Dans Kursları İzmir

Egem Kına Organizasyon

 • Min. Fiyat
  2.000-2.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

Egem Kına Organizasyon Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
2.000-2.500 TL

Egem Kına Organizasyon Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel) Grup
Ortalama kurs süresi ne kadar?
3-4 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
2 hafta
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet
Hediye dans ayakkabısı veriyor musunuz?
Hayır

Egem Kına Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Çifte özel koreografi

Egem Kına Organizasyon Hakkında

Hakkında
Organizasyon konusundaki deneyimiyle adından söz ettiren Egem Kına Organizasyon, düğün günlerini dans koreografileriyle ölümsüzleştirmek isteyen çiftleri bekliyor. İzmir düğün dans kursları arasında yer alan Egem Kına Organizasyon salona şık bir giriş yapmaları için gelin ve damat adaylarına yardımcı oluyor. Firma dersini verebildiği dans türleri konusunda oldukça geniş bir repertuara sahip.

Deneyim
Misafirlerinizi unutulmaz bir giriş ve ilk dans koregorafisiyle şaşırtmak isterseniz aradığınız hizmeti Egem Kına Organizasyon’dan alabilirsiniz. Organizasyon alanında 15 yılı aşan deneyimi bulunan Egem Kına Organizasyon sayesinde kına gecenizden düğün gününüze kadar her alanda profesyonel destek almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Farklı ve eğlenceli bir düğün yolculuğu için Egem Kına Organizasyon’la çalışabilirsiniz.

Hizmetler
Egem Kına Organizasyon İzmir düğün dans kursu hizmetleri kapsamında çiftlere özel koreografiler oluşturuyor ve çiftlerin arasındaki eşsiz bağı bu koreografilerle ortaya çıkarıyor. Tango, vals ve samba gibi çiftlere özel dans türleri için Egem Kına Organizasyon’u tercih edebilirsiniz. Ayrıca cha cha gibi eğlenceli dans türleri için de firmadan yardım alabilir, misafirlerinizi keyifli bir dans gösterisiyle karşılayabilirsiniz.

Firma sadece çiftlere özel danslar konusunda değil, grupça yapılabilecek dans koreografileri alanında da eğitim verebiliyor. Bu kapsamda dersi verilebilen dans türleri arasında harmandalı, zeybek, erik dalı ve kafkas yer alıyor. Ayrıca İç Anadolu, Karadeniz, Trakya, Ege, Akdeniz, Doğu Anadolu ve Güneydoğu Anadolu bölgelerine ait oyun havaları için de dersler verilebiliyor.

Ek Hizmetler
İzmir Bornova Egem Kına Organizasyon sahip olduğu ek hizmetlerle çiftlerin ilk danslarına ve grupça yapacakları dans gösterilerine en iyi şekilde hazırlanmasını sağlıyor. Sunulan ek hizmetler arasında mekanda prova yapma şansı yer alıyor. Mekanda yapacağınız prova sayesinde dans adımlarını mekanın zeminine göre öğrenebilir, mekan özelliklerini kullanarak daha güzel kareografiler ortaya çıkarabilirsiniz.

İzmir düğün dansı dersi için Egem Kına Organizasyon’u seçerek kendinizi deneyimli bir ekibin yönlendirmelerine bırakabilir, düğününüze unutulmaz bir dansla imzanızı atabilirsiniz. Profesyonel eğitmenleriyle çiftlerin dikkatini çeken firmaya ulaşmak için sayfadaki telefon numarasını kullanabilirsiniz. Hemen yanda görebileceğiniz ‘’Ücretsiz Teklif Al!’’ formu aracılığıyla da firmaya ulaşabilir, düğün gününüzün detaylarını ileterek fiyat teklifi alabilirsiniz.

İletişim

 • Adres::

  Osmangazi Mahallesi 598 Sokak No:14/A Bayraklı-İZMİR

 • Haritadaki Konumu

  Egem Kına Organizasyon Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.