Dans Kursları İzmir

Sari Zeybek Dans Ve Sahne Sanatları

Sari Zeybek Dans Ve Sahne Sanatları
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekiple Tanışın

Sari Zeybek Dans Ve Sahne Sanatları Hakkında

"Düğün dansı, belki de düğününüzün yıllarca hatırlayacağınız en özel an. Sahnedeki ilk görünüm, biraz üzgün, ama gururla gülümseyerek yüzleri olan.
Sizinle anlarımızı paylaşmak için buradayız.
Beğendiyseniz de olmasın, yüzlerce şarkıdan eğitmenlerimizin arşivinden seçtiğiniz şarkı için en uygun dans kursunu belirliyoruz.
Koreografi, çok fazla ezberleme çalışması, düğün stresinizi arttırmak için ek bir faktördür. Ayrıca yeterince çalışılmamışsa, dışarıdan doğal bir görüntü oluşturmaz. Takipçiler endişelenmeyin. Bu yüzden çiftlerimize teknikle dans etmeyi öğretiyoruz. İşte bu yüzden düğün dansı sırasında heyecandan dolayı unutmak gibi bir etken alıyoruz.
Özel ders 5 saat ile bir düğün, balayı ve hatta çocuklarının bir düğünde birlikte hayatını gösterebilen bir dans öğreniyoruz.
Şimdiye kadar okuduğumuz çiftlerimize sorarsanız oldukça eğlencelidir. Düğün için hazırlanmak, kendinizi rahatlatır ve stresinizi 5 saat kadar unutmanızı sağlar. Birçoğumuz düğün dansı dersinden sonra bir ders daha devam etmek istiyoruz.
Deneyimimizin örneklerini sadece dans dersleri için değil, aynı zamanda düğününüz için de bulacaksınız. Profesyonel tekliflerimizi de kullanabilirsiniz. Sarı Zeybek Dans ve Sahne Sanatları sizleri bekliyor.

İletişim

  • Adres:

    Alacati mah ugur mumcu cad anfi tiyatro girisi alacati/cesme/izmir

  • Haritadaki Konumu

    Sari Zeybek Dans Ve Sahne Sanatları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.