Yelek

Birbirinden şık damatlık yelek modelleri burada!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Siyah Damat Yeleği

Kumaş kaplı düğmeleri olan bu damat yeleği, siyah smokinlerle harika uyum sağlayacaktır. Smokinin içine yelek giyinildiğinde ortaya daha özenli bir görünüm çıkar.

Lacivert Kruvaze Damat Yeleği

Lacivert renkli, U yaka kruvaze damat yeleği hafif kilolu damat adaylarının göbeklerini gizlemeleri için iyi bir seçim olabilir. Eğer bu şekilde lacivert bir damatlık tercih edeceksen kemerini ve ayakkabını lacivert seçmeni öneririm.

Açık Gri Damat Yeleği

Açık gri, siyah düğmeli, cep detayları bulunan bu yelek kır düğünlerine çok yakışacaktır. Gelinin buketiyle uyumlu bir yaka çiçeği de takarak şık bir görünüm elde edebilirsin.

Yün Damat Yeleği Modeli

Rustik tarzda bir düğün yapmayı planlıyorsan yünlü, kahverengi bir yelek tercih edebilirsin. Bu şekilde bir yelek, ortamın o salaş havasına uyum sağlayacaktır.

Krem Rengi Damatlık Yelek

Kır düğünlerine açık renk damatlıklar çok yakışıyor. Krem rengi keten yelek ve pantolon ile oldukça şık görünebilirsin. Gelinin buketiyle uyumlu minik bir yaka çiçeği de kullanmanı öneririm.

Altın Rengi Saten Damat Yeleği

Bir otelin balo salonunda lüks bir düğün yapacaksan, siyah damatlığını alton renkli saten bir yelekle hareketlendirebilirsin. Mutlaka yeleğinle uyumu bir papyon ya da kravat kullanman gerektiğini de unutmamalısın.

Vintage Damat Yeleği

Nostaljik bir düğün yapacaksan yünlü, farklı düğmeli bu şekilde vintage bir yelek kullanabilirsin. Yakana gelinin buketi ile uyumlu hasır ip sarılı bir yaka çiçeği takabilirsin.

Brokar Kumaş Damat Yeleği

Kendinden desenli, parlak yapıya sahip olan brokar kumaştan tasarlanan bu krem rengi yelek, lüks havuz başı düğünü yapmayı planlayan damat adaylarının deneyebileceği modellerden. Yeleğin kumaşıyla aynı renkte cep mendili kullanarak şık bir görünüm sağlayabilirsin.