Danteller Geri Döndü

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:10 dakika

29.06.2020

Dantellerin anneannenizin eski sandığında kalığını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Son yıllarda danteller tozlu sandıklardan çıkıp dünyanın moda çarklarını döndüren tasarımcıların akıllarına düştü, modernizmle harmanlandı ve ortaya feminen, romantik ve son derece zarif ürünler çıktı. Siz de modanın baş tacı ettiği dantelleri düğünününüzün her köşesinde kullanabilirsiniz.

Danteli Gösterin

Gösterişli, zartif ve görenlerin bakmaya doyamadığı bir gelin olmak için gelinliğinizde danteli kullanın. Bütününde ya da bir kısmında, modern ya da klasik motiflerde bir parça dantel mutlaka bulunmalı. Gelinliğinizde danteli yakıştırmanın en kestirme yolu onu ayrı bir katman olarak kullanmaktır. Dantel bir bolero ile dikkatleri kol, dekolte ya da sırt bölgenize çekmeyi deneyin.

Gelinnlik

Danteli Gizleyin

Dantelin kadınsı ve gizemli tarafını kendinize saklamak güzel bir fikir. İnce işlemesi ile göze ve dokusu sayesinde tene hitap eden dantel, bu özellikleri sayesinde kadın vücudunun çağlardan beri en yakın dostu olmuştur. Düğün geceniz ya da balayınız için seçeceğiniz dantel iç çamaşırları sayesinde masum, seksi, romantik ya da yaramaz kılıklara bürünebilirsiniz.

Camasir

Dantelin Tadına Varın

Davetlileriniz şaşırtmak için danteli kullanacağınız en beklenmedik yer düğün pastanızın üzeri olacak. Düğününüzün değişik köşelerinde Yenilebilir danteller sayesinde genç davetlilerinize modayı ne kadar yakından takip ettiğinizi, eski toprak misafirlerinize ise oların da dilleriniz bildiğinizi gösterebilirsiniz.

Paassta

Dantele Sarın

Düğünüzden geriye kalacak her türlü anıya dantelle sarıp sarmalamaya ne dersiniz? Davetiyeniz, anı hediyeniz ya da nikah şekeriniz gibi saklanabilecek ürünlerde kullanacağınız danteller ürünün ağırlığını ya da maliyetini arttırmaksızın ona eşsiz bir hava katacak.

Nikah_sekeri_Davetiye

Dantelle Süsleyin

Düğün mekanınızda keşfedilip dantelle süslenmeyi bekleyen pek çok ayrıntıda dantelleri konuşturun. Bu ayrıntılar neler mi dediniz? Mesela masa süslemeleri, şamdanlar, peçeteler ve sandalye giydirmelerinde takım danteller kullanabilirsiniz. İmzaların atılacağı nikah masanızda veya anı fotoğrafları çekimi için tasarlanan köşelerin arka planlarında, renkli ve işlemeli danteller kullanarak dramatik bir etki yakalayabilirsiniz.

Dekor

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

YU

Yosun Uzun

Düğün Tarihi: 16.10.2014


böyle eski şeyleri modernize ederek günümüze uyarlamak dekorasyonu gerçekten başarılı bir hale getiriyor.


DA

destina akman

Düğün Tarihi: 16.10.2014


davetiyede dantel fikri hoşuma gitti :)