Isparta Dans Kursları

İlk dansın için aradığın profesyoneller ve Isparta dans kursları bu sayfada! Kursları incele ve düğün öncesi dans eğitimine indirimlerle sahip ol!

3 firma

Zeyback Düğün Dansı

Merkez

Zeyback Düğün Dansı

Biz Kimiz? Isparta Dans Eğitim Merkezi, Isparta’da ki en değerli eğitmenlerin yer aldığı; sanat ve dans platformudur. Alanında uzman Halk Dansları eğitmenleri ve koreograflar ile her yaştan insana..

200-400 TL

Min. Fiyat

9 5 10
İncele
Isparta Rdm Düğün Dansı

Merkez

Isparta Rdm Düğün Dansı

Isparta Rdm Düğün Dansı Isparta dans eğitim merkezi,halk dansları,latin dansları,oryantal,zumba , hip hop,arjantin tango,wals ,swing ,rock n roll,rumba ,yoga,pilates ,bale, küçük yaş grupları ve...

400-600 TL

Min. Fiyat

14
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Dans Kursları

İlk dans demek, uyumla o özel gecede en heyecanlı anlardan biri demektir. Sizde eğer düğün mekanına girdikten sonra sevdiklerinizi şaşırtacak güzellikte bir ilk dans sergilemek istiyorsanız kesinlikle dans dersi almalısınız. Üstelik düğün dans dersleri düğün öncesi kısa süren ve temel adımlarla sağlanabilen küçük koreografilerle tahmin edemeyeceğiniz güzellikte oluyor.

Benim zamanım yok, bunun için masraf yapamam demeyin ve sahnede salsa yaparken ne kadar eğleneceğinizi düşünün. Çünkü biz sizin yerinize uzman dans hocalarını ve özel indirimleri listeledik. Yapmanız gereken Isparta dans kurslarını incelemek ve ücretsiz teklif alarak indirimlerle danslara başlamak!