Lizay Pırlanta Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma Sertifika Ücretsiz Bakım Garanti Belgesi

Lizay Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans, Bileklik, Gelin seti, Gerdanlık, Kolye, Küpe, Nişan Yüzüğü, Saat, Tamtur, Tektaş, Bilezik

Lizay Pırlanta Hakkında

Evliliğin bir diğer özel detayı da alyans seçimi. İstanbul kuyumcuları arasında yer aldığımız Lizay Pırlanta isimli markamızla uzun yıllara dayanan bir geçmişe sahibiz. Serüvenimiz 1970’lere kadar uzanıyor. Türkiye çapında 40 farklı lokasyonda markamız çalışmalarını sürdürüyor ve günden güne büyümeye devam ediyor. Siz de bu büyük ailenin bir parçası olmak istiyorsanız, bizimle çalışmalısınız.

Bilgimizi ve sanatımızı harmanladığımız özel koleksiyonlarımız ile sektöre her zaman ışık tutmaya devam ediyoruz. Firma kurucumuz Mahmut Serbes’in kendisini başarıya götüren hikayesi 1978 yılında aile işletmesine adım atmasıyla başlıyor. Daha sonrasında kendi oluşumunu kurmayı hedefleyen Serbes, kendi adıyla Adapazarı’nda açtığı ilk mağazayla Lizay’ın temellerini atıyor. Takvimler 1999’ı gösterdiğinde ise Türkiye’yi derinden etkileyen depremde enkaz altında kalan ve adeta küllerinden doğarak yeniden inşa edilen mağazamız Lizay’ın, deprem tarihsel gelişimine etki eden en büyük faktörlerden. Büyüme hedefimizi ise 2004’te kurduğumuz Lizay Pırlanta markası ile Viaport AVM’de yerimizi alarak bir kez daha gösterdik. Firmamız 2012 yılı itibariyle Lizay Genel Müdürlük ve Lizay Merkez Binası’nı kuyumculuğun kalbi Nuruosmaniyeye taşıdı.

Perakendeci yaklaşımdan toptancılığa kadar uzanan ve alanında bir ilki gerçekleştiren Mahmut Serbes, Türkiye çapında daha da artmakta olan 40 mağaza ağıyla, sosyal sorumluluk ve geniş çaplı PR projeleriyle Lizay’ı bugünlere getiren isim. Bu nedenle Lizay Pırlanta Mahmut Serbes isimleri birbirinden ayrı düşünülemeyecek kadar bütünler.

Mahmut Serbes ve yeni nesil Serbes ailesi büyük projeler gerçekleştirmeye hala devam ediyor. Lizay’ın kuyumculuk alanındaki zengin geçmişini kaliteyle harmanlamasıyla ortaya çıkan mücevherler sevenlerin adeta kalbine dokunuyor. Aile üyeleri Yeliz ve Çağatay Serbes, güven ve kalite olgusu çerçevesinde markayı dünya standartlarına taşıma hedefindeler. Sektördeki misyonlarını üst seviyelere taşımayı ilke ediniyorlar.

Lizay Kuyumculuk İstanbul’da olduğu gibi Türkiye’nin pek çok ilinde de çiftlerin en özel günlerine katkıda bulunmaya devam ediyor. Siz de sayfa üzerinde yer alan iletişim bilgilerimizi kullanarak Lizay Pırlanta İstanbul şubeleri içerisinden kendinize en yakın olanları öğrenebilir, modellerimize ve fiyatlarımıza göz atabilirsiniz. Dilerseniz yandaki formu kullanarak da bize ulaşabilirsiniz.

Lizay Pırlanta Yorumları (3)

Gizem & Sertaç

Düğün Tarihi: 07.09.2019

Alyansımı aşkla takılıyorum. İstediğimi şekilde yaptıkları için çok mutluyum

Eda & Ali

Düğün Tarihi: 19.12.2020

Tektaşımı Lizay'dan dugun.com aracılığıyla çok uygun bir fiyata aldım. Ölçü büyük geldi ve parmağıma uygun ölçüyü hemen yapıp hızlıca teslim ettiler. Tesekkur ederım.

Melek & Erhan

Düğün Tarihi: 21.11.2020

Düğün setimi Lizay'dan aldım. Birsürü çeşit sundular ve çok yardımcı oldular.Herkese tavsiye ederim. tesekkurler

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.