Star Kuyumculuk

E-posta Gönder

  • Kırklareli.

Star Kuyumculuk Hakkında

1995 yıllarında Üzer aile şirketinin Kırklareli merkezde kuyumculuk ticareti yapmak amacı ile başlayan ortaklığı; iyi hizmet güvenilir yapısı ile Star Kuyumculuk olarak ismini duyurmuştur, daha sonra şirket büyüyerek 2006 yılında 2. şubesini açarak ilk kurumsal adımlarını atmıştır.

İlerleyen yıllarda firma şubeleşme yolu ile büyümeye girmiştir. 3. şubesini 2011 yılında Kırklareli’nin Babaeski ilçesine açarak Star Kuyumculuk adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

Firma son yıllarda kuyumculuk sektörünün diğer alanlarında da faaliyet göstermeye başlamıştır. 2011 yılında perakende organizasyonunun alt yapısını tamamlayan firma Trakya’nın önemli noktalarında mağaza açmaya devam ederek Trakya müşterilerine ulaşmayı hedeflemektedir.

Star Kuyumculuk olarak hedef ve stratejilerimizde Trakya hedef pazar olmakta ve şirketin paralelinde uzmanlaşmış kadroların istihdamını sağlamak geleceğin mağazalarını yaratmak Star markasını daha ileriye götürmektir.

Star Kuyumculuk olarak geçmişten gelen tecrübemizden en iyi şekilde faydalanarak ürün, müşteri, hizmet ve insan kalitesi ile Trakya da ki lider kimliğini Türkiye kimliği ile bütünleştirmektir.

Yılların getirdiği gücün verdiği en önemli felsefe daima daha iyisini yapmak ve geleceğe güvenle ilerlemektir.

Değerler;
Dürüst, Güvenilir, Yenilikçi, Ahlakçı, Girişimci, Atılımcı, Uzman, Öncü

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.