Kırklareli Çiçekçiler

Gelin el çiçeğin en taze çiçeklerle en özel şekilde hazırlansın istiyorsan Kırklareli çiçek firmaları listemizi kolayca incele ve fiyat teklifi al. Hemen düğün çiçeklerine kavuş!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Gelin Çiçeği Seçerken Nelere Dikkat Etmeniz Gerek?

Düğünün canlı, gösterişli ve dikkat çekici görünmesini sağlayan en önemli aksesuarlardan biri çiçeklerdir. Gelin saçında, düğün mekanında, gelin arabasında ve elbette gelin buketi süslemelerinde özenle seçilirler. Bu nedenle tercih edeceğiniz gelin çiçeğinin düğünün diğer alanlarında seçilen çiçeklerle uyumlu olmasına dikkat etmenizi öneririz. Düğün masa süslemelerinde kullanılan ferforje çiçekler, gelin yolu ya da nikah masası üzerindeki çiçekler ve gelin arabası süslemesinde kullanılan çiçeklerle aynı uyumu yakalayan bir gelin el çiçeği ile ince bir ayrıntı yakalayabilirsiniz. Tabii gelinliğinizin de gelin çiçeği seçiminde büyük rol oynadığını unutmayın. Örneğin, tül ve dantelin kullanıldığı gelinlik modellerinde leylak ve lilyumlar oldukça hoş görünürken, prenses veya balık gelinlik modelleri ile tomurcuk güller ve orkideleri tercih edebilirsiniz.

Gelin Buketi Ne Renk Olmalı?

Gelin buketinizi seçerken dikkat etmeniz gereken önemli hususlardan bir tanesi de renktir! Düğün mekanınızda kullanılan renkler ile gelin buketinizdeki renklerin uyumlu olmasına dikkat edebilirsiniz. Örneğin, mekan süslemesinde mor renkler ağırlıktaysa, gelin el çiçeği aranjmanınızı akasya, sümbül, lavanta, leylak, ortanca ve şebboydan yana tercih edebilirsiniz. Düğün mekanında kullanılan çiçekler ve renkler düğün buketi seçiminde size yardımcı olacaktır. Kırklareli’de gelin çiçeği yaptırabileceğiniz profesyonel çiçekçileri ararken bütçenizi de göz önünde bulundurmayı unutmayın. Şehrinizdeki çiçekçilerin fiyatlarını öğrenmek için firmalarla iletişime geçerek ücretsiz fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Tüm İlçeler Çiçekçiler

Tüm Şehirler Çiçekçiler