Craft Pırlanta

E-posta Gönder

Craft Pırlanta Özellikler

 • Özellikler

  Özel Tasarım, El Yapımı, Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma, Sertifika, Ücretsiz Bakım, Garanti Belgesi

Craft Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

 • Ürün çeşitleri neler?

  Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Tamtur, Tektaş

Craft Pırlanta Hakkında

Craft Pırlanta kuyumculuk sektörünün merkezi olan Kapalıçarşı'da bulunmaktadır.

Genç ve dinamik yapı ile sektördeki gelişmeleri ve takı sektöründeki trendleri yakından takip eden Craft Pırlanta, pırlanta başta olmak üzere değerli taşlar konusunda 20 yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

Dünya genelinde pırlanta ve mücevher sektörü ile alakalı fuarlara katılım sağlayarak, en kaliteli ürünü en uygun fiyata siz değerli müşterilerimize sunmak öncelikli hedefimizdir.

Özellikle pırlanta seçimi uzmanlık ve deneyim gerektirir. Şirketimiz uluslararası geçerliliği olan pırlanta değerlendirme ve derecelendirme yetkisine sahiptir.

Yurt dışında samimi ve sağlam iş ortaklıkları olan firmamız, uzun yılların verdiği güven ve saygının bir sonucu olarak tedarikçilerinden istenilen her kalite pırlantayı temin edebilmektedir.

Tecrübenin vermiş olduğu güven ile seçtiğimiz pırlantaları, dünyanın en önde gelen sertifika firmalarından biri olan HRD Antwerp'e onaylatmaktayız. Ürünlerimizi sertifikalandırma sürecine almaktaki amacımız, müşterimize her zaman dürüst satış politikası uygulamak ve onlara yanıltıcı bilgiler vermekten kaçınmaktır.

Craft Pırlanta evlilik ve özel günlerin vazgeçilmez bir parçası olan pırlanta takılar konusunda uzmanlaşmıştır. Bunun sonucu olarak tektaş ve beştaş öncelikli olmak üzere geniş bir model çeşitliliğine sahiptir. Özel üretim isteyen müşterilerimizin isteklerini de en ince detayına kadar dikkat ederek gerçekleştirebilmekteyiz.

Firmamız mücevher takı sektöründe toptan ve perakende alanlarında faaliyet göstermekte ve üretici firma olmanın avantajını fiyat politikasına da yansıtmaktadır.

Misyonumuz; müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tüketici aidiyeti sağlamaktır. Kuyumculukta güven unsurunun önemini bilen bir firma olarak, memnun her müşterimizin bize referans olacağının farkındayız ve bu doğrultuda en iyi hizmeti vermek için çaba sarf etmekteyiz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Molla Fenari Mahallesi Alibaba Türbe Sokak No:11/9 Fatih - İstanbul 34120

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Craft Pırlanta Yol Haritası

Craft Pırlanta Yorumları (1)

Bu firmayla mı çalıştın? Yorum yaparak evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

İzzet

Düğün Tarihi: 28.04.2018

Düğün.com üzerinden anlaştı


Uygun fiyat, max .kalite, doğru yönlendirme/bilgilendirme, ödeme koşullarında esneklik, güvenilirlik... Her anlamda yardımcı ve dürüstler... Yardımları için çok teşekkür ediyorum. İhtiyaç halinde her daim müşterisiyim. Herkese de gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.