Çiçekçiler Edirne

Rengarenk Fotoğraf Çiçek ve Organizasyon

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Hayallerindeki gelin buketini anlat, ücretsiz düğün asistanımız isteklerine uygun 5 çiçekçiden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Rengarenk Fotoğraf Çiçek ve Organizasyon Özellikler

Teslim Süresi
1 haftadan az
Özellikler
Özel tasarım Ücretsiz teslimat Yapay çiçek Şehir dışında hizmet

Rengarenk Fotoğraf Çiçek ve Organizasyon Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet içeriği nedir?

Araç süslemesi

Kullandığınız aksesuarlar neler?

İnci boncuk

Rengarenk Fotoğraf Çiçek ve Organizasyon Hakkında

Firmamız Edirne’de yıllardır çiçekçilik üzerine faaliyetlerini sürdürmeye devam etmektedir. Kurulduğumuz yıldan bu yana %100 müşteri memnuniyeti için çalışan ekibimiz ile en özel günlerinizden biri olan düğün gününüz gibi özel günleriniz için hizmet veriyoruz.

Düğün gününüzde belki de kullanabileceğiniz en özel aksesuar elinize alacağınız gelin çiçeğiniz olacak. Bu sebeple ki tercih edeceğiniz gelin çiçeğiniz çok özel olmalı. Her açıdan sizi ve zevklerinizi yansıtıyor olması çok önemli. Çünkü düğününüz sonrası herkes sizi baş kahraman aksesuarınız olan gelin çiçeğiniz ile anımsayacak. Akıllarda yer eden bir çiçeğinin olması bizce her gelinin hayalidir. Özenle hazırlanacak çiçeğiniz için göz önünde bulundurmanız gereken pek çok unsur mevcut. Öncelikle gelinliğinizin tarzına uygun olmalı bir kere. Sonra saçınıza, yapılan makyajınıza, kullandığınız takılara hatta ayakkabınıza kadar birçok doneden bahsediyoruz. Bazen kafanız karışabilir bazen de ne istediğinizden emin olamadığınız anlar olabilir bu süreçte. İşte tam bu aşamada profesyonel bir gözün yardımcı olması çok iyi olacaktır. Yıllardır sahip olduğumuz tecrübemiz sayesinde kazanmış olduğumuz bakış açımız ile size bu konuda yardımcı olmaktan büyük bir zevk duyacağız. Belki en başından beri hayalinizde bir model zaten var. Harika! En sevdiğimiz biricik gelinlerimizin hayallerini gerçeğe dökmek çünkü. Bize tüm detayları ile anlatacağınız çiçeğinizi sizin için bir sanat eseri gibi hazırlayacağız.

Tasarımlarımız hakkında biraz bilgi vermek istiyoruz. Özel tasarımlara imza atmayı çok seviyoruz çünkü gelin çiçeğinin tamamen geline özel olması gerektiğini savunuyoruz.

Bunun yanında daha pek çok alanda taze ve capcanlı çiçeklerimiz ile gününüze renk katmaya devam ediyoruz. Gelin arabası süslemesinden tutun masa süslemelerinizde yer alacak çiçeklere, hatta davetlilerinize dağıtmak isteyeceğiniz nikah hediyenize varana kadar geniş bir alanda hizmet verebiliriz.

Size 1 hafta gibi kısa bir sürede pek çok konuda hizmetlerimizi sunmak için hazırız. Hemen formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Koca Sinan Mahallesi E5 Karayolu Üzeri Trakya Üniversitesi Balkan Yerleşkesi Delta Park Yaşam Merkezi No:23

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.