Damatlık Takım Elbise Modelleri

Birbirinden şık damatlık takım elbise modelleri ve erkek nişan kıyafetleri burada!

Renkli Damatlık Takım Elbise Modeli

Model

: Renkli Damatlık Takım Elbise Modeli

Özellikler

: Mavi, Kahve, Slim Fit

Gri Damat Takım Elbise Modeli

Model

: Gri Damat Takım Elbise Modeli

Özellikler

: Gri, Slim Fit

Slim Fit Takım Elbise Modeli

Model

: Slim Fit Takım Elbise Modeli

Özellikler

: Lacivert, Slim Fit

Sayfa 1 / 1
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Nişanında tarzını ortaya koymana yardımcı olacak, damatlık firmalarının birbirinden şık nişan takım elbise modellerini derledik! Hemen incele, ilgini çeken firmalardan fiyat teklifi al!

Damat Nişan Elbisesi

Nişan için erkek giyiminin en çok tercih edilen parçası takım elbise modelleridir. Nişan kıyafetleri erkeklerin hem resmi hem de düğüne göre daha rahat hissetmelerini sağlayacak tasarımlardır. Bunu sağlayacak en ideal tasarımlar da takım elbiselerdir. Nişanda giyilecek takım elbiseler söz konusu olduğunda çok fazla seçeneğinin olmadığını düşünüyorsan yanılıyorsun. Sana ilham vermesi için derlediğimiz, profesyonel firmaların birbirinden şık nişanlık takım elbise modellerine mutlaka göz atmalısın!

Lacivert Nişan Takım Elbise Modeli

Nişan için takım elbise modellerini araştırırken karşına en çok çıkacak renklerden biri laciverttir. YSF Giyim de bu tasarımların en şık örneklerine imza atıyor. Mavi renkte kravat ve mendille tamamlanan bu takımı beğendiysen hemen firma ile iletişime geç!

Nişan İçin Erkek Takım Elbise Modeli

Sade bir nişan için takım elbise erkeklerin kurtarıcı parçasıdır. Özellikle siyah, bordo, lavicert gibi renkler, damat adaylarının en sık tercih ettiği tasarımlardandır. Bu tasarımların birbirinden şık örneklerini İmza Giyim'de bulabilirsin.

Kareli Damatlık Takım Elbise

Vintage tasarımlardan hoşlanıyorsan, her tarz ve kesimde takım elbise modelleriyle dikkat çeken Şinasi Günaydın Haute Couture ile çalışabilirsin. Firmanın gri renkte, kareli bu tasarımı, nostaljik bir organizasyonda tercih edilebilecek nişanlık takım elbise modellerinden diyebiliriz.

Taba Ceketli Erkek Nişan Elbisesi

Özellikle sonbahar mevsiminde, açık havada nişan organizasyonu yapacaksan Sarar imzalı bu takımı tercih edebilirsin. Ceketi taba, pantolonu ve kravatı siyah renkte bu takım ile mevsimle uyumlu bir görünüm yakalayabilirsin.

Erkek Nişan Takım Elbise Modeli

Özellikle kır alanı gibi samimi mekanlarda gerçekleştirilecek nişan organizasyonu için takım elbise modellerini düşünebilirsin. Örneğin; Butik İskender'in siyah ve dar kesim bu tasarımını tercih edebilirsin. Eğer sonbahar aylarında nişanlanacaksan, modelde olduğu gibi bu takımı yelekle birlikte kullanabilirsin.

Kareli Damatlık Takım

Farklı tarzını ortaya koyacak bir takım elbise modeli arıyorsan Mehmet Dudu Tailor Made'in tasarımlarına göz atmalısın. Gri üzerine siyah kareli bu tasarımı, nişan veya düğün temana uygun renkte bir kravat ile tamamlayabilirsin.

Erkek Nişan Kıyafeti

Özellikle evde yapılacak nişan için klasik tarzda bir takım elbise bakıyorsan Mehmet Dudu Tailor Made'İn bu siyah takımı tam senlik! Müstakbel eşinle uyumlu bir görünüm yaratmak için mendilini ve kravatını, onun elbisesiyle aynı renkte seçebilirsin.

Erkek Nişanlık Takım Elbise Modeli

Bordo takımlar da son dönemlerde damat adaylarının hem nişan hem de düğün için tercih ettiği tasarımlardan. Peki bu modelleri nerede bulabilirim diye merak ediyorsan Papillone Özel Dikim ile görüşmeni öneriyoruz. Modeldeki, siyah yakalı bordo ceketli takım, firmanın tasarımları hakkında sana fikir verebilir.