Gencay Cüce Dance Academy

Gencay Cüce Dance Academy


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Gencay Cüce Dance Academy sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)

Hakkında

İlk dansınızı Gencay CÜCE ile yapmaya ne dersiniz…

28.02.1976, Ankara doğumlu olan Gencay Cüce, ilk, orta ve lise öğrenimini İzmir'de tamamladıktan sonra, 1996 yılında Ege Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksekokulu Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği bölümünü kazandı. İlk yılında Üniversitenin profesyonel cimnastik ve step takımlarına seçildi. 2000 yılında Edirne'de düzenlenen Türkiye Şampiyonasında ilk olmak üzere "Trio Erkekler" kategorisinde 5 yıl üst üste Türkiye Şampiyonu oldu. 2000 yılında cimnastik milli takım sporcusu olarak ülkemizi, İspanya, Almanya, Romanya, Litvanya gibi birçok ülkede temsil etti ve bu süreçte Dünya 5.liği, Balkan 3.lüğü başta olmak üzere birçok derece aldı.

2001 yılında Ege Üniversitesinden mezun olduktan sonra Ege Üniversitesi eğitim kadrosuna "Sözleşmeli Öğretim Görevlisi" olarak katıldı ve görevine halen devam etmektedir.
Türkiye'deki çeşitli Üniversite, eğitim kurumu ve dans takımlarında eğitmen ve koreograf olarak görev aldı. Sporcu kimliği farklı platformlarda devam ederken, dans hayatına başlayan Gencay Cüce; birçok eğitim programı, festival ve workshop’lara katıldı. Hip-Hop, Modern Dans, Jazz, Funk, Oryantal, Lirik, Salsa, Bachata, Pilates, Step, Aerobik gibi dünya danslarında dersler verdi. Çeşitli animasyonlar, gruplara ve kişilere özel danslar ve düğün dansları dalları konusunda aranan isim oldu.

2007 - 2008 yılında özel bir ulusal televizyon kanalında yayınlanan "Benimle Dans Edermisin" yarışmasında; Genel sıralamada Türkiye ikincisi, Erkekler klasmanında da Türkiye şampiyonu oldu. Bu yarışmanın sonraki sezonlarında ise “ Huysuzla Dans Edermisin” programında eğitmen ve koreograf olarak çalışmaya devam etti. 2012 yılında Ziynet SALİ ve Yonca EVCİMİK’in Koreografı ve dansçısı olarak göreve başladı.

18. Kral TV Müzik Ödülleri İçin hazırladığı Koreografileri ve Dans Gösterisiyle izleyenleri büyüledi ve gecenin konuşulan isimi olarak adından söz ettirmeyi başardı.

2011 yılının Aralık ayında İzmir Alsancak'ta açılan ve kendi ismini taşıyan "Gencay Cüce Dans Academy" Dans okuluyla da dans coşkusunu öğrencilerine aktarmaya devam etmektedir.

İLETİŞİM

Yetkili Kişi Gencay Cuce Adres Kıbrıs Şehitleri Cad. 1442 sok. Çarşı 2 Apt. Kat: 6 No:11-12 Alsancak / İZMİR (Halk Bankası Üstü, MC Donald's karşısı)
Konak,
Evleneceklere Destek Hareketi
Gencay Cüce Dance Academy ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Gencay Cüce Dance Academy hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap