Bordo Renk Damatlık Modeli
Kiğılı
Bordo Regular Fit
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Tüm Modeller

Düğününde seni farklı kılacak en renkli damatlık modelleri burada! İşte senin için seçtiğimiz bordo damatlık çeşitleri!

Bordo Damatlık

Renkli damatlık modelleri araştırıyorsan, bu şal yaka, tek düğmeli, kadife ceket ile kombinlenmiş smokini mutlaka değerlendirmelisin. Yaka mendili olarak siyah rengi de tercih edebileceğini unutma.

Bordo Smokin Damatlık

Kadife bordo ceket, içine ise siyah gömlek ile kombinleyeceğin bu smokinde tercihin yine kadife siyah bir papyon olabilir. Eğer böyle bir smokin seçtiysen, önerim kemer yerine kuşak takman yönünde olacak.

Bordo Smokin

Kışın rustik tarzda düzenleyeceğin düğününde giyebileceğin bu bordo papyonlu damatlık ile çok hoş görüneceğine eminim. Bu takımın altına ince bağcıklı bir smokin ayakkabısı giyebilirsin.

Spor Damatlık Modeli

Bordo siyah damatlık bakıyorsan ve spor tarza sahipsen, bu ince kravatlı, kırlangıç yaka model cekete sahip takımı tercih edebilirsin. Pantolon ile birlikte siyah kemer kullanarak, takımı tamamlayabileceğini unutma.

Bordo Smokin Damatlık Modeli

Çift düğmeli, siyah mono yaka cekete sahip bu bordo damatlık, kış düğünlerinde damat adaylarının tercihi olabilir. Papyonda desensiz, düz siyah renk tercih edebilir, kemer yerine kuşak kullanabilirsin.

Damatlık Takım Elbise

Slim fit takım elbise seviyorsan ve bordo renk modellere bakıyorsan, bu takımı değerlendirebilirsin. Siyah kravat ile tamamlayacağın takımın altına mat siyah renk, bağcıklı bir ayakkabı giyebilirsin.

Papyonlu Damatlık

Bordo siyah bu smokini, şık bir otelin balo salonunda düğün yapacak damat adaylarına öneriyorum. Uzun boylu ve kilo problemi yaşamıyorsan, sen de bu İtalyan kesim damatlığı tercih edebilirsin.

Spor Damatlık Modeli

Bu bordo takım elbise damat adayları tarafından özellikle yakın çevre ile birlikte samimi bir ortamda yemek yenecek restoran düğünlerinde tercih edilebilir. Damat adaylarının, takım elbisenin içine tişört yerine siyah gömlek tercih etmelerini öneriyorum.

Bordo Ceketli Damatlık

Spor tarzdan hoşlanan damat adaylarının tercihi olabilecek bu bordo ceketli takım içerisine buz mavisi, düz bir gömlek giyebilirsin. Krem renkli pantolona sahip takım, yaz düğünleri için de ideal.

Bordo Damatlık Modeli

Şal kuşak ceketten oluşan takımı siyah kravat ya da papyon ile tamamlayabilirsin. Gelin çiçeği ile uyumlu bir yaka çiçeği kullanarak da gelin ile uyumu yakalayacağını da belirtmeliyim.

Bordo Siyah Damatlık

Bordo ile siyahın müthiş uyumundan sen de hoşlanıyorsan, bu takımı, içerisine siyah gömlek ile birlikte giyebilirsin. Bordo kravat sence de takım ile çok iyi uyum sağlamamış mı?

Bordo Ceketli Damatlık

Bu şık takımı dilersen papyon ve kuşak ile kullanarak, smokine de dönüştürebilirsin. Otel ya da kulüp ve davet alanı düğünlerinde tercih edebileceğin takımı, ince bağcıklı, siyah şık bir ayakkabıyla tamamlamanı öneririm.

Yelekli Damatlık Modeli

Yelekli damatlık modelleri arasında araştırma yapıyorsan ve rustik tarzda bir kır düğünü ile evleneceksen bu sevimli takım elbise tam sana göre olabilir. Kravat yerine bir papyon da takabilirsin.

Bordo Smokin Damatlık

Şık bir otelin ya da tarihi bir mekanın balo salonunda, bu smokin ile çok şık görüneceğine eminim. Slim fit bu damatlığı özellikle uzun boylu ve yapılı damat adaylarına öneriyorum.

Bordo Damatlık Modeli

Bu bordo renkli, dar mono yaka ve çift düğmeli cekete sahip takım elbiseyi, kır düğünü yapmayı planlıyorsan tercih edebilirsin. Ancak takımı, aynı tonlarda kemer kullanarak tamamlamayı unutmamalısın.