Sosyal Tesisler Balıkesir

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi

  • Kapasite
    100 - 350 Kişi

  • Kişi Başı
    250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi düğün dışında nişan, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, baby shower, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, sünnet düğünü, kına, parti, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi Hakkında

Nasıl bir düğün töreni hayal ediyorsunuz? Biz her çiftimizle birlikte benzersiz davetler tasarlamak için 2016 yılından beri Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi’ndeyiz. Belediye tarafından hizmete açılan merkezimizde, hayallerinizi gerçekleştirmek için çalışıyoruz.

Peki, Halil Başyazgan Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi nerede?

Tüm misafirleriniz tarafından kolay ulaşımı olacak Küçükköy Mahallesinde. Üstelik yol üzerinde olup mimarisiyle dikkat çeken yapı, davetinize katılan konuklarınızı ilk gördükleri ânda etkileyecek. Düşünsenize şık bir gece için ihtiyacınız olan her şey tek bir çatı altında! Bunun için uzman kadromu, mutfak ve servis personellerimizle kalabalık bir aileyiz. Anlaştığınız organizasyon firmalarıyla ortak bir süreç yürütmeye de uygun ekibimiz, kusursuz bir gece için sizi bekliyor.

Salonumuzda hazırlıklara, camekânla çevrili kokteyl ve karşılama alanıyla başlıyoruz. Geniş bir giriş ve bekleme salonundan geçen konuklarınızı salonumuzda ailenizle birlikte karşılıyor, yerlerine buyur ediyoruz. Yuvarlak masalarla sağlanan oturma düzeninde yaklaşık 400 kişilik etkinliklere ev sahipliği yapabiliyoruz. Lüksün ve konforun bir arada olduğu salonumuzda, gece boyunca rahatça dans edebileceğiniz dans pisti ile gelin damat masasını da dizayn ediyoruz. Şık gecenizde sahne kurulumuyla birlikte eğlence için her şeyi tasarlamış oluyor, mutfakta enfes tatları da sunuma hazırlıyoruz. Yemekli, ikram ve pastalı menülerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz.

Konuklarınız gibi sizi de ağırlarken özenli davranıyoruz. Çünkü yalnızca salonumuzda değil, kulis odasında da kendinizi özel hissetmenize önem veriyoruz. Salonumuzda kullanılan son sistem; ses, ışık, havalandırma ve iklimlendirme sistemlerini burada da kullanıyoruz. Davet ettiğiniz sanatçı için de ayrılan bir kulis odası bulunuyor, ayrıca konuklarınız için de hijyen koşullarına uygun lavabolar var.

Avantajlı Ayvalık düğün salonu fiyatlarımızı merak ediyorsanız, bu sayfa üzerinde yer alan Küçükköy Cumhuriyet Kültür Merkezi iletişim formunu doldurarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Küçükköy Sarımsaklı Yolu Ayvalık/ Balıkesir

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.