Tangoizm Dans Stüdyosu

1

E-posta Gönder

0232 335 5129

2 yorum

Dans Kursları

Kategori

400 TL'den az

Min. Fiyat

Konak, İzmir

İlçe, İl

Esnek sözleşme

Bu firma COVID-19 sürecinde ertelemelerde esneklik sağlıyor. Detaylı bilgi için teklif al!Genel Özellikler

  • Minimum Fiyat 400 TL'den az
  • Ders Türü Bireysel (Çifte Özel)
  • Ortalama kurs süresi ne kadar?: 3-4 ders
  • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz? 3 hafta

Özellik

  • Mekanda Prova
  • Hediye Dans Ayakkabısı

Sorular

  • Dans Türleri Tango, Salon dansları, Vals, Çifte özel koreografi

Hakkında

Hayatınızın en özel günü olan düğününüzde, herkesin size imrenerek baktığı ve her adımınızın hayranlıkla izlendiği bir dans performansı sergilemek ister misiniz? Cevabınız pozitifse size İzmir’in en iyi salon dans eğitimlerinden birine sahip firmamızı sunmaktan mutluluk duyarız. Tangoizm Dans Stüdyosu olarak adı üzerinde tam bir tango ruhunu yaşatıyoruz ve bu türle alakalı tüm detaylara hakimiz. Tango tutkunu çok kalabalık bir ekip olarak içimizde hem tecrübeli hem de belgelerle tasdiklenmiş eğitimlere sahip eğitmenler var ve hepimiz işimizi profesyonelce yapıyoruz.

Alan olarak Arjantin Tango uzmanı bir eğitmen tarafından kurulan stüdyomuzda; zengin bir müfredatla güçlendirilmiş yenilikçi bir bakış açısına sahibiz. Gerek verdiğimiz eğitimler gerekse hem eğitmenler hem de kursiyerler tarafından katıldığımız yarışmalardan aldığımız ödüllerle İzmir’in tango geçmişini değiştirdik. Her yıl açtığımız kurslar ile çok büyük bir kitleye ulaştık ve artan bir ivmeyle büyüyoruz.

Buenos Aires’te ortaya çıkan tango müziğinin zamanla kendine has bir dansa da sahip olmasıyla devam eden bir süreçle hayatlarımıza giren bu güzel sanatın sizi ilgilendiren kısmına gelelim. Daha önce de belirttiğimiz üzere; düğününüzde sevdiğinizle birlikte güzel bir gösteri yaparak yıllarca unutmayacağınız bir anıya sahip olmak istediğinizi biliyoruz. Bunun en sofistike yolu da elbette ki salon danslarından geçiyor. Aşkın, tutkunun ve zarafetin en güzel göstergelerinden biri olan tango dansını size düğün gösteriniz için kısa zamanda öğreteceğimizden şüpheniz olmasın.

3 oturumda gerçekleştirdiğimiz; başlangıç, aksiyon ve final kısımlarından oluşan derslerimiz 1’er saat sürüyor. Burada dilerseniz sizin becerilerinize göre özel bir koreografi belirleyerek tüm adımları sabırla öğrenmenizi sağlıyoruz. Tango haricinde vals dansını da yine bizden alabilirsiniz. Dans ne olursa sonucun muhteşem olacağına eminiz. Daha detaylı görüşmek isterseniz yukarıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Tangoizm İzmir’de sizi bekliyor.

İletişim

Yılmaz Burak Özçelik

  • Telefon: 0232 335 5129

  • Adres: Kültür Mah. Şair Eşref Bulv. 67/A Konak/İzmir

Tangoizm Dans Stüdyosu Yol Haritası

2 yorum

5

Kalite

Personel

İletişim


F&T

Fulden & TayfunBilgin

Düğün Tarihi: 09.08.2020

Dans etmesini bilmeyen bir çift olmamiza rağmen Burak hocaya ve Gamze hocaya denk geldiğimiz için öyle şanslıyız ki dedik. Böylesine insanı rahatlatan yapabileceğimize inandığımız ve mükkemmel bir sonuç alabileceğiniz Izmir deki en iyi hocalar ve böylesine tatlı, güleryüzlü bir o kadar da... devamı 

E&B

Elif & Baytar

Düğün Tarihi: 11.07.2020

Alanında uzman; ilgili, güleryüzlü kişiler tarafından samimi bir ortamda profesyonel ders alıyorsunuz. Hem eğlenmek hem de özel günlerinizi güzelleştirmek istiyorsanız TANGOİZM diyorum :) ilginize teşekkür ediyoruz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!