Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Klasik, düz damatlıklar sana hitap etmiyorsa kareli damatlık modelleri arasında seçim yaparak farklılık yaratabilirsin. Galerimizdeki modeller de sana ilham verebilir!

Ceketi Kareli Damatlık Modeli

Kareli tasarımlar hoşuna gidiyorsa tamamı desenli modelleri seçebileceğin gibi sadece ceketi, pantolonu ya da yeleği kareli takımları da düşünebilirsin. Aksesuarlarını da desenin rengiyle uyumlu modellerden seçebilirsin.

Kareli Lacivert Damatlık Takım Elbise

Minimalist damat adayları ince çizgilerin kullanıldığı bu kareli damatlığı tercih edebilir. Damatlığın hareketli olacağı için aksesuar seçiminde sade modellere yönelmelisin.

Siyah Kareli Damatlık Modeli

Kareli damatlıkların farklı model seçenekleri bulunuyor. Çizgilerin kalınlığı da bu modeller arasında çeşitlilik sebebi. Kalın kareli tasarımlar ilgini çekiyorsa Sarar imzalı bu siyah damatlık takım ilgini çekebilir.

Yeşil Siyah Kareli Damatlık Modeli

Kareli takımlar, modelleri son yılların en trend damatlık modelleri arasında yer alıyor. Özellikle renkli seçeneklerinin en moda damatlıklar arasında öne çıktığı kareli takımlarım kır düğünlerine çok yakıştığını belirtelim.

Lacivert Kareli Damatlık Modeli

İdris Nacaroğlu da kareli damatlık takımları bulabileceğin markalar arasında. Firmanın kareli damatlıkları arasında yer alan bu lacivert takım kır ve havuz başı gibi açık hava düğünleri için ideal.

Kareli Yelekli Damatlık Takım Elbise

Dilersen desenleri aksesuarlarında da kullanabilirsin. Yelek papyon ve mendili kareli bu siyah damatlık takım elbise hem trendlere uygun hem de şık bir seçenek. Bu takım için Cemden ile iletişime geçerek fiyat teklifi alabilirsin.

Gri Kareli Damatlık Modeli

Açık gri üzerine antrasit çizgilerle oluşturulan kareli damatlık modeli kulüp ve davet alanlarında yapılacak düğünler için ideal. Bu takımı beğendiysen İmza Giyimle iletişime geçebilirsin.

Kareli Damatlık Takım Elbise

Vintage tasarımlardan hoşlanıyorsan, her tarz ve kesimde takım elbise modelleriyle dikkat çeken Şinasi Günaydın Haute Couture ile çalışabilirsin. Firmanın gri renkte, kareli bu tasarımı, nostaljik bir organizasyonda tercih edilebilecek nişanlık takım elbise modellerinden diyebiliriz.

Kareli Damatlık Takım

Farklı tarzını ortaya koyacak bir takım elbise modeli arıyorsan Mehmet Dudu Tailor Made'in tasarımlarına göz atmalısın. Gri üzerine siyah kareli bu tasarımı, nişan veya düğün temana uygun renkte bir kravat ile tamamlayabilirsin.

Kendinden Desenli Kareli Damatlık Modeli

Kendinden desenli dokuma kumaştan tasarlanan bu damatlık takım elbise, en modern kareli damatlık modelleri arasında yer alıyor. Farklı ve elegant bir model arıyorsan bu tasarım ilgini çekebilir.