Alyans ve Takı İstanbul

Tokahane Bijuteri

Tokahane Bijuteri Özellikler

Özellikler
Özel Tasarım

Tokahane Bijuteri Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleri neler?

Gelin seti

Tokahane Bijuteri Hakkında

Tokahane.com kuruluşundan günümüze kadar Türkiye piyasasında bir çok marka ve mağazaya toka ve aksesuar ürün temini yapan bir kuruluştur.

Ticarete ilk başlangıç tarihi 2004 yılı olan Tokahane, iç piyasaya olan hakimiyeti ve insanlar üzerinde sağladığı güven sebebiyle tercih edilen markalardan biri haline geldi. Tokahane 2006 yılında yerli üretime başlayarak kendi modasını başlattı. Ürünleri her zaman farklı ve her zaman hit olduğu için müşteri kitlesi her geçen gün genişleyerek şirket büyümeye devam etti.

2009 yılına girildiğinde ilk yurtdışı ar-ge çalışmalarına başladı. Ar-Ge çalışmalarımız sonucu 2009 yılının ortalarında ilk Çin ithalatımıza başladık. Hem yerli üretim, hem de Çin bazlı ithalatımız ile Türkiye'nin ihtiyacı olan moda toka gruplarını temin ettik. Günümüze kadar sadece toptan toka ve aksesuar satışı yapan tokahane artık bunu sanal ticarete döktü. Tokahane.com internet sitesi üzerinden toptan toka satışına başladı.


Her zaman uygun fiyata kaliteli toptan toka satışı yapıyoruz. Toptan toka imalatımız ve ithalatımız sayesinde her zaman kaliteli ürün uygun fiyat satış stratejimiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kargo ücreti ve toptan alışveriş limitleri gibi konularda her zaman müşteri düşüncelerine öncelik veriyoruz.

Her zaman yenilenen ürün gruplarımız ve her zaman hit olan ürünlerimiz ile toptan alışverişi herkes için ulaşılabilir bir hale getirmeyi hedefliyoruz. Bu yolda bizimle çalışacak olan müşterilerimize yardımcı olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.