Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Onlar kimileri için damatlıkların en havalısı! Beylere hem rahatlık hem şıklık sunan pantolon askılı damatlık modellerinin ilham veren örnekleri bu galeride!

Siyah Pantolon Askılı Damatlık

Düğününde alışılmışın dışında bir görünüm istiyorsan pantolon askılı damatlıklar tam senlik! Bu modellerin sadece spor tarzda bir görünüm sağlayacağını düşünme! Tarzına uygun model seçenekleri bulabilirsin!

Lacivert Pantolon Askılı Damatlık Modeli

Pantolon askılı damatlık modelleri özellikle rustik ve bohem tarzda, kır ya da çiftlik düğünlerinde sıkça karşımıza çıkıyor. Bu mekanların cıvıl cıvıl ortamına uyum sağlerken tarzından ödün vermek istemiyorsan modeldeki gibi lacivert pantolon ve askı tercih edip, kombinini renkli çiçeklerle hareketlendirebilirsin.

Kalın Pantolon Askılı Damatlık Modeli

Sade beyaz bir gömleğin üstüne kalın askılar takarak güçlü bir görünüm yaratabilirsin. ancak kalın askıları omuzları geniş beylere yakıştırdığımızı da söylemeden geçmeyelim.

Pantolon Askılı damatlık Takım Elbise

Damatlık pantolon askıları, tasarımına göre X, Y ve H olmak üzere üçe ayrılır. Bunlar isimlerini sırt kısmından alır. Takım elbiselerde genellikle X ve Y tipi askılar kullanılır. Hangisini seçeceğin ise tamamen sana kalmış!

Vintage Askılı Damatlık Modeli

Leonardo di Caprio'nun Titanic'teki tarzını düğününe taşımaya ne dersin? Bohem ve vintage tarzda tasarımlardan hoşlanıyorsan sen de pantolon askıları ve kasket gibi aksesuarları kullanarak bu retro görünüme ulaşabilirsin.

Toprak Tonlarında Askılı Damatlık Modeli

Açık renkli damatlıkta pantolon askısı kullanmak isteyen beylere, siyah gibi keskin renkler yerine daha soft renkleri öneriyoruz. Örneğin; krem rengi damatlığını toprak tonlarında bir askı ile tamamlayabilirsin.

Düğmeli Askılı Damatlık Modeli

Damatlık pantolon askılarının çıtçıtlı ve düğmeli seçenekleri bulunuyor. Eğer düğünün ciddi bir konsepte sahipse düğmeli askıları kullanabilirsin. Nostaljik ve şık duran düğmeli askılar için pantolonuna düğme diktirmen gerekebilir.

Mavi Askılı Damatlık Modeli

Askılı bir damatlık giyeceksen kemer kullanmamaya da dikkat etmelisin. Gömleğinin pantolonunun içinde olmasına da özen göstermelisin. Pantolon ve papyonun aynı renkteyse de askılarında farklı bir ton tercih etmelisin.

Klasik Askılı Damatlık Modeli

Klasik damatlık takımları pantolon askılarıyla daha havalı hale getirebilirsin. Bu takımlarla tarzına göre ister papyon ister kıravat takabilirsin.

Kareli Askılı Damatlık Modeli

Papyon, askı gibi damat aksesuarlarını ister birbirleriyle istersen de pantolonunla aynı renk ya da desenlerde tercih edebilirsin. Klasik siyah pantolon ve beyaz gömlek ikilisine, kareli papyon-askı takımıyla hareket katabilirsin.