Dans Kursları İzmir

Tangoizm Dans Stüdyosu

5,0
  • Min. Fiyat
    1.000 TL'den az

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tangoizm Dans Stüdyosu Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000 TL'den az

Tangoizm Dans Stüdyosu Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Kurs Süresi
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
3 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Hayır
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Tangoizm Dans Stüdyosu Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Çifte özel koreografi, Salon dansları, Tango, Vals

Tangoizm Dans Stüdyosu Hakkında

Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde, herkesin size imrenerek baktığı ve her adımınızın hayranlıkla izlendiği bir dans performansı sergilemek ister misiniz? Cevabınız pozitifse size İzmir’in en iyi salon dans eğitimlerinden birine sahip firmamızı sunmaktan mutluluk duyarız. Tangoizm Dans Stüdyosu olarak adı üzerinde tam bir tango ruhunu yaşatıyoruz ve bu türle alakalı tüm detaylara hakimiz. Tango tutkunu çok kalabalık bir ekip olarak içimizde hem tecrübeli hem de belgelerle tasdiklenmiş eğitimlere sahip eğitmenler var ve hepimiz işimizi profesyonelce yapıyoruz.

Alan olarak Arjantin Tango uzmanı bir eğitmen tarafından kurulan stüdyomuzda; zengin bir müfredatla güçlendirilmiş yenilikçi bir bakış açısına sahibiz. Gerek verdiğimiz eğitimler gerekse hem eğitmenler hem de kursiyerler tarafından katıldığımız yarışmalardan aldığımız ödüllerle İzmir’in tango geçmişini değiştirdik. Her yıl açtığımız kurslar ile çok büyük bir kitleye ulaştık ve artan bir ivmeyle büyüyoruz.

Buenos Aires’te ortaya çıkan tango müziğinin zamanla kendine has bir dansa da sahip olmasıyla devam eden bir süreçle hayatlarımıza giren bu güzel sanatın sizi ilgilendiren kısmına gelelim. Daha önce de belirttiğimiz üzere; düğününüzde sevdiğinizle birlikte güzel bir gösteri yaparak yıllarca unutmayacağınız bir anıya sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Bunun en sofistike yolu da elbette ki salon danslarından geçiyor. Aşkın, tutkunun ve zarafetin en güzel göstergelerinden biri olan tango dansını size düğün gösteriniz için kısa zamanda öğreteceğimizden şüpheniz olmasın.

3 oturumda gerçekleştirdiğimiz; başlangıç, aksiyon ve final kısımlarından oluşan derslerimiz 1’er saat sürüyor. Burada dilerseniz sizin becerilerinize göre özel bir koreografi belirleyerek tüm adımları sabırla öğrenmenizi sağlıyoruz. Tango haricinde vals dansını da yine bizden alabilirsiniz. Dans ne olursa sonucun muhteşem olacağına eminiz. Daha detaylı görüşmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Tangoizm İzmir’de sizi bekliyor.

İletişim

  • Adres:

    Kültür Mah. Şair Eşref Bulv. 67/A Konak/İzmir

  • Haritadaki Konumu

    Tangoizm Dans Stüdyosu Yol Haritası

Tangoizm Dans Stüdyosu Yorumları (2)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Fulden & Tayfunbilgin

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Dans etmesini bilmeyen bir çift olmamiza rağmen Burak hocaya ve Gamze hocaya denk geldiğimiz için öyle şanslıyız ki dedik. Böylesine insanı rahatlatan yapabileceğimize inandığımız ve mükkemmel bir sonuç alabileceğiniz Izmir deki en iyi hocalar ve böylesine tatlı, güleryüzlü bir o kadar da... devam 

Elif & Baytar

Düğün Tarihi: 11.07.2020

Düğün.com üzerinden anlaştı

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Alanında uzman; ilgili, güleryüzlü kişiler tarafından samimi bir ortamda profesyonel ders alıyorsunuz. Hem eğlenmek hem de özel günlerinizi güzelleştirmek istiyorsanız TANGOİZM diyorum :) ilginize teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.