Pandans Akademi
10
14
Pandans Akademi

11 yorum

Konak

Pandans Akademi, profesyonel eğitmen ve dansçı kadrosuyla 8 yılı aşkındır İzmir düğün dansı kursları arasında yer alıyor. Düğününüzün en özel anları arasında yer alan ilk dansınızı benzersiz bir...

Min. Fiyat
500 TL'den az
Ne Kadar Önce İletişime Geçmeliyiz?
6 haftadan fazla

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Konak Dans Kursları

Unutulmayacak bir düğün, kusursuz ilk dansla başlar. İlk dans, çiftlerin genellikle stres olduğu bir konu ancak Konak dans kurslarının deneyimli eğitmenlerinden biraz yardım alarak bu stresi kolaylıkla ortadan kaldırabilirsiniz. Öncelikle nasıl bir dans türü yapacağınıza karar verin. Hareketli salsa, cha-cha gibi bir dans mı yoksa vals, tango gibi bir slow dans mı istiyorsunuz? Dans türünüzü seçtikten sonra uzman eğitmenleri olan Konak dans kursları arasından seçiminizi yapıp, kayıt yaptırarak derslere başlamalısınız. Eğitmenlerin uzman olması en kısa sürede yapacağınız dansı öğrenmeniz için büyük önem taşıyor. Bu sayfa üzerinden Konak dans kurslarına ulaşabilirsiniz.

Tüm İlçeler Dans Kursları

Tüm Şehirler Dans Kursları