Damatlık Kuşaklar & Papyonlar

Birbirinden şık damatlık kuşak ve papyon seti modelleri burada!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Lacivert Damat Kuşağı Modeli

Bir otelin balo salonunda görkemli bir düğün yapacaksan biraz iddialı bir damat stilini benimseyebilirsin. Lacivert damatlığını aynı renk saten kumaştan bir kuşak ve papyonla tamamlayıp çok şık görünmek elinde.

Siyah Damat Kuşağı Modeli

Smokinin vazgeçilmez aksesuarı damat kuşağı ve papyon olmadan damatlık görünümü tamamlanamaz. Siyah renkli damatlığını, aynı renk bir damat kuşağıyla tamamlayarak şık bir damat olabilirsin.

Bordo Damatlık Kuşak

Siyah smokinini tamamlamak için bordo renkli bir kuşak ve papyon kullanabilirsin. Bu şekilde hem görünümüne renk katar hem de şık bir damat olursun. Bu tarz bir kombin özellikle balo salonu düğünlerine çok yakışacaktır.

Lacivert Damat Kuşağı

Gri bir damatlık kullanmayı düşünüyorsan lacivert damat kuşağı kullanarak görünümünü renklendirebilirsin. Kuşağınla uyumlu papyon ve cep mendili çok şık duracaktır.

Bordo Damat Kuşağı

Gösterişli bir otel düğünü yapmayı planlıyorsan, smokinini tamamlamak için bordo damat kuşağı ve papyon kullanabilirsin. Bu şekilde damatlığına renk katmış olursun.