Beyaz Smokin Damatlık Modelleri ve Fiyatları

Birbirinden şık beyaz smokin damatlık modelleri burada!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Beyaz Damatlık Modeli

Tek düğmeli beyaz damatlık modelini üçgen vücut tipine sahip olan damat adaylarına öneriyoruz. Renkli cep mendili kullanarak damatlığına hareket katabilirsin.

Beyaz Dar Kesim Damatlık Modeli

Mono yaka, dar kalıplı bu damatlık modeli fit bir fiziğe sahip olan damat adaylarına öneriyorum. Siyah cep mendili ve papyon kullanarak hoş bir görünüm elde edebilirsin. Aksesuar olarak siyah bir saat kullanabilirsin.

Beyaz Smokin Damatlık Modeli

Beyaz smokinler özellikle açık hava düğünlerine çok yakışıyor. Sen de ilkbahar aylarında bir açık hava düğünü planlıyorsan Ferruh Karakaşlı'nın bu şık damatlık modelini düşünebilirsin.

Siyah Yakalı Beyaz Smokin Damatlık

Kırlangıç kesim yakasının siyah pantolonuyla uyum sağladığı bu beyaz smokin modelini ihtişamlı bir mekanda yapılacak düğününde tercih edebilirsin.

Tek Düğmeli Smokin Damatlık Modeli

Yakasında siyah şerit detayı olan bu tek düğmeli smokini, dikdörtgen vücut tipine sahip olan damat adaylarına öneriyorum. Geniş omuzlu forma sahip olan bu damatlık vücudunuzu daha şekilli ve orantılı gösterecektir.

Slim Fit Damatlık Modeli

Siyah yaka ve cep detayları olan bu slim fit damatlık havuz başında bir düğün yapmayı planlayan damat adaylarının kullanabileceği modeller arasında. Ceketinin yakası için üzerinde pırlanta taş olan bir rozet tercih ederek şık bir görünüm elde edebilirsin.

Kırlangıç Yaka Beyaz Smokin Modeli

Parlak kumaştan, kırlangıç yaka bu beyaz smokin modelini iddialı bir stile sahip olan damat adaylarına öneriyorum. Yaka aksesuarı olarak gelin buketiyle uyumlu bir yaka çiçeği kullanabilirsin.

Tek Düğmeli Beyaz Damatlık

Tek düğmeli, şal yaka bu beyaz smokin ters üçgen vücut tipindeki damat adaylarına çok yakışacak. Görünümünü tamamlamak için şık kol düğmeleri kullanmanı öneriyorum.

Şal Yaka Beyaz Smokin Modeli

Şal yaka, siyah detaylı bu beyaz smokin üçgen vücut tipine sahip damat adaylarının tercih edebileceği modellerden. Tek düğmeli ve rahat kalıba sahip bu modelle şık bir görünüme sahip olabilirsin.

Tek Düğmeli Beyaz Smokin Modeli

Şal yaka, tek düğmeli bu beyaz smokin, üçgen vücut tipindeki damat adaylarının tercih edebileceği modeller arasında. Gömleğinde siyah düğme detayları kullanarak görünümüne hareket katabilirsin. Gömleğindeki detaylarla uyumlu olması için cep mendilini ve papyonunu siyah kullanmanı öneriyorum.

Beyaz Yazlık Damatlık Modeli

Şal yaka, tek düğmeli bu smokini kır düğünü yapmayı planlayan damat adaylarına öneriyorum. Gelin buketiyle uyumlu bir yaka çiçeği kullanarak müstakbel eşinle bir bütünlük sağlayabilirsin.

Ekru Smokin Damatlık Modeli

Ekru rengindeki bu damatlık beyazdan farklı açık renk bir model arayan damat adayları için güzel bir alternatif. Siyah şal yaka ve cep detayları cekete hareket katıyor. Damatlığın detaylarıyla uyumlu olması için siyah bir papyon kullanmanı öneriyorum.

Ekru Yazlık Damatlık Modeli

Düğünün yazın olacaksa ekru renkte bir damatlık modeli tercih edebilirsin. Yaka çiçeğinde ekru ve açık sarı tonlarda kuru çiçekler kullanarak şık bir görünüm kazanabilirsin. Tabii yaka çiçeğini seçerken müstakbel eşinin gelin buketiyle uyumlu olmasına özen göster.

Şal Yaka Beyaz Damatlık

Beyaz şal yaka bu smokin uzun boylu ve geniş omuzlu damat adaylarına çok yakışacaktır. Siyah cep mendili ve siyah papyonla tamamlayacağın damatlığın sana düğün gününde şık bir görünüm kazandıracak.

Kruvaze İtalyan Kesim Damatlık Modeli

Bej rengindeki bu kruvaze yaka, siyah düğme detaylı bu smokin kır düğünü yapmayı planlayan damat adaylarının deneyebileceği modellerden. Gelin adayının gelin buketiyle uyumlu bir yaka çiçeği tercih ederek şık bir görünüme kavuşabilirsin.

Şal Yaka Beyaz Damatlık Modeli

Siyah cep, yaka ve düğme detayları olan bu beyaz smokin, balo salonunda bir düğün yapmayı planlayan damat adaylarının denemesi gereken modeller arasında. Ceketinin detaylarıyla uyumlu siyah bir papyon kullanarak oldukça şık bir görünüm elde edebilirsin.

Kırık Beyaz Smokin Damatlık Modeli

Şal yaka, kırık beyaz renkteki bu smokin havuz başında düğün yapacak damat adaylarının deneyebileceği alternatifler arasında. Aksesuar olarak şık bir saat takarak görünümünü tamamlayabilirsin.

Parlak Beyaz Damatlık Modeli

Balo salonunda bir düğün yapmayı düşünüyorsan parlak kumaştan gösterişli bir damatlık tercih edebilirsin. Siyah yaka, cep ve düğme detaylarıyla uyumlu siyah bir cep mendili kullanarak şık görünebilirsin.