Edirne Abiye ve Nişanlık Moda Evleri

Son moda abiye modellerini ve Edirne nişanlık mağazalarını kolayca incelemek istiyorsan hemen tıkla! Yüzlerce nişanlık modeli arasından düşlediğin nişanlığı bul, Düğün.com'a özel indirimler ile nişanlığına sahip ol!

Üzgünüz bir sonuç bulunamadı. Devam etmek için tıklayın

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Abiye ve Nişanlık Firmaları

Mekana Göre Abiye ve Nişanlık Seçimi Nasıl Olmalı?

Abiye ve nişan kıyafeti seçiminizi yaparken organizasyon mekanı size yol gösterebilir. Yemyeşil bir kır bahçesinde nişan töreninizi yapmayı düşünüyorsanız tok kumaştan bir model doğru bir seçim olmayabilir. Onun yerine ipek tül kullanılan daha yumuşak, uçuşan kumaşlardan tasarlanan bir nişan elbisesi seçmenizi öneririz. Böyle bir nişanlık, mekanın doğal ve romantik dokusuyla uyum sağlayabilir. Tarihi mekanda yapılan bir organizasyona davetliyseniz vintage tarzda püsküllü, işlemeli bir abiye tercih edebilirsiniz. Eğer balo salonunda bir nişan yapmayı düşünüyorsanız kısa abiyeler yerine uzun abiye modellerini denemenizi öneririz. Bu tarz nişanlık abiye modelleri, mekanın görkemli havasıyla daha iyi uyum sağlayabilir.

Vücut Tipine Uygun Abiye ve Nişanlık Seçimi

Katılacağınız davetlerde ya da nişanınızda giyineceğiniz abiyenin vücut tipinize uygun olması daha hoş görünmenizi sağlayacaktır. İnce bacaklarınız varsa abiye seçiminizi kısa modellerden yana yapabilirsiniz. Böylece zarif bacaklarınızı vurgulamış olursunuz. İlham alabileceğiniz kısa abiyeler için (“Kısa Abiye Modelleri” ) başlıklı galerimizi inceleyebilirsiniz. Eğer geniş basenleriniz varsa balık formda bir abiye yerine A ya da prenses kesim bir model tercih edebilirsiniz. Bu tarz etek kesimleri basenlerinizi gizleyerek size daha orantılı bir görünüm kazandırabilir. Vücut tipinize uygun nişanlık ve abiye modellerini öğrenmek için (“Vücudunuza Uygun Nişanlık Tarzı” ) isimli makalemizi de inceleyebilirsiniz.

Edirne’deki nişanlık ve abiye modelleri satan modaevlerine bu sayfa üzerinden ulaşabilir, ücretsiz fiyat teklifi alarak abiye elbiseler ve fiyatları konusunda fikir edinebilirsiniz.