Crystals Dance & Organization

E-posta Gönder

Crystals Dance & Organization Genel Özellikler

 • Minimum Fiyat

  400-600 TL

 • Ders Türü

  Bireysel (Çifte Özel)
 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 haftadan fazla

Crystals Dance & Organization Özellikler

 • Mekanda Prova
 • Hediye Dans Ayakkabısı

Crystals Dance & Organization Sıkça Sorulan Sorular

 • Dans Türleri

  Bachata, Harmandalı, Salsa, Swing, Tango, Vals

Crystals Dance & Organization Hakkında

Hayatınızın en özel ânlarında sevdiklerinize güzel bir sürpriz yapmak ve aklınızdaki düğün dansını sahneye yansıtmak isterseniz, Crystals Dance Academy doğru bir tercih olacaktır. Neden mi?

2009 yılından bu yana İzmir’in merkezi Konak’ta profesyonel bir hizmet veriyoruz. Açıldığımız ilk günden itibaren kendimizi her konuda geliştirerek bizi tercih etmek isteyen çiftlerin tüm istek ve beklentilerini karşılamayı amaçladık. İzmir’deki dans sektörünün en iyisi olma hedefiyle çıktığımız bu yolda İzmir konak dans kursları arasında çiftlerimizin aklına ilk gelen isimlerden biri olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Eğitimlerimizi verirken çiftlerimizin ilk danslarını gerçekleştirme hayallerine dokunuyoruz. Bu bilinçle hizmet veriyor, hiçbir detayı atlamıyoruz. 1 saat süren ders saatimizde dans eğitimizi 3 farklı bölümde gerçekleştiriyoruz. Koreografiye giriş, gelişme ve sonuç olarak ayırdığımız bu bölümlerde önce seçeceğiniz dans türünün adımlarını, tavrını ve ruhunu kazandırmayı amaçlıyoruz. Sonrasında ise bu kazanımlarınızla koreografiyi birleştiriyor ve kusursuz bir görünüm kazanana kadar derslerimizi tekrar ediyoruz.

Koreografiyi belirlerken gelinlik ve damatlık modellerini, seçilen parçayı ve istediğiniz dans türünü ön planda tutuyoruz. Alışılagelmiş koreografiler dışında hep farklı sahneler hazırlıyor, hem sizi hem de sevdiklerinizi şaşırtmak istiyoruz. Yakınlarınızın hayran bakışları arasında dansınızı bitirdikten sonra alkış tufanının kopacağından emin olabilirsiniz.

Mekânda son provanızı gelinliğiniz ve damatlığınızla birlikte yapabilme imkânı sağlıyoruz. Bu, düğün gecenizde herhangi bir sorun ya da aksaklığın yaşanmasını engelliyor.

Gerçekleştireceğiniz bu düğün dansı için bizimle en az 1.5 ay öncesinden iletişime geçmenizi dipnot olarak belirtelim. Yoğun bir tempoda çalışıyoruz. Bu yüzden eğitmenlerimizin size gereken ilgiyi gösterebilmeleri için öncesinden plan yapmaları ve hazırlanmaları gerekiyor. Böylelikle herhangi bir mağduriyeti ortadan kaldırmış oluyoruz.

İsteğe bağlı olarak profesyonel fotoğraf ve video çekimlerini de anlaşmalı olduğumuz firma aracılığıyla sağlayabiliyoruz. Bu ânlarınızı ölümsüzleştirmek için sizlere bir video da hazırlayabiliyoruz.

Tüm bu bilgiler doğrultusunda düğün dansınız için bizi tercih etmek isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanabilir, bize kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

İletişim

 • Adres:

  1443.Sok. Yusuf Haraççı Apt. Kat:4 No:9 Konak ALSANCAK

 • E-posta

  E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.