Orkan Güzel

Pandans Akademi

11 Yorum
Mesaj Gönder

0232 335 51 07

E-posta Gönder

 • Konak, İzmir.

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Ekiple Tanışın

 • Orkan Güzel
  Firma Sahibi

  2006 MEB Minikler Kategorisi Düzenlemeli Dal İl 1.si
  2006...
  devamı 

Pandans Akademi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
500 TL'den az

Pandans Akademi Genel Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla

Pandans Akademi Özellikler

Mekanda Prova
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Pandans Akademi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata, Cha Cha, Çifte özel koreografi, Harmandalı, Latin dansları, Oryantal, Salon dansları, Salsa, Swing, Tango, Vals, Zeybek, Erik dalı, Kafkas, İç Anadolu oyun havaları, Karadeniz oyun havaları, Trakya oyun havaları, Ege yöresi oyun havaları, Akdeniz oyun havaları, Doğu yöresi oyun havaları, Güneydoğu Anadolu bölgesi oyun havaları

Pandans Akademi Hakkında

Pandans Akademi, profesyonel eğitmen ve dansçı kadrosuyla 8 yılı aşkındır İzmir düğün dansı kursları arasında yer alıyor. Düğününüzün en özel anları arasında yer alan ilk dansınızı benzersiz bir görsel şölene dönüştürme arzusundaysanız başarısını dünya çapında derecelerle tescillemiş ekibimize gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Özel koreografilerimiz ve çok çeşitli türlerdeki dans eğitimlerimizle hem siz hem de davetlileriniz için unutulmaz bir deneyimin kapılarını aralıyoruz.

Deneyim
Pandans Akademi’nin kadrosunda Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Türk Halk Oyunları Bölümü mezunları ve öğrencileri yer alıyor. Deneyimli ve eğitimli ekibimiz, kendini çeşitli yarışmalarda kanıtlamış isimlerden oluşuyor. Türkiye Halk Oyunları Federasyonu yarışmalarında geleneksel ve düzenlemeli dallarda il, bölge ve Türkiye derecelerimiz, ayrıca FIDAF Dünya Halk Dansları Şampiyonası’nda dünya 1.liğimiz ve ilk 5 derecelerimiz mevcut.

Hizmetler/Kategoriye Özel
Pandans Akademi öğretmenlerinin her biri, en profesyonel İzmir düğün dansı eğitmenleri arasında yer alıyor. En romantik çift danslarından rengarenk yöresel oyun havalarına her türlü düğün dansını kapsayan bir yelpazede hizmet veriyoruz. Çifte özel koreografi hazırlama hizmetimizle danslarınızı dünyada eşi olmayan sanat performanslarına dönüştürüyoruz. Bachata’dan cha cha’ya, salsadan tangoya her türlü dans türünü öğrenmek için Pandans Akademi’yi tercih edebilirsiniz.

Düğününüzün ilerleyen saatlerinde kutlamanız yöresel tınılarla ve oyun havalarıyla renklenecek mi? O halde size Balkanlardan Kafkaslara onlarca yörenin danslarını, Trakya’dan Güneydoğu Anadolu’ya Türkiye’nin dört bir köşesinde oynanan havaları öğretebiliriz. Özellikle zeybek ve erik dalı gibi dans türlerine duyulan yoğun ilginin hakkını verecek kaliteli eğitim programları düzenliyoruz. Özel derslerimiz ve kişiye özel koreografilerimizle akıllara kazınacak bir performans sergilemenizi sağlıyoruz.

Pandans Akademi, düğün konuklarının aklında ustalıklı dans figürleriyle yer etmek isteyen çiftlerimizin tercihi. Tüm Pandans Akademi dansçı ve eğitmenleri sahne, sokak ve halk dansları alanındaki eğitimini ve deneyimini saygın müsabakalarda kazanılan derecelerle kanıtlıyor. Buca, Gaziemir ve Konak’taki anlaşmalı profesyonel dans salonlarımızla size ulaşılabilir ve kaliteli hizmet sağlıyoruz. Aşağıdaki iletişim kanallarımız üzerinden bize ulaşarak Pandans Akademi adres bilgilerimizi ve diğer merak ettiklerinizi sorabilir, erkenden yerinizi ayırtabilirsiniz. Ayrıca yandaki formumuzu doldurarak düğün dansı eğitimi fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

İletişim

Pandans Akademi Yorumları (11)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Tuğçe & Hüseyin

Düğün Tarihi: 22.08.2027Her şey çok güzeldi bize olan ilginiz alakanız içinde çook teşekkür ederiz herkes hayran kaldı dansımıza😍🤍

Pandans Akademi

Dans Kursları

İşimizi hakkıyla yapmış olduğumuzu gösteren güzel yorumunuz için teşekkür ederiz.

Özge & Berkcan

Düğün Tarihi: 06.08.2022Eğlenerek öğrendiğimiz , düğünümüzde sergilediğimiz ilk dans ve zeybek gösterimize herkes bayıldı . Bizim için de unutulmaz bir andı . İyiki sizinle çalışmışız her şey için teşekkür ederiz 😊

Elif & Atakan

Düğün Tarihi: 04.07.2022En özel günümüzde tüm desteği ve dostane kişiliği ile bizi yalnız bırakmayan, muhteşem dans figürleriyle tüm misafirlerimizi etkileyebilmemizi sağlayan hocamıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum. Evlenecek olan tüm arkadaşlarıma tereddütsüz önerebileceğim hocamızın başarılarının devamını diliyorum🤗

Burcu & Emre

Düğün Tarihi: 09.11.2022


Eğlenceli dersler ve güzel bir görsel şov için teşekkür ederiz :)

Elif & Onur

Düğün Tarihi: 20.10.2022


Düğünümüze son bir hafta kala gelmiş olmamıza rağmen bir program hazırlayarak bize güzel bir an yaşattınız, teşekkür ederiz.

Nevin & Özgün

Düğün Tarihi: 19.08.2022


Oğlumuzun sünneti için zeybek dersi almıştık. Burkay Bey ile geçen sağlıklı çalışmalarımızın sonucu, misafirlerimize ailecek güzel bir gösteri sunduk. Emekleriniz için teşekkür ederiz.

Münevver & Yunus

Düğün Tarihi: 11.08.2022


Sayenizde muhteşem bir ilk dans ve zeybek gösterisi ile misafirlerimize görsel şölen yaşattırdık. Bunun için sizlere minnettarız.

Özlem & Doğan

Düğün Tarihi: 09.08.2022


Son derece sempatik olan Orkan hoca ile çalışmalar cidden çok eğlenceli geçiyor. Fiyat performans deseniz yerinde.. Şiddetle tavsiye ediyoruz.

Yasemin & Ercüment

Düğün Tarihi: 22.07.2022


Başta yapabilir miyiz diye kalkıştığımız bu ders sürecinde Orkan hoca ile çok güzel vakit geçirdik. Gerek ders içerisinde disiplini, gerek sempatikliği, gerek öğretmenliği, gerek zeybek oynayışı ile kalbimizi çaldı. Özel günümüzü güzelleştirmek bir yana iyi bir arkadaş, dost edinmiş olduk.

Demet & Can

Düğün Tarihi: 14.07.2022


Biz sadece ilk dans almıştık, ancak zeybek dersi almadığımız için çok pişman olduk. İş işten geçtikten sonra keşke de kaldı maalesef... Her şey için çok teşekkür ederiz. Çiftlere tavsiyemizdir.

Sevinç & Orhan

Düğün Tarihi: 15.06.2022


Sayenizde en özel düğün bizimki oldu teşekkür ederiz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.