Tekvin Pırlanta*

Tekvin Pırlanta
1970’lerde Altın sektörüyle başlayan yolculuğumuzu sektöre kazandırdığımız farklılıklarla 80’li yıllara kadar devem ettirdik. Böylelikle Yaratıcı ve yenilikçi ürünlerle, sürekli öğrenme tutkumuzla, yeni bir gelecek kurma şansını yakaladık. 1983 yılında radikal bir karar alarak Pırlanta sektörüne geçiş yaptık ve Tekvin Diamond’ı kurduk.

Tekvin Adı Yaratmak ve Var etmek anlamına gelmektedir. Nadir bulunan ve kıymetli bir taş olan Elmasın, milyonlarca yıl öncesinde; Hatta neredeyse zamanın başlangıcından itibaren var olması, doğanın eşsiz bir mucizesi olarak nitelendirilir. Yaratılan bu eşsiz mucizeden yola çıkarak firmaya Tekvin adı verilmiş ve Elmasın eşsiz serüveniyle mükemmel bir marka yaratılmıştır.

Avrupa’ya ve Orta Doğu’ya yaptığı ihracatla ve Mücevher sektörüne yön vermesiyle de tanınan Tekvin, sahip olduğu deneyimli personeli ve tecrübeli kadrosu ile Mücevheri nihai tüketiciye güvenle sunmaktadır.

Tekvin Diamond, dünya trendlerini yakından takip edebilmek ve Tekvin’i dünyaya tanıtmak için yurt dışındaki tüm sektörel fuarlara katılmaktadır. Böylelikle Tekvin, hızla değişen modayı ve teknolojiyi yerinde ve zamanında takip etme şansını yakalıyor hem de Türk Mücevherciliğinin ustalığını tüm dünyaya kanıtlamış oluyor.

Nurosmaniye merkez de, tekvincom mağazamızla son kullanıcıya daha yakınız. Farklı tasarımları ve koleksiyonlarımızı mağazamızda görmeniz mümkün.


Sizi Pırlantanın Büyülü Dünyasına Davet Ediyoruz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


Evleneceklere Destek Hareketi
Tekvin Pırlanta ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Tekvin Pırlanta hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap