi" olarak katıldı ve görevine halen devam etmektedir.
Türkiye'deki çeşitli Üniversite, eğitim kurumu ve dans takımlarında eğitmen ve koreograf olarak görev aldı. Sporcu kimliği farklı platformlarda devam ederken, dans hayatına başlayan Gencay Cüce; birçok eğitim programı, festival ve workshop’lara katıldı. Hip-Hop, Modern Dans, Jazz, Funk, Oryantal, Lirik, Salsa, Bachata, Pilates, Step, Aerobik gibi dünya danslarında dersler verdi. Çeşitli animasyonlar, gruplara ve kişilere özel danslar ve düğün dansları dalları konusunda aranan isim oldu.

2007 - 2008 yılında özel bir ulusal televizyon kanalında yayınlanan "Benimle Dans Edermisin" yarışmasında; Genel sıralamada Türkiye ikincisi, Erkekler klasmanında da Türkiye şampiyonu oldu. Bu yarışmanın sonraki sezonlarında ise “ Huysuzla Dans Edermisin” programında eğitmen ve koreograf olarak çalışmaya devam etti. 2012 yılında Ziynet SALİ ve Yonca EVCİMİK’in Koreografı ve dansçısı olarak göreve başladı.

18. Kral TV Müzik Ödülleri İçin hazırladığı Koreografileri ve Dans Gösterisiyle izleyenleri büyüledi ve gecenin konuşulan isimi olarak adından söz ettirmeyi başardı.

2011 yılının Aralık ayında İzmir Alsancak'ta açılan ve kendi ismini taşıyan "Gencay Cüce Dans Academy" Dans okuluyla da dans coşkusunu öğrencilerine aktarmaya devam etmektedir.

İletişim

  • Adres:

    Kıbrıs Şehitleri Cad. 1442 sok. Çarşı 2 Apt. Kat: 6 No:11-12 Alsancak / İZMİR (Halk Bankası Üstü, MC Donald's karşısı)

  • Haritadaki Konumu

    Gencay Cüce Dance Academy Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.