Damatlık Kemerler

Birbirinden şık damatlık kemer modelleri burada!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Mat Tokalı Siyah Damat Kemeri

Damatlığında kemerinin dikkat çekmemesini istiyorsan mat tokalı modelleri deneyebilirsin. Örneğin siyah bir damatlık tercih ettiysen bu şekilde siyah renkte, tokası mat olan bir model tam sana göre olacaktır.

Lacivert Damat Kemeri

Düğününde lacivert bir damatlık giymeyi düşünüyorsan aksesuarlarını ona göre seçmelisin. Bu şekilde lacivert bir kemer damatlığını şık bir şekilde tamamlayabilir.

Siyah Tokalı Damat Kemeri

Saffino deriden tasarlanan, siyah renkte, büyük tokası olan bu damat kemeri damatlığını tamamlamak için şık bir seçim olabilir. Ayakkabı seçimini yaparken kemerinle aynı renk olmasına özen göstermelisin.

Siyah Saffiano Deri Damat Kemeri

Siyah renkli, dokulu bir deri türü olan Saffiano deriden tasarlanmış bu kemer, görünümünü tamamlamak için şık bir seçim olabilir. Bu tarz bir kemer en çok siyah ve bordo damatlıklara yakışacaktır.

Altın Rengi Tokalı Siyah Damat Kemeri

Damatlık olarak İtalyan kesim, siyah bir takım elbise kullanacaksan altın rengi büyük tokası olan böyle bir kemerle görünümünü hareketlendirebilirsin. Aynı zamanda altın detayları olan siyah bir saat de kullanmanı öneririm.

Taba Rengi Damatlık Kemer

Krem tonlarında ya da lacivert bir damatlık giymeyi düşünüyorsan kemer olarak taba rengi bir model tercih edebilirsin. Ayakkabılarının ve kemerinin aynı renk olmasına özen göstermeni öneririm.

Kahverengi Spor Damatlık Kemer

Damatlık stilini spor tercih ettiysen diğer aksesuarların da onunla uyumlu olmalı. Eğer krem tonlarında kanvas bir pantolon tercih ettiysen bu şekilde siyah tokalı, kahverengi spor bir kemer kullanabilirsin.

Bordo Damatlık Kemer

İddialı bir stilin var ve bordo bir damatlık tercih ettiysen kemer olarak onunla uyumlu bordo bir kemer kullanmanı öneririm. Kemerin tokasının renginde altın detayları olan bir saat kullanarak şık bir görünüm oluşturabilirsin.