Dans Kursları İzmir

Aydans Sanat Merkezi

  • Min. Fiyat
    1.000-1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki düğün dansını anlat, ücretsiz düğün asistanımız tarzına ve bütçene uygun 5 dans kursundan fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

En Popüler Yorum

Pınar & Mehmet

Düğün Tarihi: 21.10.2016

Kisa sure icinde cok guzel bizim icin dans gosterisi hazirladilar ve dans etmemizi sagladilar mete beye tesekkur eder gonul rahatligiyla tavsiye ederiz

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

Aydans Sanat Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
1.000-1.500 TL

Aydans Sanat Merkezi Özellikler

Ders Türü
Bireysel (Çifte Özel)
Ortalama kurs süresi ne kadar?
5-6 ders
Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?
6 haftadan fazla
Mekanda prova yapıyor musunuz?
Evet

Aydans Sanat Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Dans Türleri

Bachata

Aydans Sanat Merkezi Hakkında

• En mutlu gününüzü dansınızla unutulmaz kılma fırsatı
• Profesyonel eğitmenlerden dans dersi
• Yeni hayatınıza sevdiğinizle birlikte estetik bir başlangıç Eğitim 5 dersten oluşmaktadır.

Sevdiğinizle yeni bir hayata merhaba derken, mutluluğunuzu estetik ve sanatı bir arada tutan dansın büyülü dünyasıyla pekiştirin! Karşıyaka'da Aydans Sanat Merkezi, özel müzikler eşliğinde dans ederken davetlileriniz büyülemenin yolunu gösteriyor.

Profesyonel olarak alacağınız özel düğün dansı koreografi eğitimleri ile bu mutlu gününüze farklı bir renk katıp unutulmaz hale getirebilirsiniz. Düğün dansı çalışmaları ortaklaşa belirlenen gün ve saat üzerinde yapılmaktadır.

Düğün dansları çalışmaları Tango, Vals, Bachata , Rumba ya da Sirtaki danslarında gerçekleştirilmektedir. Tam kapsamlı bir düğün dansı hazırlanması için, derslere 2-2-2,5 ay öncesinden başlanması uygundur. Fakat çalışmalar talep edildiğinde daha kısa süre içerisinde yoğun program uygulanarak da bitirilebilir.

Hayatınızın en anlamlı gününüzde eşinizle birlikte göz alıcı bir dansa imza atmak ve bu anı ölümsüzleştirmek istiyorsanız Aydans ayrıcalığıyla dans pitine ilk adımınızı atmanın tam zamanı. Bu show, kendinizin ve misafirlerinizin yüzlerinde tatlı bir tebessüm ve mutluluk ifadesi yaratacaktır. Gelinliğin seçiminden, müzik seçimine, ayakkabıdan sahne düzenlemesine kadar bütün adımlarda sizlere destek vermekteyiz.

Eğitim vermiş olduğumuz kurumlardan bazıları Hava ve Deniz Kuvvetleri, Dokuz Eylül Üniversitesi, Buca Belediyesi, Konak Rotary Kulübü, Büyükşehir Belediyesi sayılabilir. Eğitim verdiğimiz sayısız çift aynı zamanda sadece düğün dansı olarak almakla kalmayıp, dansı hayatlarının bir parçası haline getirip eğitimlerine devam etmektedirler.

İletişim

  • Adres:

    https://maps.app.goo.gl/f3vqMGoBJchy1VsDA

  • Haritadaki Konumu

    Aydans Sanat Merkezi Yol Haritası

Aydans Sanat Merkezi Yorumları (1)

Pınar & Mehmet

Düğün Tarihi: 21.10.2016

Kisa sure icinde cok guzel bizim icin dans gosterisi hazirladilar ve dans etmemizi sagladilar mete beye tesekkur eder gonul rahatligiyla tavsiye ederiz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.