Damatlık Kuşaklar & Papyonlar

Birbirinden şık damatlık kuşak ve papyon seti modelleri burada!

Damat Siyah Düz Kusak-papyon-mendil Set
Damat Tween

Model: Damat Siyah Düz Kusak-papyon-mendil Set

245 TL

Damat Siyah Papyon/bant
Damat Tween

Model: Damat Siyah Papyon/bant

40 TL

Tween Standart Papyon/bant
Damat Tween

Model: Tween Standart Papyon/bant

 

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm modeller

Lacivert Damat Kuşağı Modeli

Bir otelin balo salonunda görkemli bir düğün yapacaksan biraz iddialı bir damat stilini benimseyebilirsin. Lacivert damatlığını aynı renk saten kumaştan bir kuşak ve papyonla tamamlayıp çok şık görünmek elinde.

Siyah Damat Kuşağı Modeli

Smokinin vazgeçilmez aksesuarı damat kuşağı ve papyon olmadan damatlık görünümü tamamlanamaz. Siyah renkli damatlığını, aynı renk bir damat kuşağıyla tamamlayarak şık bir damat olabilirsin.

Bordo Damatlık Kuşak

Siyah smokinini tamamlamak için bordo renkli bir kuşak ve papyon kullanabilirsin. Bu şekilde hem görünümüne renk katar hem de şık bir damat olursun. Bu tarz bir kombin özellikle balo salonu düğünlerine çok yakışacaktır.

Lacivert Damat Kuşağı

Gri bir damatlık kullanmayı düşünüyorsan lacivert damat kuşağı kullanarak görünümünü renklendirebilirsin. Kuşağınla uyumlu papyon ve cep mendili çok şık duracaktır.

Bordo Damat Kuşağı

Gösterişli bir otel düğünü yapmayı planlıyorsan, smokinini tamamlamak için bordo damat kuşağı ve papyon kullanabilirsin. Bu şekilde damatlığına renk katmış olursun.