Alyans ve Takı İstanbul

Tekvin Pırlanta

Tekvin Pırlanta Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım El Yapımı Yüzüklerin İçine İsim Yazdırma

Tekvin Pırlanta Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Alyans

Tekvin Pırlanta Hakkında

1970’lerde Altın sektörüyle başlayan yolculuğumuzu sektöre kazandırdığımız farklılıklarla 80’li yıllara kadar devem ettirdik. Böylelikle Yaratıcı ve yenilikçi ürünlerle, sürekli öğrenme tutkumuzla, yeni bir gelecek kurma şansını yakaladık. 1983 yılında radikal bir karar alarak Pırlanta sektörüne geçiş yaptık ve Tekvin Diamond’ı kurduk.

Tekvin Adı Yaratmak ve Var etmek anlamına gelmektedir. Nadir bulunan ve kıymetli bir taş olan Elmasın, milyonlarca yıl öncesinde; Hatta neredeyse zamanın başlangıcından itibaren var olması, doğanın eşsiz bir mucizesi olarak nitelendirilir. Yaratılan bu eşsiz mucizeden yola çıkarak firmaya Tekvin adı verilmiş ve Elmasın eşsiz serüveniyle mükemmel bir marka yaratılmıştır.

Avrupa’ya ve Orta Doğu’ya yaptığı ihracatla ve Mücevher sektörüne yön vermesiyle de tanınan Tekvin, sahip olduğu deneyimli personeli ve tecrübeli kadrosu ile Mücevheri nihai tüketiciye güvenle sunmaktadır.

Tekvin Diamond, dünya trendlerini yakından takip edebilmek ve Tekvin’i dünyaya tanıtmak için yurt dışındaki tüm sektörel fuarlara katılmaktadır. Böylelikle Tekvin, hızla değişen modayı ve teknolojiyi yerinde ve zamanında takip etme şansını yakalıyor hem de Türk Mücevherciliğinin ustalığını tüm dünyaya kanıtlamış oluyor.

Nurosmaniye merkez de, tekvincom mağazamızla son kullanıcıya daha yakınız. Farklı tasarımları ve koleksiyonlarımızı mağazamızda görmeniz mümkün.


Sizi Pırlantanın Büyülü Dünyasına Davet Ediyoruz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres::

    Nurosmaniye Şerefendi Sok. No:40 Eminönü

  • Haritadaki Konumu

    Tekvin Pırlanta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.